Skocz do zawartości


Zdjęcie

CO Z TYMI "POCZĄTKYUJĄCYMI"?? :)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
28 odpowiedzi w tym temacie

budo_belfort
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 70 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: CO Z TYMI "POCZĄTKYUJĄCYMI"?? :)
na poziomie niebieskich i purpur różnice się zacierają?!?!?!?
niech mi to ktoś na pisze tutaj raz jeszcze....
  • 0

budo_embe
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 311 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: CO Z TYMI "POCZĄTKYUJĄCYMI"?? :)
a już tyle bjj-owców chwaliło się,że bjj jest takie za...ste,że biały w bjj może obrobić czarny pasek w judo,więc nie widzę problemu,gdy taki judoka walczy z białym pasem bjj.sam się wprosił,to niech się sam broni :)
  • 0

budo_cran
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 207 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kołobrzeg/Koszalin
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: CO Z TYMI "POCZĄTKYUJĄCYMI"?? :)
W sumie to dobrze, że ktoś poruszył temat, bo sam już zamierzałem.
1. Osobiście nie potrafiłbym spojrzeć w oczy kumplom z klubu, gdybym startował w początkujących, mimo że nie byłbym. I nie chodzi tylko o czas ćwiczenia bjj, przecież np. dobrzy judocy też znają te techniki...
2. Kaszana to jest, jak taki gostek startuje w początkujących i przegrywa pierwszą walkę, hahaha.
  • 0

budo_roboy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 716 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: CO Z TYMI "POCZĄTKYUJĄCYMI"?? :)
a co jezeli ktos ma starz 2 lata w bjj i chce wziac udzial w sw, ktore zaczal cwiczyc miesiac temu? czy w sw tez jest podzial na "poczatkujacych" etc?
  • 0

budo_olafthenaturat
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 346 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: CO Z TYMI "POCZĄTKYUJĄCYMI"?? :)
w sw z tego co wiem liczy się staż w jakimkolwiek sporcie chwytanym.
  • 0

budo_brat pit
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 992 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:stolyca i okolyca

Napisano Ponad rok temu

Re: CO Z TYMI "POCZĄTKYUJĄCYMI"?? :)

a już tyle bjj-owców chwaliło się,że bjj jest takie za...ste,że biały w bjj może obrobić czarny pasek w judo,więc nie widzę problemu,gdy taki judoka walczy z białym pasem bjj.sam się wprosił,to niech się sam broni


oj znam takie przypadki, zdażyło mi się nawet widzieć na własne oczy taką akcję (nie chcę broń Boże wywoływać kolejnej dyskusji "moje kungfu jest lepsze od twojego kungfu)
  • 0

budo_mck
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: CO Z TYMI "POCZĄTKYUJĄCYMI"?? :)

a już tyle bjj-owców chwaliło się,że bjj jest takie za...ste,że biały w bjj może obrobić czarny pasek w judo,więc nie widzę problemu,gdy taki judoka walczy z białym pasem bjj.sam się wprosił,to niech się sam broni


oj znam takie przypadki, zdażyło mi się nawet widzieć na własne oczy taką akcję (nie chcę broń Boże wywoływać kolejnej dyskusji "moje kungfu jest lepsze od twojego kungfu)


doświadczyłem tego na własnej skórze ;)
  • 0

budo_harnas1418048911
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: CO Z TYMI "POCZĄTKYUJĄCYMI"?? :)
mck* możesz rozwinąć myśl? W każdym sporcie są tacy ludzie... Kombinują z wagą, wiekiem, stażem treningowym :? , ale nic się na to nie poradzi. Moim zdaniem takie osoby są jakieś zakompleksione i skoro chcą się w ten sposób dowartościować to ich sprawa. Dla mnie to jest zwykłe tchórzostwo przed podjęciem prawdziwej walki. PS. mcd czy ty naprawde jesteś idiotą czy tylko się tak popisujesz? Czyli jak ty to sobie wyobrażasz? Przyjeżdża młody łebek na zawody i wygrywa dzięki całorocznej ciężkiej pracy, odmawianiu sobie wielu przyjemności, a ty nie dałbyś mu nawet dyplomu? Ty chyba też jestes jakiś niedowartościowany :lol:
  • 0

budo_mck
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: CO Z TYMI "POCZĄTKYUJĄCYMI"?? :)

mck* możesz rozwinąć myśl? W każdym sporcie są tacy ludzie... Kombinują z wagą, wiekiem, stażem treningowym :? , ale nic się na to nie poradzi. Moim zdaniem takie osoby są jakieś zakompleksione i skoro chcą się w ten sposób dowartościować to ich sprawa. Dla mnie to jest zwykłe tchórzostwo przed podjęciem prawdziwej walki.

Dowartościować to się chciałem ja, jak się dowiedziałem, że właśnie odklepałem czarny pasek judo ;)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024