Skocz do zawartości


Zdjęcie

ultimate fighter


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
73 odpowiedzi w tym temacie

budo_nechrist
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2092 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wro

Napisano Ponad rok temu

Re: ultimate fighter
tylko pamietajcie zeby pisac dopiero po emisji!
ja co prawda wiem, ale niektorzy pewnie nie, a tez chcieliby przwzyc nieco emocji :)

swoja droga, to wczesniej myslalem ze ten program to lekka kaszana... dopoki sam nie mialem przyjemnosci go obejrzec. nie sadzilem ze kiedykolwiek zostane ogladaczem jakiegos reality show ;)
  • 0

budo_homid
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 123 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tychy

Napisano Ponad rok temu

Re: ultimate fighter
a widzieliście jak gosc zrzucił 10kg ja ie moge chyba bym umar, potem jeszcze wygrał walke - to chyba jakis cyborg
  • 0

budo_sos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:urban territory
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: ultimate fighter
Jeśli chodzi o tą z weekendowych powtórek, to jego przeciwnik trenował dwa razy(/dwa lata?) krócej. Jednak kombinacja była ładna.
  • 0

budo_crazyboy
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 69 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Hanysowo

Napisano Ponad rok temu

Re: ultimate fighter
yyyy tu chyba nie da się wysłać priva....to może załozyć odrębny temat-spoiler i ktoś kto jest na bieżąco może wklejać wyniki...
  • 0

budo_aptekarz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 315 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ultimate fighter
Fajny byl tekst Alexa do Diego
'Ty chyba pierwszy raz w programie powiedziales pelnym zdaniem' :)
Ale Diego to dobry fighter tak samo jak Koszek :D
  • 0

budo_franky
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 193 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ultimate fighter
no przed chwila ladna walka byla diego win ale i troche przekonalem sie do koschecka walka chyba jak narazie najlepsza
  • 0

budo_nechrist
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2092 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wro

Napisano Ponad rok temu

Re: ultimate fighter
ee, mi sie bardziej podobala walka Lebena z Florianem. a dzis zdaje sie Bonnar vs Swick.
  • 0

budo_shabu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3242 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: ultimate fighter

no przed chwila ladna walka byla diego win ale i troche przekonalem sie do koschecka walka chyba jak narazie najlepsza

A ja ani trochę nie przekonałem. Kilkakrotnie miał pozycję do duszenia, raz czy dwa do gilotyny, i ani razu nawet nie spróbował ich wykorzystać (bo pewnie nawet nie zauważył opcji). Do tego pod koniec był zmasakrowany i wyraźnie wypompowany, a Diego trzymał się zupełnie dobrze. Gdyby była jeszcze jedna runda, myślę, że byłoby poddanie lub KO dla niego.
  • 0

budo_sos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:urban territory
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: ultimate fighter
a mi skurw... z kablówki(Vectra) włączyli TvnGra zamiast Extreme, dowiedziałem się o tym o 22:55 :evil:
  • 0

budo_satoru_minamoto
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 184 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: ultimate fighter

no przed chwila ladna walka byla diego win ale i troche przekonalem sie do koschecka walka chyba jak narazie najlepsza

A ja ani trochę nie przekonałem. Kilkakrotnie miał pozycję do duszenia, raz czy dwa do gilotyny, i ani razu nawet nie spróbował ich wykorzystać (bo pewnie nawet nie zauważył opcji). Do tego pod koniec był zmasakrowany i wyraźnie wypompowany, a Diego trzymał się zupełnie dobrze. Gdyby była jeszcze jedna runda, myślę, że byłoby poddanie lub KO dla niego.

moim zdaniem Diego niepotrzebnie obrał uderzaną taktykę - gdyby przyłożył się do parteru to mógłby zakonczyc przed czasem

a mi skurw... z kablówki(Vectra) włączyli TvnGra zamiast Extreme, dowiedziałem się o tym o 22:55 :evil:

o kurwa chyba bym ich zabił :evil: :twisted:
  • 0

budo_bachen
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 343 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: ultimate fighter
Dokładnie. Diego chyba obawiał sie walki w parterze z koshekiem,a był w nim duzo lepszy. Gdyby sam sprubował zrobić jakiejś wejście w nogi i brnąć do dosiadu, może walka skończyłaby się ciekawiej
  • 0

budo_shabu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3242 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: ultimate fighter
Z tym, że o ile Koscheck raczej nie zna się na poddawaniu przeciwników, to całkiem sprawnie bronił się przed wszelkimi próbami Diega (a było ich trochę) podczas tych krótkich momentów, kiedy leżeli na macie. Nie sądze, żeby tak łatwo było go poddać i myślę, że nienajgorszą drogę wybrał Diego.
  • 0

budo_satoru_minamoto
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 184 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: ultimate fighter

Z tym, że o ile Koscheck raczej nie zna się na poddawaniu przeciwników, to całkiem sprawnie bronił się przed wszelkimi próbami Diega (a było ich trochę)

troche to za mało, moim zdaniem było ich kilka :roll:
  • 0

budo_nechrist
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2092 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wro

Napisano Ponad rok temu

Re: ultimate fighter
mam prosbe
prosilbym, zeby ktos wrzucil w dobrej jakosci na jakis serwer jeden (bylejaki) odcinek z 1 sezonu TUF. ew. sama czolowke.
w koncowce, jak leca napisy na tle, jednym z tel (chyba 3 albo 4 z kolei) jest zdjecie lysego, usmiechnietego Forresta, z krwawiaca glowa. zajebisty motyw na tapete ;) , ale nigdzie nie moglem znalezc tej grafiki, bez napisow (zreszta z napisami tez nie ;) ). zauwazylem jednak, ze w czolowce, jak sa wymieniani zawodnicy, to jest bardzo podobne zdjecie Forresta (co prawda nie w takiej kolorystyce jak w creditsach, ale zawsze cos), bez napisow (przynajmniej przez mala chwile), i chodzi mi o to zeby zrobic wysokorozdzielczowego screenshota, z ktorym juz zrobie co trzeba.
moze i pojebana prosba, ale jezeli ktos moze to niech wrzuci odcinek, czolowke, albo samego screenshota klatki o ktorej wyzej. no chyba ze ktos ma grafike, bez napisow, z credistsow (ale to raczej watpliwe..). ladnie prosze. pzdr
  • 0

budo_satoru_minamoto
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 184 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: ultimate fighter
stary zajebiście by było gdybys się podzielił jakby ci sie udało. Szukałem i też nnic nie znalazłem a forresta lubie najbardziej z TUF sam nie wiem czemu.
Dołączona grafika
to tak na pocieszenie :)
  • 0

budo_shabu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3242 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: ultimate fighter

troche to za mało, moim zdaniem było ich kilka :roll:

Kilka to też trochę, poza tym w porównaniu z zerem ze strony Koschecka to - jak by nie patrzeć - całkiem sporo. ;) Pewnie, że lepiej by było więcej, ale w końcu taktykę obrał stójkową (też myślę, że niepotrzebnie).
  • 0

budo_nechrist
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2092 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wro

Napisano Ponad rok temu

Re: ultimate fighter
Satoru, tez dotarlem na oficjalna strone Forresta ;)
ale dzieki. zostaje czekac, az sie laskawie z emula cos zassie...
  • 0

budo_shabu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3242 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: ultimate fighter
A ja liczyłem na to, że walkę Bonnar vs Griffin też dzisiaj puszczą. :evil:

Ale Diego pokazał klasę. Aż będę musiał sprawdzić, co z nim było potem. :twisted:
  • 0

budo_chrystianek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 668 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ny

Napisano Ponad rok temu

Re: ultimate fighter
ostatnia walke dioego jaka widzalem to byla walka diego vs nick diaz

diego wygral decyzja
ale dominowal caly pojedynek po prostu wywalal go na ziemie i gnp
diaz to jeden z moich ulubionych fighterow ale diego go zalatwil
  • 0

budo_shabu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3242 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: ultimate fighter
O, w mordę. Ale sieczka była (Griffin vs Bonnar). Nie wiem, czemu jednogłośnie wszyscy sędziowie postawili na Forresta, ale ostateczna decyzja (dwa kontrakty) wydaje mi się całkiem zasłużona.

Ale Florianowi to musiało pójść w pięty po tej decyzji :twisted:

A z innej beczki, to dziewczyny zapraszały na jutro, a według programu (gazeta.pl) w następnym tygodniu też będzie UF. Myślicie, że drugą serię puszczą?
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024