Skocz do zawartości


Zdjęcie

Gorąca prośba


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

budo_vladzio
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn

Napisano Ponad rok temu

Gorąca prośba
Witam,

drodzy Budowicze, w najbliższym czasie mam zdawać pewien egzamin z języka niemieckiego. Wybrałem już temat- jest nim „zjawisko walk mma i vale tudo w Polsce i w Niemczech”. (Musze napisać ok. 60stronicową książeczkę.) Tu pojawił się pewien problem otóż wiem dość mało na temat niemieckiego mma- praktycznie nic. Pomyślałem, że w tym miejscu na pewno znajdę fanów, którzy zechcą podzielić się ze mną Swoją wiedzą. Nie proszę Was o jakieś sterty informacji, wystarczyłoby mi parę nazwisk, jakieś większe gale itp. Dalej poradziłbym sobie już sam z nieocenioną pomocą google ;)

Z góry dziękuję za pomoc
  • 0

budo_kocyk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 996 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Gorąca prośba
wiem, ze moja uwaga w niczym nie pomoze, ale dosc glupio wybierac temat 60 stronicowej pracy nie majac zielonego pojecia o czym bedzie sie pisac. tutaj masz jakies linki [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

to takie pierwsze typy z google
  • 0

budo_pitt
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 314 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gorąca prośba
Skoro dotyczy Polski i Niemiec, to możesz wspomnieć o walce Martin "King Kong" Zawada vs Juras :wink:

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] - team Zawady

Pozdro
  • 0

budo_vladzio
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn

Napisano Ponad rok temu

Re: Gorąca prośba

wiem, ze moja uwaga w niczym nie pomoze, ale dosc glupio wybierac temat 60 stronicowej pracy nie majac zielonego pojecia o czym bedzie sie pisac.


Myślę, że opis zjawiska jako takiego zajmie mi już ok. 40stron. Do tego trochę o polski mma, więc brakowało mi tylko niemieckiego dziękuję za pomoc.
  • 0

budo_kocyk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 996 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Gorąca prośba
poszukaj walki rafała dąbrowskiego na gali champions night czy jakos tak na sherdogu, bo miala to miejsce na niemieckiej gali
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024