Skocz do zawartości


Zdjęcie

Konfrontacja Sztuk Walki 6 - pierwsze informacje


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
128 odpowiedzi w tym temacie

budo_daric
  • Użytkownik
  • Pip
  • 43 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:zachodniopomorskie

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sztuk Walki 6 - pierwsze informacje
prawda jest taka ze Kulak jak chce walczyc w swoim stylu czyli nie uczac sie nic nowego w parterze to bardziej by sie sprawdzil na ustawkach,a jesli naprawde chce byc takim killerem to powinien popracowac nad moca swoich uderzen bo warunki ma naprawde dobre do trzymania dystansu ale te ciosy nie maja odpowiedniej sily. Cipao powinien potrenowac troche a raczej wiecej niz troche boksu w jakims zachonim klubie z dobrymi zawodnikami i trenerami moze ktorys z naszych zawodowcow by mu w tym dopomogl, musi to zrobic jesli chce zostac pelnowartosciowym zawodnikiem a napewno chce . No ,zgadzam sie te szczecinskie gilotyny to Kulakowi sie beda snily chyba do konca zycia:)
  • 0

budo_r0bak
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kędzierzyn/Wrocław
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sztuk Walki 6 - pierwsze informacje
Mam ta gale na DvD.
Bardzo fajnie ze byly takie pokazy, na widowni byly przeciez kobiety ktore niekoniecznie byly zainteresowane krwawymi walkami ale np pokazami capo i nunchaka. Dla kazdego cos milego.
Ogolnie organizatorzy zrobili duzy postep w porownaniu do poprzedniej gali.
  • 0

budo_dar75
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3410 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:kiedyś z O, teraz z P.
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sztuk Walki 6 - pierwsze informacje
Zdecydowanie za przeproszeniem pierdolę cała KSW i nigdy więcej moja noga nie postanie tam.
Najpierw przez godzinę ogladałem gwiazdy MMA w postaci Frytki, Marcinkiewicza oraz Oddziału Zamkniętego, potem z ringu wypadali półżywi ze zmęczenia samym dojściem do ringu kelnerzy, co chwila w przerwie na reklamy w telewizji połowa publiczności chodziła na papierosa bo nic sie nie działo.

Szacunek dla Cipka i Kułaka za trzymanie poziomu oraz dla wszyskich, którzy gwizdali na Frytkę
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sztuk Walki 6 - pierwsze informacje

Najpierw przez godzinę ogladałem gwiazdy MMA w postaci Frytki, Marcinkiewicza oraz Oddziału Zamkniętego, potem z ringu wypadali półżywi ze zmęczenia samym dojściem do ringu kelnerzy, co chwila w przerwie na reklamy w telewizji połowa publiczności chodziła na papierosa bo nic sie nie działo.

o kurwa to juz wiem czemu poczatek byl na 19, wspolczuje ja na szczescie ogladalem gale od 20 w tv 8)
  • 0

budo_jodan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 775 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:zależy od punktu odniesienia

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sztuk Walki 6 - pierwsze informacje
r0bak, a możemy liczyć na przerippowanie walk i zapodanie ich na jakiś serw?
  • 0

budo_nechrist
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2092 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wro

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sztuk Walki 6 - pierwsze informacje
http://www.forum-kul...showtopic=85022 ;)
  • 0

budo_scorpio
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 326 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sztuk Walki 6 - pierwsze informacje

prawda jest taka ze Kulak jak chce walczyc w swoim stylu czyli nie uczac sie nic nowego w parterze to bardziej by sie sprawdzil na ustawkach,a jesli naprawde chce byc takim killerem to powinien popracowac nad moca swoich uderzen bo warunki ma naprawde dobre do trzymania dystansu ale te ciosy nie maja odpowiedniej sily. Cipao powinien potrenowac troche a raczej wiecej niz troche boksu w jakims zachonim klubie z dobrymi zawodnikami i trenerami moze ktorys z naszych zawodowcow by mu w tym dopomogl, musi to zrobic jesli chce zostac pelnowartosciowym zawodnikiem a napewno chce


sądze że twoje uwagi są dla zawodników bardzo cenne dlatego musisz jak najszybciej się z nimi skontaktować i udzielić im fachowych rad
  • 0

budo_wielki
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sztuk Walki 6 - pierwsze informacje
Najlepszy był sędzia jak był pojedynek dwóch polaków Kołacin vs Kułak i on mówił mdo nich po "angielsku" np. center,up itp. brecht na sali
  • 0

budo_r0bak
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kędzierzyn/Wrocław
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sztuk Walki 6 - pierwsze informacje
Nie bede mial czasu na takie cos i mam za wolne lacze, zobacze jak mi idzie przegrywanie, wtedy moge przegrac kazdemu i wyslac poczta.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024