Skocz do zawartości


Zdjęcie

Tyson będzie walczył w PRIDE


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
60 odpowiedzi w tym temacie

budo_dran
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 326 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łomża
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Tyson będzie walczył w PRIDE
Heheh, widze ze juz mnie chlopaki ubiegli... ;) Tez sie zdziwilem jak przeczytalem artykul... Pisze jak wol, ze nie bedzie walczyl w PRIDE, a tytul i dyskusja calkiem przeciwnie ;)
  • 0

budo_vicek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 306 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Osiedla Hutnik
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Tyson będzie walczył w PRIDE
Panicz ale tu nikt nie pisze ze go nie lubi, bo jak mozna nie lubiec Zelaznego Mika, ten gosc to legenda, jesli ktos jest laikiem w sprawach boxu to zna 2 boxerow : Muhamada i Mike no w Polsce to jeszcze Andriu. Mike troche juz wg mnie za stary jest na takie zabawy, w sumie fajnie by bylo zobaczyc Bestie w akcji ale jak dla mnie niech PR!DE nie popelnia bledow K1 sciagajac starych dziadkow czy wielkich kolosow co nie maja techniki, patrz i czytaj Akebono czy inne wielkoludy. Mike niech pozostanie ze swoja slawa na takim poziomie na jakim jest. A osobiscie wole ogladac takich wariatow jak Fedor czy inni , mlodzi w sile wieku co dopiero zapracowuja na galerie slaw SW ;]
  • 0

budo_vicek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 306 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Osiedla Hutnik
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Tyson będzie walczył w PRIDE
Looooooool ze mnie :] nie doczytalem i poniosla mnie wena :P ale niech sie nie pcha do PRIDE :P tak na przyszlosc ;p
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Tyson będzie walczył w PRIDE

Widze że każdy psiocze na Tysona, ale to człowiek który wychodził z klubu i lał bez przygotowania najwiekszych twardzieli i szacunek mu za to, cios ma nokautujacy i nie widze zawodnika mma który by przetrwał by czyste trafienie Tysona, więc przestancie się śmiać bo nikt z was by z nim nie wszedł do klatki, wiem że zostane pojechany za tą wypowiedź ale taka prawda, Mike to legenda boksu i mozna go nie lubić ale szanować trzeba


panicz. mialem nie odpisywac, ale jak czytam bzdurki to mi sie cisnienie podnosi. Po pierwsze: NIKT NIE PSIOCZY NA TYSONA. Wszyscy go szanujemy bo to wielki bokser, ale trzeba spojrzec prawdzie w oczy: jest STARY, nie ma zielonego pojecia o parterze a gdyby mial walczyc w MMA jest to kluczowe, ostatnie jego walki to byla porazka. Slowem - z czolowka MMA nie mialby absolutnie zadnych szans. Kto moglby wytrzymac czyste trafienie od Mike'a? Fedor, Mino, Hunt, Fujita. Tak pierwsi z brzegu, pewnie jeszcze kilku by sie znalazlo. I teraz niech do Ciebie dotrze: to ze ktos pisze, ze Mike nie mialby szans w MMA jest po prostu PRAWDA, a nie brakiem szacunku.
Paniał?
  • 0

budo_hoolxter
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 295 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Tyson będzie walczył w PRIDE
No chłopaki albo ja nie abla albo mam zawieche z powodu upałów.
Po pierwsze nie trzeba dołączać do PRIDE żeby dla nich walczyć (patrz Chuck Liddell).
Po drugie napisano że Tyson będzie walczył w ramach walm pokazowych na Pride FC MMA - "to box an exhibition on a Pride Fighting Championship mixed martial arts.". Więc chyba jednak pod regułami MMA.
Po trzecie jak będzie naprawdę okaże się za kilka tygodni.

Pozdro 600
  • 0

budo_batmanhq
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 642 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Tyson będzie walczył w PRIDE
Bardzo chętnie bym to zobaczył szkoda , ze to tylko pokazowa walka ( cokolwiek miałoby to znaczyć ... ) .
  • 0

budo_kokss
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 62 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Tyson będzie walczył w PRIDE
Tyson moj czlowiek ale jak ktos kiedys zaspiewal " ...trzeba wiedziec kiedy ze sceny zejsc nie pokonanym..." i swiete slowa bo Mike przegrywajac w momecie gdyby jednak zechcial walczyc w pride i przegral by zostal by niestety nie zapamietany jako Ktos a jako Cienias bo kto tam by sie zaglebial w jego historie w stanach liczy sie teraz .... wiec najlepiej jak narazie dla Mike-go jest pozostac narazie Kims.
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Tyson będzie walczył w PRIDE

Kto moglby wytrzymac czyste trafienie od Mike'a? Fedor, Mino, Hunt, Fujita. Tak pierwsi z brzegu, pewnie jeszcze kilku by sie znalazlo.

Jedno jest pewne - czystego uderzenia od Mike'a nikt by nie wytrzymał, reszta to spekulacje :wink:
  • 0

budo_mkimura
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Tyson będzie walczył w PRIDE

trzeba spojrzec prawdzie w oczy: jest STARY

Koszmarnie. Ma 40 lat, w tym wieku to już bliżej niż dalej. Chodzi z balkonikiem i szcza w pampersa. Couture w tym wieku odnosił największe sukcesy w MMA, że przypomnę. :wink:
  • 0

budo_michal_m
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1034 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:nyc

Napisano Ponad rok temu

Re: Tyson będzie walczył w PRIDE
kimura nie podnos sie na duchu i spojrz prawdzie w oczy- jestes stary! :twisted:
a ja mlody :wink:
  • 0

budo_olafthenaturat
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 346 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Tyson będzie walczył w PRIDE

Wszyscy go szanujemy bo to wielki bokser,


Nie prawda, ja go nie szanuje, to gwałciciel, przygłup a jedyne co potrafił zrobić to trzasnąć mocno w pysk, a klasę pokazywał wtedy kiedy dobra passa się skończyła i zaczął przegrywać według moich krytwrii za mało, żeby zasłużyć sobie na szacunek.
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Tyson będzie walczył w PRIDE

Koszmarnie. Ma 40 lat, w tym wieku to już bliżej niż dalej. Chodzi z balkonikiem i szcza w pampersa. Couture w tym wieku odnosił największe sukcesy w MMA, że przypomnę. :wink:

nie zrozumiales mnie. Jest za stary na nauke. Po tylu latach i w wieku lat czterdziestu, ciezko bedzie wykorzenic zle nawyki i nauczyc go dobrych.

Edit: przykro mi Kimura ;) . Ale wiesz, zawsze mozesz brac Geriavit i Doppelherz, obok innych odzywek :)
  • 0

budo_lesoto
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 67 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wuwuła

Napisano Ponad rok temu

Re: Tyson będzie walczył w PRIDE
Na sport i naukę nigdy nie jest za późno.
  • 0

budo_schtruntz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 909 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Tyson będzie walczył w PRIDE
na naukę nie, ale na skuteczne nauczenie się czasem tak
  • 0

budo_sniffles
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1272 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze slonecznej warmii
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Tyson będzie walczył w PRIDE
Tyson chce wyjsc z dlugow, pewnie nie obchodzi go to czy wygra czy nie za przegrana walke tez wezmie kase i to sie liczy. Jesli trafi na jakiegos grapplera to walka nie bedzie trwala wiecej niz 30 sekud.

Tyson jako
bokser - geniusz, zapisal sie w historii ( nie mylic z prawdziwym sportowcem )
czlowiek - pojebus
  • 0

budo_maciek89
  • Użytkownik
  • Pip
  • 19 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Tyson będzie walczył w PRIDE

Tyson moj czlowiek ale jak ktos kiedys zaspiewal " ...trzeba wiedziec kiedy ze sceny zejsc nie pokonanym..." i swiete slowa bo Mike przegrywajac w momecie gdyby jednak zechcial walczyc w pride i przegral by zostal by niestety nie zapamietany jako Ktos a jako Cienias bo kto tam by sie zaglebial w jego historie w stanach liczy sie teraz .... wiec najlepiej jak narazie dla Mike-go jest pozostac narazie Kims.



Muhamet Ali tez kiedys raz walczyl na zasadach MMA i przegral

Nadal jest Kims!!
  • 0

budo_mask of sanity
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 53 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z tego czego sie boisz

Napisano Ponad rok temu

Re: Tyson będzie walczył w PRIDE

Muhamet Ali

kurwa naucz sie pisać przynajmniej imie gościa o którego ci chodzi

tez kiedys raz walczyl na zasadach MMA

to nie były zasady MMA ale fakt że na pierwszy rzut oka mogły je przypominać a jak dokłądnie te zasady wyglądały można było dowiedzieć się na jednym z filmów dokumentalnych o tym gościu co to jego imie tak zdupczyłeś :)

i przegral

kolejny raz w jednozdaniowym poście udowadniasz że gówno wiesz o tamtej walce
  • 0

budo_maciek89
  • Użytkownik
  • Pip
  • 19 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Tyson będzie walczył w PRIDE
Fakt niewiem zaduzo :oops: ale wiem ze cos takiego kiedys sie odbylo moze napiszesz dokladniej co to bylo??

ps. jak wyslalem posta to sie po jakims czasie zkapnelem ze to zle napisalem :oops: analfabeta zemnie
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Tyson będzie walczył w PRIDE

caly post

oswiec mnie.
  • 0

budo_mkimura
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Tyson będzie walczył w PRIDE

kimura nie podnos sie na duchu i spojrz prawdzie w oczy- jestes stary! :twisted:
a ja mlody :wink:

Ale za to paskudny i nikt cię nie lubi. :wink:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024