Skocz do zawartości


Zdjęcie

Poszukiwania


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
4 odpowiedzi w tym temacie

budo_grenad
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Dublina

Napisano Ponad rok temu

Poszukiwania
Witam! Jestem pierwszy raz na tej stronie, a zainteresowany jestem podjeciem nauki capoeiry, dlatego szukam jakichkolwiek informacji o istniejacych klubach. Niestety, zlokalizowanych w Irlandii, w Dublinie. Bede wdzieczny za wszelkie informacje. Kontakt ze mna: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]. tel.+353851112314. Dziekuje z gory i zycze udanego wieczoru!
  • 0

budo_sawosz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1121 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Luta Livre

Napisano Ponad rok temu

Re: Poszukiwania
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] na przykład

na następny zadaj sobie odrobine wysiłku i poszukaj na google zanim zapytasz :/
  • 0

budo_uirapuru
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2966 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Belo Horizonte
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: Poszukiwania
ja rozumiem, ze mozna byc nowym na forum, ale dlaczego ludzie nie zadadza sobie trudu troche, zeby regulamin przeczytac? i znowu chyba zostawie posta, innym ku przestrodze
  • 0

budo_grenad
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Dublina

Napisano Ponad rok temu

Re: Poszukiwania
Uirapuru, rozumiem, ze mozna nie byc nazbyt inteligentnym, ale wysil sie odrobine i zastanow kto czyta regulaminy? A po drugie, co to za "vortal". ze lache i halo robicie, gdy ktos poprostu pyta bo nie wie i pisze na glownej witrynie? To wynosicie z Rody? zalosne.
  • 0

budo_uirapuru
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2966 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Belo Horizonte
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: Poszukiwania
no zes dosolil, ze sie sam osmieszyles. lepiej tego ujac nie mogles.

po pierwsze primo, nie wiem co ty wynosisz z roda (pewnie napiszesz cos o braterstwie i wolnosci jaka daje Ci capoeira), ale to twoja sprawa i mi to wisi szczerze mowiac.

po drugie primo, co to ma do "vortalu", ktorego forum jest tylko czescia - forum to nie okienko na poczcie, w ktorym sie zasiega informacji. my tu nie pracujemy.

po trzecie primo, jestem wystarczajaco inteligentny, zeby radzic sobie z takimi szkodnikami jako moderator, a po czwarte primo -ultimo- wstawilem posta napisanego wielkimi literami pod tytulem "PRZECZYTAJ ZANIM COS NAPISZESZ", na stronie glownej podforum Capoeira, jako przylepiony, zeby kazdy pajac (ktoremu starzy oplacaja lacze internetowe zeby gnojek marnowal je na obrazanie innych ludzi na necie) mogl sobie przeczytac skrot z czegos co kiedys dawno dawno temu (gdy ty jeszcze u starego w worku siedziales a ja uczylem sie co to internet za pomoca modemu) nazywalo sie NETYKIETA. Po to to zostalo stworzone, by ludzie nie zasmiecali internetu setkami pytan bez odpowiedzi. I BTW: regulaminy sa po to, zeby sie do nich dostosowywac i je czytac - nie pasuje Ci to spadaj.

Ps. Szanuj moderatora i admina swego, mozesz miec gorszego. Temat zamkniety i skargi na priv. Pozostawiam po raz kolejny ku przestrodze innym.

Ps2. Spojrzalem na wiek w Twoim profilu. Jeszcze bardziej zalamujace. Zebym ja pouczal starszych ludzi...
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024