Skocz do zawartości


Zdjęcie

Muay Thai w Gliwicach. Co i Jak ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
14 odpowiedzi w tym temacie

budo_endor
  • Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice - Sośnica

Napisano Ponad rok temu

Muay Thai w Gliwicach. Co i Jak ?
Mam pytanie:
gdzie w Gliwicach są treningi MT [adres] jaki jest ich koszt, czy są grupy dla osób początkujących, i czy waszym zdaniem nadaje sie na MT [lat 15, 180cm, 70kg mniej więcej] prosze o szybką odpowiedz. Nara.
  • 0

budo_endor
  • Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice - Sośnica

Napisano Ponad rok temu

Re: Muay Thai w Gliwicach. Co i Jak ?
sory ze post pod postem ale znalazłem strone [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] a na stronie znalazłem to:
Gliwice
instruktor: Tomasz Błach
miejsce: sala tren.
ul.Konarskiego 22 Politechnika Gliw.
Treningi:
wt.17.30 - 18.30
nd. 10.30 -11.45

no więc kolejne pytanie :D czy to jest nadal aktualne? no i prosze uwzględnić pytania z poprzedniego postu :D
  • 0

budo_skorpiob
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 876 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:polska :D

Napisano Ponad rok temu

Re: Muay Thai w Gliwicach. Co i Jak ?
Co do Twojego pytania czy sie nadajesz: Nie, nie nadajesz sie jestes za wysoki i za chudy...A tak serio pytanie bezsensu bo mozesz trenowac wszystko jesli tylko chcesz( i nie jestes w ten czy inny sposob niepelnosprawny) :roll:
  • 0

budo_murzyn
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 59 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Muay Thai w Gliwicach. Co i Jak ?
Informacje ze strony nie są już aktualne. Treningi odbywają się w gimnazjum nr 3 na ul. Jasnogórskiej we wtorki i czwartki o 19:30
  • 0

budo_endor
  • Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice - Sośnica

Napisano Ponad rok temu

Re: Muay Thai w Gliwicach. Co i Jak ?
dzięki za odpowiedz :D jescze sie nad Krav Maga zastanawiam i kurde nie wiem co wybrać :/ może jakkolwiek mo pomożecie, doradzicie?
  • 0

budo_endor
  • Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice - Sośnica

Napisano Ponad rok temu

Re: Muay Thai w Gliwicach. Co i Jak ?
kolejny raz sory ze post za postem ale sie zafascynowałem MT, aczkolwiek nigdy tego nie trenowałem, i teraz pytanie czy w Gliwicach są grupy początkujące? to dla mnie bardzo ważne bo nigdy nie trenowałem sztuk walki [nie licząc 2 miesiący karate kuszicośtam]
  • 0

budo_mroczny baran
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Muay Thai w Gliwicach. Co i Jak ?
Coz moim zdaniem lepiej zrobisz gdy zapiszesz sie na mt gdyz krav maga to system walki a od sztuk walki roznia sie wieloma rzeczami. Pytanie Twoje odnosnie grup wiekowych(poczatkujaca,zaawansowana) jest dziwne. Wydaje mi sie ze kazdy klub ma przedział wiekowy.
  • 0

budo_wodeck
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 74 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Muay Thai w Gliwicach. Co i Jak ?
jak myslisz o Krav Madze to nic lepszego jak zacząć najpierw od MT :)
pozdrawiam
  • 0

budo_endor
  • Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice - Sośnica

Napisano Ponad rok temu

Re: Muay Thai w Gliwicach. Co i Jak ?
a może mi ktoś napisać jak wyglądają treningi w gliwicach ? atmosfera, trener itd... aha, nurtuje mnie pewna rzecz :D kumpel mi powiedział ze po kilku pierwszych teningach bede wyglądał jakbym spodkał z pięciu nawalonych dresów w ciemniej uliczce :D czy to prawda ? :D może sioe to wydawać głupie, no ale taki jestem, drąże każdy temat :D
  • 0

budo_demon
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Muay Thai w Gliwicach. Co i Jak ?
tak kazdy początkujący przez piersze 4-5 treningów przechodzi proces klimatyzacji i wprowadzenia tzw. chrzest bojowy, przez te piersze kilka treningów bedziesz poprostu traktowany tak samo jak kazdy inny worek treningowy, radze zaopatrzyć się w jakieś maści, bandaze i chyba najwazniejsze to środki przeciwbolowe aby go nie czuć, bo poprostu jak wymiekniesz powiedzą ze nie nadajesz sie do tego sportu :lol: :lol: :twisted:
  • 0

budo_murzyn
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 59 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Muay Thai w Gliwicach. Co i Jak ?
Bez przesady :lol: Na pierwszych kilku treningach będziesz się uczył podstaw wraz z innymi początkującymi. Nikt Cię na początek strasznie nie spierze, więc nie masz się czego obawiać. Wiadomo, że muay thai to nie balet :P , ale jak powiedział Stefan "Siara" Siarzewski w "Kilerze": "Trza być twardym a nie miętkim" :)
  • 0

budo_endor
  • Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice - Sośnica

Napisano Ponad rok temu

Re: Muay Thai w Gliwicach. Co i Jak ?

jak powiedział Stefan "Siara" Siarzewski w "Kilerze": "Trza być twardym a nie miętkim" :)


No wiem :D mam nadzieje że nie dostane bardzo mocnego oklepu :D
  • 0

budo_skorpiob
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 876 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:polska :D

Napisano Ponad rok temu

Re: Muay Thai w Gliwicach. Co i Jak ?
Nie wiadomo jak daleko bedzie juz posunieta czesc poczatkujaca ale zazwyczaj sparingow nie ma odrazu , a wiec nie ma sparingow, nie ma oklepu :wink:
  • 0

budo_wodeck
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 74 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Muay Thai w Gliwicach. Co i Jak ?

tak kazdy początkujący przez piersze 4-5 treningów przechodzi proces klimatyzacji i wprowadzenia tzw. chrzest bojowy, przez te piersze kilka treningów bedziesz poprostu traktowany tak samo jak kazdy inny worek treningowy, radze zaopatrzyć się w jakieś maści, bandaze i chyba najwazniejsze to środki przeciwbolowe aby go nie czuć, bo poprostu jak wymiekniesz powiedzą ze nie nadajesz sie do tego sportu :lol: :lol: :twisted:

straszysz głupotami chłopie - sam nie wiesz jak to jest na treningach bo w innym poscie sam o to pytałes a tu pisząc pierdoły odstraszasz innych :)
  • 0

budo_endor
  • Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice - Sośnica

Napisano Ponad rok temu

Re: Muay Thai w Gliwicach. Co i Jak ?
ha a ja już wszystko wiem dodzwoniłem sie do trenera i gadałem z nim jak to wygląda :D no wiec przez pierwsze 2 miesiące się ćwiczy, ćwiczy i jeszcze troche cwiczy. :D po okresie 2 miechów trener mówi czy sie nadajesz czy nie a jak sie nadajesz to idzesz go grupy "wyżej" a po pół roku można do sparów przystępować[aczkolwiek nie trzeba] :D
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024