Skocz do zawartości


Zdjęcie

18.11.2006 Kolejna edycja Ligi Muay Thai


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
61 odpowiedzi w tym temacie

budo_cypis
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1272 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: 18.11.2006 Kolejna edycja Ligi Muay Thai
Ludzie, to nie ten temat :)
  • 0

budo_bad girl
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 50 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 18.11.2006 Kolejna edycja Ligi Muay Thai
No no !! :lol: wcale nie jestem taka zła !! poprostu nie lubię, gdy ktoś zamiast patrzeć na fakty obnosi się ze swoją niewiedzą a czasem i złośliwością!! :oops:
Pozdrawiam wzsystkich( bez wyjątków)
  • 0

budo_kickfan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 881 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 18.11.2006 Kolejna edycja Ligi Muay Thai
Kotku uwielbiam małolaty które były na 4-6 treningach i wytykają innym niewiedzę. To własnie nazywa się złośliwość. Poza tym złośliwością jest wytłuszczanie nazwy szanujące się w twojej wypowiedzi. Czyli cała Europa nie są klubami szanującymi się bo nie wystartowały w bydgoszczy na międzynarodowym turnieju. Wchodzisz na temat o LIdze Muaythai wypluwasz złośliwości i jeszcze oskarżasz innych.
  • 0

budo_bad girl
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 50 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 18.11.2006 Kolejna edycja Ligi Muay Thai
:2gunfire: Po pierwsze Nie jestem twoim kotkiem!!!!!! po drugie masz rację bywam na treningach od 4 do 6 razy ale w tygodniu, po trzecie to napisanie słowa " szanujący" się klub nie było złośliwością ale szczerością, a to są dwie różne sprawy!!! Po czwarte razem z narzyczonym prowadzę klub,w którym prowadzę zajęcia samoobrony, więc może zanim następnym razem będziesz próbował interpretować, to co jest napisane, postaraj się o lekcje z języka polskiego, które jak widzę w szkole omijałeś z daleka. :twisted:
  • 0

budo_kickfan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 881 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 18.11.2006 Kolejna edycja Ligi Muay Thai
Kotku. Oczywiście zaimpoowałaś mi narzyczonym. Trenerze samoobrony. Trenujesz starsze panie jak udeżyć torebką a nie MT więc może poproś swojego narzeczonego do naszej dyskusji. A ty może kup sobię jakieś butki i pogadaj o nich z koleżankami.
  • 0

budo_bad girl
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 50 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 18.11.2006 Kolejna edycja Ligi Muay Thai
Jesteś na tyle pusty, że chyba szkoda klikać w tą klawiaturę . A tak szczerze mówiąc to i chyba z MT mogła bym cię czegoś nauczyć. A nie uczę starszych pań, a nawet gdyby tak było to naprawdę coś, ponieważ niby kobiety są dyskryminowane, więc świadczy to o tym, że chyba nie jestem taka złą prowadzącą, skoro chcą się uczyć u mnie.... A ty co prowadzisz ???? samochód??? :evil:
  • 0

budo_bad girl
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 50 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 18.11.2006 Kolejna edycja Ligi Muay Thai
PS. słowo uderzyć pisze się prze RZ a nie samo ż panie inteligencie!!!
  • 0

budo_bad girl
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 50 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 18.11.2006 Kolejna edycja Ligi Muay Thai
:oops: A skoro niewiesz jak to się pisze to skąd możesz wiedzieć jak to się robi!! :roll: :oops:
  • 0

budo_jockey
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 97 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:pŁd.

Napisano Ponad rok temu

Re: 18.11.2006 Kolejna edycja Ligi Muay Thai
okey, przejęzyczył się, Ty równierz. Do czego będzie prowadzić to wytyczanie błędów :wink: Imo śmieszne te metaforki też na nic się nie zdadzą, nie wiem może się spotkajcie przy zimnej coca coli 8O Ale co do szanujących się klubów, no to drobnie przesadziłaś. Dla mnie to coś jakby nie mieć honoru.., nie swojskie wyrażenie
:?
  • 0

budo_bad girl
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 50 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 18.11.2006 Kolejna edycja Ligi Muay Thai
Człowieku!!! boże jaki ten świat jest pełen dziwnych ludzi czy wy czytać nie umiecie!!! Kurcze a wogóle to napisałeś sobie coś, po to żeby fajnie było że twój kolega nie jest sam No OK :idea: uciesz się, napewno to zauważy ale przedstaw się jeszcze bo może nie będzie wiedział komu jest wdzięczny :!: A prawda w oczy kole z dnia na dzień coraz bardziej to zauważam!! A apropos Klubów, to pełno było ich w Bydgoszczy, a szczerze mówiąc chyba każdy kto ma możliwość startować na turniejach w PZMT wolał jechać po puchar do Roberta niż na jakąś ligę. :box: A tak pomyśl logicznie czy nie jest tak, że ludzie którzy pojechali na ten turniej przynajmniej wrócili z Pucharem Bydgoszczy w Muay Thai a jadąc na ligę dostajesz puchar w jakiej sztuce walki??? :wink:
  • 0

budo_bad girl
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 50 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 18.11.2006 Kolejna edycja Ligi Muay Thai
a pozatym nie chodzi mi o to, żeby sobie nawzajem dogryzać, chociaż całkiem nieźle nam to wychodzi He He !! poprostu wkurza mnie to, że na każdym kroku wjeżdzacie na PZMT, to jest takie dziecinne według was wszystkie kluby MT do niczego się nie nadają tak naprawdę bez żartów ale gdyby Rafał Simonides był w PZKB to zostałby obsypany gratulacjami za wygrane w Tajlandi, a że jest nie z waszego związku, to piszecie na forum że """"fajnie było by mieć taką salkę Polsce, na jakiej stoczył ostatnią walkę, którą oczywiście wygrał""" no wielkie przepraszam !! a czy ktoś z was napisał mu jakieś gratulacje , bo tak naprawdę cała Polska powinna mu zazdrościc sukcesów to jest fair :?: Chcecie żeby waszego Marcina Różalskiego(który ma sukcesy ) wychwalać bo on jest PZKB a jak piszecie o naszych zawodnikach... I ty mi piszesz , że to co ja mówię jest brakiem Honoru... Nie :!: brakiem Honoru jest to, że jeśli ktoś nie jest waszym kumplem, jest dnem a tak naprawdę myślicie niektórzy inaczej o PZMT ale nie macie odwagi wyrazić tego głośno... Ja potrafię się przyznać, że lubie KB i napewno kiedyś stoczę jakąś walkę w tej formule a wy umiecie się przyznać, że MT,które lansuje Rafał Szlachta Jest OK :?:
  • 0

budo_kickfan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 881 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 18.11.2006 Kolejna edycja Ligi Muay Thai
mistrzyni ortografii czytałaś co napisałaś? Bo sensu w tym brak( tak przyokazji) zdanie zaczyna się dużą literą.) Liga to jest właśnie MT. A to ty kochanie nie znasz organizacji Muaythai. Gdybyś chociaż trochę się wysiliła to zorientowałabyś się, iż Liga Muaythai jest rozgrywana wg przepisów WMF. Jest to duża organizacja tajlandzka, pisał o niej nawet na waszej stronie OZZ czy mnino. Przepisy walki są zbliżone doo IFMA. Ale żeby to wiedzieć to trzeba się trochę wysilić umysłowo. Ale lepiej popisywać się znajomścią ortografii niż zdrowym myśleniem. W przeciwieństwi do ciebie nie jestem ignorantem i interesuje sie również tym co dzieje się w innych organizacjach. Znam większośc zawodników w PZMT. I tak na koniec na Lidze Muaythai walkę profi stoczył Lepich. Znajdziesz go na pierwszym miejscu u Was w rankingu. Dyskusja na tematy organizacyjne ( np za dużo zawodników) nie świadczy o tym, że uważam PZMT smir itd. Trenuje 19 lat ,mam wiele imprez za sobą i wiem z praktyki iż rozegranie w systemie turniejowym zawodów w jeden dzień gdzie jest 90 zawodników na jednym ringu jest niemożliwe.
  • 0

budo_kickfan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 881 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 18.11.2006 Kolejna edycja Ligi Muay Thai
a co do rafała mam duży szacunek do niego jednak to że trenuje w tajlandii uważam za błąd powinien treenować u nas w Europie. Więcej by się nauczył.
  • 0

budo_bad girl
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 50 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 18.11.2006 Kolejna edycja Ligi Muay Thai
Piszesz mi, że zdanie zaczyna się dużą literą , to przeczytaj post powyżej mądralo, a skoro tak ćwiczysz 19 lat, to może się przedstaw, bo z pewnością rozmawiam z jakimś mistrzem??? może powinnam być z siebie dumna że taka gwiazda w sztukach walki pisze zemną na forum!! a praktyki musisz mieć faktycznie sporo! dopuszczono do turnieju 76 o ile dobrze pamiętam a walki trwały do późnego wieczora>> A wogóle czyżbyś zaczął się denerwować???? no co ty :?: bo jeśli ćwiczysz 19 lat można by pomyśleć, że jesteś może trenerem, więc powinieneś mieć więcej cierpliwości ona jest bardzo potrzebna do pracy z młodzieżą!!
  • 0

budo_kickfan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 881 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 18.11.2006 Kolejna edycja Ligi Muay Thai
denerwuje się:):) Wyznaje zasadę Każdemu o na co zasłużył. Z OZZ rozmawiam inaczej chociaż jest z innej bajki, ale chamstwu trzeba się przeciwstawiać brutalną prawdą. A co zabolało koteczku?:)
  • 0

budo_bad girl
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 50 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 18.11.2006 Kolejna edycja Ligi Muay Thai
skoro uparłeś się na to, żeby nazywać mnie koteczkiem to ja nazwę cie myszką, A więc Myszko!!!! wy wszystko źle interpretujecie powinieneś przeczytać dokładnie chyba 5, 6 post . napisałam o klubach w których prowadzi się MT a nie Thai boksing, więc niewiem o co się wkurzasz a nie jestem CHamska tylko szczera ale jestem przyzwyczajona, że ludzi to wkurza... SMUTNE
  • 0

budo_symbiot
  • Użytkownik
  • Pip
  • 25 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:włocławek

Napisano Ponad rok temu

Re: 18.11.2006 Kolejna edycja Ligi Muay Thai
nie mam pojęcia o co tyle nerwów....?Czy nie jest ważne ,że istnieją imprezy , w których możemy się wykazać?Zawodnikom chyba o to chodzi , a mi jest zupełnie obojętne czy wystartuję w zawodach organizowanych przez PZMT czy PZKB....nie rozumiem tylko jednego , dlaczego terminy tych imprez się nakładają?
A w związku że jest to temat o lidze z 18.11.2006 to gratuluję wszystkim zwycięzcom !
Mimo że trenuję w klubie z tych "nieszanujących się"hehe ... to bardzo podziwiam Rafała Simonidesa i obserwuję jego sukcesy z dumą , że Polak potrafi tyle osiągnąć w Tajlandii!!!!!! poklon
  • 0

budo_symbiot
  • Użytkownik
  • Pip
  • 25 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:włocławek

Napisano Ponad rok temu

Re: 18.11.2006 Kolejna edycja Ligi Muay Thai
nie mam pojęcia o co tyle nerwów....?Czy nie jest ważne ,że istnieją imprezy , w których możemy się wykazać?Zawodnikom chyba o to chodzi , a mi jest zupełnie obojętne czy wystartuję w zawodach organizowanych przez PZMT czy PZKB....nie rozumiem tylko jednego , dlaczego terminy tych imprez się nakładają?
A w związku że jest to temat o lidze z 18.11.2006 to gratuluję wszystkim zwycięzcom !
Mimo że trenuję w klubie z tych "nieszanujących się"hehe ... to bardzo podziwiam Rafała Simonidesa i obserwuję jego sukcesy z dumą , że Polak potrafi tyle osiągnąć w Tajlandii!!!!!! poklon
  • 0

budo_symbiot
  • Użytkownik
  • Pip
  • 25 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:włocławek

Napisano Ponad rok temu

Re: 18.11.2006 Kolejna edycja Ligi Muay Thai
nie mam pojęcia o co tyle nerwów....?Czy nie jest ważne ,że istnieją imprezy , w których możemy się wykazać?Zawodnikom chyba o to chodzi , a mi jest zupełnie obojętne czy wystartuję w zawodach organizowanych przez PZMT czy PZKB....nie rozumiem tylko jednego , dlaczego terminy tych imprez się nakładają?
A w związku że jest to temat o lidze z 18.11.2006 to gratuluję wszystkim zwycięzcom !
Mimo że trenuję w klubie z tych "nieszanujących się"hehe ... to bardzo podziwiam Rafała Simonidesa i obserwuję jego sukcesy z dumą , że Polak potrafi tyle osiągnąć w Tajlandii!!!!!! poklon
  • 0

budo_cypis
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1272 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: 18.11.2006 Kolejna edycja Ligi Muay Thai
Bad girl, rzeczywiście Twoja ortografia jest porażająca.

... na każdym kroku wjeżdzacie na PZMT [...] piszecie na forum [...] Chcecie żeby [...] nie jest waszym kumplem...

Mylisz liczbę mnogą z liczbą pojedynczą. :)

a co do rafała mam duży szacunek do niego jednak to że trenuje w tajlandii uważam za błąd powinien treenować u nas w Europie. Więcej by się nauczył.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024