Skocz do zawartości


Zdjęcie

Doping w MMA


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
32 odpowiedzi w tym temacie

budo_mkimura
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Doping w MMA

Przyszloscia dopingu i tak jest mayostatin, a nie jakies hormony, a wali kazdy kto chce cos osiagnac w sporcie zawodowym ( i amatorskim).

Myostatin. Jest w fazie testów na ludziach od 2005 roku, na razie niedostępne. Było kiedyś na forum zdjęcie myszy, którą tym nafaszerowali. Wyglądała przy koleżankach, jak Ronnie Coleman przy kolesiu z reklamy Mr Muscle. Dramat. Apropos Fedora, to nigdy nie był badany na obecność dopingu, jak i reszta kolesi z PRIDE.
  • 0

budo_charly
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Doping w MMA

podobno Ruben "Warpath" Villareal ma walczyć z Basem.([link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] )

A co to za clown? Kurde jak bym wrestling widzial... oj chyba Bas bedzie mial wygrana :)
Z tego co widze to wszystkie walki ktore wygral to (T)KO, wiec chyba parteru nie ma najlepszego. Bas powinien go poddac.
Bas jest 5 lat starszy, wiec nie jest tak zle, najwazniejsze zeby sie dobrze kondycyjnie przygotowal, bo Ruben caly czas walczy, wiec przygotowany jest.
  • 0

budo_kirdoski
  • Użytkownik
  • Pip
  • 37 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Doping w MMA
"jak i reszta z kolesi z pride"............. nie wiem cyz dobrze pamietam ale kilka lat temu arona chyba został zawieszony własnie przez koksowanie... nie wiem... moze sie myle......
  • 0

budo_jurek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 474 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Stolyca, panie

Napisano Ponad rok temu

Re: Doping w MMA
Ja osobiscie nie pamietam, zeby Pride kiedykolwiek kogos zawiesilo za koksowanie.
  • 0

budo_sirvaleq
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 236 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Doping w MMA
Rozumiem, że Nastula od roku też jedzie na sterydach, prawda? A może i dłużej?
  • 0

budo_sos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:urban territory
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Doping w MMA
no jak wszyscy to wszyscy :P :)
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Doping w MMA
Moglibyscie miec tez jakies wyczucie taktu, o pewnych rzeczach sie po prostu nie mowi (cytujac pewnego bardzo madrego czlowieka)

Edyta: wyedytowalem - nie wszystko trzeba mowic wprost.
Edyta2: Jeszcze jedno - zastanawia mnie, dlaczego sadzicie ze "wiecie lepiej" i wasze stwierdzenia sa blizej prawdy, niz stanowisko Kimura, który ze sportem zawodowym ma do czynienia kawal czasu? Bardzo mnie to ciekawi.
  • 0

budo_dj_rossi
  • Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Doping w MMA
ja nie wiem czy biora czy nie bo niby skad mam to wiedziec? Lekarzem nie jestem zednego z nich... ale jest jedna rzecz ktora uwazam za prawdziwa:

jest dwoch gosci. sa tak samo dobrzy technicznie. jeden koksuje drugi nie. wgra ten co koksuje. wiec jezeli mistrz nie koksuje to bedzie mistrzem do poki nie spotka sie z tym co koksuje.
  • 0

budo_jojas
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 60 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Copacabana

Napisano Ponad rok temu

Re: Doping w MMA
Myostatin. Jest w fazie testów na ludziach od 2005 roku, na razie niedostępne. Było kiedyś na forum zdjęcie myszy, którą tym nafaszerowali. Wyglądała przy koleżankach, jak Ronnie Coleman przy kolesiu z reklamy Mr Muscle. Dramat. Apropos Fedora, to nigdy nie był badany na obecność dopingu, jak i reszta kolesi z PRIDE.[/quote]

Moim zdaniem jeszcze bardzo bardzo długo nie bedzie można stosować tej formy dopingu .Jeśli chodzi o doping w Rosji można dostać sterydy bez najmniejszego problemu w aptece bez racepty, nie mowiąc już o Brazyli .Jeśli Pride by się wzięło za badanie swoich zawodników, to nie zobaczylibyśmy w walkach Silvy, Arony, Belforta ...............
  • 0

budo_jojas
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 60 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Copacabana

Napisano Ponad rok temu

Re: Doping w MMA

Przyszloscia dopingu i tak jest mayostatin, a nie jakies hormony, a wali kazdy kto chce cos osiagnac w sporcie zawodowym ( i amatorskim).

Myostatin. Jest w fazie testów na ludziach od 2005 roku, na razie niedostępne. Było kiedyś na forum zdjęcie myszy, którą tym nafaszerowali. Wyglądała przy koleżankach, jak Ronnie Coleman przy kolesiu z reklamy Mr Muscle. Dramat. Apropos Fedora, to nigdy nie był badany na obecność dopingu, jak i reszta kolesi z PRIDE.




Moim zdaniem jeszcze bardzo bardzo długo nie bedzie można stosować tej formy dopingu .Jeśli chodzi o doping w Rosji można dostać sterydy bez najmniejszego problemu w aptece bez racepty, nie mowiąc już o Brazyli .Jeśli Pride by się wzięło za badanie swoich zawodników, to nie zobaczylibyśmy w walkach Silvy, Arony, Belforta ...............
  • 0

budo_ks_
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 98 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Doping w MMA

...


...


....


Moim skromnym zdaniem - jak ktos nie ma zielonego pojecia na dany temat to najlepszym wyjsciem jest chyba nie pisac. Co o tym myslicie chlopaki ?
  • 0

budo_dj_rossi
  • Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Doping w MMA
jak uwazasz ze w czyms sie myle to powiedz w czym i uzasadnij dlaczego. wcale nie uwazam ze jestem nieomylny...
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Doping w MMA
Panowie, "dyskusja" zbliza sie do poziomu dna z predkoscia swiatla. Chyba konczymy impreze.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024