Skocz do zawartości


Zdjęcie

Obóz nad BIAŁKĄ 2006


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
24 odpowiedzi w tym temacie

budo_yarii
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Obóz nad BIAŁKĄ 2006

Bardzo mnie to cieszy :D Mam nadzieje, ze na obozie sie podobalo...??


pewnie że się podobało, a co do pogody nie było wcale najgorzej.

Jak padało akurat zdychaliśmy w pokojach po najcięższych treningach. Więc niewiele straciliśmy.

Kilka razy złapał nas deszcz dokładnie wtedy jak już trening się kończył.

Pozatym było słonko ;) szczególnie na początku i na końcu obozu.
  • 0

budo_madzia_m
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Obóz nad BIAŁKĄ 2006
Masz racje patrycja: nie żałuje! A pogoda była idealna do trenowania. Deszcz spadał dokładnie wtedy, kiedy nasze rozgrzane i zmeczone ciala potrzebowaly ochłodzenia.
A pompki i brzuszki w błotku leśnej polanki bardzo miło mi się teraz wspomina:)
Szacuneczek dla organizatorów. Swietnie zaplanowany program dnia no i trenerzy, którzy potrafia zmotywować do ogromnego nieraz wysilku, po którym z przyjemnością organizowalo się zajęcia fakultatywne na matach :wink:
  • 0

budo_patrycja m
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Koszalin

Napisano Ponad rok temu

Re: Obóz nad BIAŁKĄ 2006
Czekam i czekam a zdjęć dalej nie ma... :( Może ma ktoś zdjęcia i chciałby się nimi pochwalić??
  • 0

budo_|wojtek|
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Mielec

Napisano Ponad rok temu

Re: Obóz nad BIAŁKĄ 2006
Witam!

Nigdy nie trenowałem sztuk walki ale natknąłem sie na wasza stronkę. Zainteresował mnie obóz letni krav maga i zastanawiam sie nad wzięciem udziału w imprezie.

Mam tylko jedna wątpliwość czy aby przez 2 tygodnie można sie dużo nauczyć?? W moim mieście nie ma sekcji Krav Maga więc po za obozem nie będę mógł mieć wiele z nią wspólnego wiec czy można zdobyć na tyle duża wiedzę by potem trenować we własnym zakresie ewentualnie połączyć to z inna sztuka walki ??
  • 0

budo_qwerty
  • Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Obóz nad BIAŁKĄ 2006
Jeżeli nigdy nie trenowałeś sztuk walki to ten obóz naprawdę może świetnym wstępem do rozpoczęcia treningów. Fajna atmosfera, fajni ludzie i dużo treningów. Po dwóch tygodniach zobaczysz czy czegoś się nauczyłeś czy nie i czy Ci się to podoba.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024