Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wywiad z W.Silva po OWGP


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
22 odpowiedzi w tym temacie

budo_vinland82
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1569 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toronto

Napisano Ponad rok temu

Wywiad z W.Silva po OWGP
Z forum sherdoga link:http://www.sherdog.net/forums/showthread.php?threadid=429966

PO POLSKU:
Wanderlei jaka byla glowna przyczyna Twojej porazki??

WS:Mysle,ze dlatego ,ze nie bylem wstanie zadac zadnych dobrych uderzen.Ciosy Mirka byly bardziej precyzyjne,dobrze uderzal.To byla naprawde jego noc.

Myslisz,ze fakt przejscia z LHW do HW mial jakis wplyw na rezultat?

WS:To powiedzenie jest prawdziwe,walczyc z kim ciezszym kto jest przyzwyczajony do Swojej wagi jest trudniejsze.Zasieg ma tu duzo wplywu.Ale to nie jest tlumaczenie sie,pokonal mnie poniewaz byl lepszy.

W momencie kiedy byles na ziemi,co przechodzilo Ci przez mysl?

WS:Wiele mysli,w rzeczywistosci kiedy sedzia przerwal walke pierwszym razem bylem leko otumaniony,poniewaz uderzenie ktore otrzymalem,poszlo prosto w oko.Cios nie otarl sie tylko uderzyl prosto w oko.Ten Cios mnie pokonal.Myslalem tylko by isc dalej naprzod,nie moglem przestac.CHcialem sprawdzic jak dalej moge zajc.

Co sprawialo ze,sie chciales isc naprzod

Mysle ze,Opanowanie Samego Siebie.Musialem sie opanowac,udalo mi sie podniesc i mysle,ze nadal moglem wygrac.Bylem nawet zdziwiony,zdolalem sie opanowac troche wiecej

Czy doznales jakis zlaman podczas walki??

WS:Nie,tylko napuchniete oczy i male rozciecie na glowie,ktore mnie powalilo.Zawsze powtarzalem ze jestem Mocnoglowy :) ,zawsze kiedy dostaje cios na glowe staje sie madrzejszy.

Czy myslis o rewanzu?

WS:Definitywnie,mielismy pojedynek 4 lata temu,moze bedzie jeden i za 4 lata,nie wiem,ale jestem pewien ,ze ta historia sie tu nieskonczy.

Czy p0rzegrana z Mirkiem,wzbudzila u Ciebie podobne emocje jak przegrana z Arona?

WS:Absolutnie nie.To zupelnie co innnego.Przeciw Aronie nic prawie nie zrobilem..Czulem sie pusty poniewaz nie zrobilemz czego sie przygotowalem na treningach,przeciw Mirkowi,wszystkie karty wylozylem na stol.

Czy planujesz dalsze walki z HW

WS:To zalezy od wyzwania.Przed nikim sie nie wycofam,ale to jest PRIDE gdzie walki sa dobierane,i umowy oferowane.Wiec w zaleznosci od tego jak dojdziemy do porozumienia czemu nie?

Ludzie mowia o mozliwej konfrontacji z Belfortem.

WS:Moglbym z nim walczyc.Ale to PRIDE decyduje.Kazdy wie,ze walcze z kazdym i nie wybieram przeciwnikow.

Kiedy znof zamierzasz walczyc?

WS:Moze w listopadzie przeciw Liddelowi nadal mamy nadzieje,ze do tego dojdzie.Rowniez w Listopadzie na nowy rok.Napewno niezaleznie od walki dam z Siebie wszystko.

Jakie sa planu Silvy teraz?

WS:Wyjade z rodzina.Wydobrzeje,troche slonca.Chce sie wykurowac 100%.Poswiece duzo uwagi mojej zonie i synowi.

Shogun,co myslisz o jego wystepie?

WS:Wprowadzil perfekcyjna taktyke.Rozwija sie non stop,i ludzie mysza na mu sie dokladnie przyglodac poniewaz Shogun jest w grze!!

Czy W.Silva nadal jest w "tym" 100%?

WS:Oczywiscie,nie mam zamiaru rezygnowac z walki w najblizszym czasie.Zazwyczaj powiadam,ze jestem w srodku srodku kariery.Zamierzam byc w grze jeszcze dlugo.

Wiadomos dla twoich fanow.

WS:Pragne podziekowac moim fanom.To dla Was przyjme,kazde wyzwanie.Probowalem jak najlepiej i dlatego sie nie zalamuje wynikiem pojedynku.W zyciu sa zdarzaja sie ciezkie chwile,ale musimy je zakceptowac,wiec bede trenowac jeszcze ciezej.
Chcialbym tez przekazac specjalny przekaz ludziom, ktorzy zostawili na mojej stronie www wiele pozytywnych wpisow dla wsparcia.Chcialbym by wiedzieli,ze to w trudnych chwilach poznaje sie prawdziwych ludzi.Naprawde chcialbym sie spotkac z kazdym z nich w rzeczywistosci!
Zostancie z Bogiem,i to w porazce uczymy sie jak radzic Sobie w najtrudniejszych momentach!!.
  • 0

budo_vinland82
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1569 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toronto

Napisano Ponad rok temu

Re: Wywiad z W.Silva po OWGP
...Rowniez w 'listopadzie" na nowy rok. Sorki mialo byc w GRUDNIU na nowy rok!!;00
  • 0

budo_administrator
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4477 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wywiad z W.Silva po OWGP
Dzieki. Sam tłumaczyłeś?
  • 0

budo_spider89sc
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 187 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sosnowiec
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Wywiad z W.Silva po OWGP
Ciekawy wywiad, powiem szczerze ze jestem bardzo zaskoczony tym jak Silva wypowiada sie o CroCopie. Przed walka pokazal mu brak szacunku, i w wywiadach, jak i gdy nie przywital sie z nim. I teraz jak dla mnie jest bucem, ale troche mniejszym ;)
  • 0

budo_nechrist
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2092 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wro

Napisano Ponad rok temu

Re: Wywiad z W.Silva po OWGP
no i dobrze. niech sobie odpocznie i na pewno wroci silniejszy.

fajnie jakby w noworocznym shockwave zestawili mecz o 3 miejsce :)
  • 0

budo_shabu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3242 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Wywiad z W.Silva po OWGP
Niech zrzuci trochę wagi i nie bawi się w wagę ciężką. ;)
  • 0

budo_maciekkapec
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 404 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tychy
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Wywiad z W.Silva po OWGP
No najlepiej by było gdyby oficjalnie zdominował całkowicie LHW, znaczy walczył z Icemanem, Rogerio, Alistairem, Belfortem, Tito, Babalu i Aroną. Przed chwilą oglądałem walkę Wandiego z Huntem i wydaje mi się, że Silva dużo lepiej by wychodził z cięższymi od siebie w swojej naturalnej wadze albo około 96 czy 97 kg. No, ale nawet wtedy może przegrać decyzją sędziów 1:2... :P
  • 0

budo_sos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:urban territory
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Wywiad z W.Silva po OWGP
mnie to i tak zdziwiło, że się Silva nie złożył się po tym prawym sierpie od Hunta. Myślałem, że sędzia odrazu przerwie i będą go reanimować :)
  • 0

budo_popo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1035 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Copacabana
  • Zainteresowania:Iaido

Napisano Ponad rok temu

Re: Wywiad z W.Silva po OWGP
On juz przeciez zdominowal LHW.
  • 0

budo_biceps
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 249 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce

Napisano Ponad rok temu

Re: Wywiad z W.Silva po OWGP

On juz przeciez zdominowal LHW.

Silva to był bardzo dobry kiedyś. Obecnie mistrzem LHW jest Shogun. I póki co bardziej mu się to należy niż Silvie! Jest lepszy!

Shogun móglby także nieźle namieszać w HW! Szkoda ze miał takiego pecha w walce z Markiem Colemanem... No ale tak to już jest w MMA. Ale na szczęście będzie rewanż
  • 0

budo_balofy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1592 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wywiad z W.Silva po OWGP
az ckomentuje powyzszy post...
mistrzem LHW JEST Silva, Shogun zdobyl pas mistrza gp LHW. Radze sie zorientowac zanim sie cos napisze.
to co sie komu nalezy, t oczy ktos jest lepszy to nie zalezy od ciebie ani od nikogo z nas, o tym swiadczy postawa danej osoby, ilosc stoczonych i wygranych walk oraz jakosci przeciwnikow, ktorych sie pokonalo. Tutaj sporo Shofunowi do Wanda brak, chociaz mocny jest, to mu trzeba przyznac.
Radze jak sie cos pisze wiecej wiedzy a mniej uczucia wkladac :wink:
  • 0

budo_nechrist
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2092 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wro

Napisano Ponad rok temu

Re: Wywiad z W.Silva po OWGP
tak czy siak... chute boxe rzadzi :)
  • 0

budo_vinland82
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1569 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toronto

Napisano Ponad rok temu

Re: Wywiad z W.Silva po OWGP
Wywiad sam przetlumaczylem ale z angielskiego.Orginal byl po portugalsku,niestety nieznam tego jezyka :wink:
  • 0

budo_biceps
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 249 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce

Napisano Ponad rok temu

Re: Wywiad z W.Silva po OWGP

to co sie komu nalezy, t oczy ktos jest lepszy to nie zalezy od ciebie ani od nikogo z nas, o tym swiadczy postawa danej osoby, ilosc stoczonych i wygranych walk oraz jakosci przeciwnikow, ktorych sie pokonalo. Tutaj sporo Shofunowi do Wanda brak, chociaz mocny jest, to mu trzeba przyznac.


Hmmmm... chciałbym zobaczyć walkę silvy z shogunem... dla potwierdzenia moich słów :)
  • 0

budo_imperator
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 84 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Wywiad z W.Silva po OWGP
ciekawe, kto komu by skakal po glowie :)
  • 0

budo_maciekkapec
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 404 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tychy
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Wywiad z W.Silva po OWGP
Silva by armbar :o
  • 0

budo_vinland82
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1569 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toronto

Napisano Ponad rok temu

Re: Wywiad z W.Silva po OWGP
Na sherdogu jest juz nowy ywiad z Wandem,przeprowadzony przez strone.Bardziej szczegolowy niz ten ktory wrzucilem.Wydzwiek mniej wiecj ten sam.Silva mowi ,ze obejrzal walke na video i widzi Swoje bledy.Mowi,tez ,ze jak dostal w oko i mu napuchlo to nic na nie nie widzial.Pozniej drugie mu troche spuchlo i jeszcze mniej widzial,byc moze dlatego nie zdolal zablokowac LHK:)).W kazdym badz razie,wie ze Mirek walczyl lepiej i obiecuje ,ze w nastepnej walce w listopadzie da z Siebie wszystko :)
  • 0

budo_sos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:urban territory
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Wywiad z W.Silva po OWGP
Myśle, że po walce z Shogunem Silva znowu nic na oczy nie będzie widział, ale to narazie tylko takie odczucia po gali :-) a czy rzeczywiście wyciągnie wnioski to czas pokaże.
  • 0

budo_popo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1035 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Copacabana
  • Zainteresowania:Iaido

Napisano Ponad rok temu

Re: Wywiad z W.Silva po OWGP
Shogunem ?
  • 0

budo_gubrin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1323 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wywiad z W.Silva po OWGP

Pozniej drugie mu troche spuchlo i jeszcze mniej widzial,byc moze dlatego nie zdolal zablokowac LHK:)).


Widzial kopniecie, lecz myslal ze bedzie to znowu kopniecie na watrobe. Zobacz jak sie sklada do bloku kopniecia na watrobe tuz przed oberwaniem buta w czache.

Pozdrawiam.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024