Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jeet Kune Do


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
32 odpowiedzi w tym temacie

budo_warhead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Jeet Kune Do
z ciekawosci jest jakis klub w Warszawie ?
  • 0

budo_maveric
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 651 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z środka

Napisano Ponad rok temu

Re: Jeet Kune Do

Do tej pory cwiczylem ju-itsu jednak w wakacje trenningi w mojej sekcji nie sa prowadzone, mam mozliwosc sprobowania innych sztuk walki i zczalem zastanawiac sie nad jet kune do. Jak wyglada ten system na ktore strefy walki kladziony jest nacisk, czy przewazaja techniki uderzane czy moze dzwignie i rzuty?

Czy ktos moglby mi dodatkowo opowiedziec jak wyglada trenning tego stylu w lodzkiej szkole na ulicy Łanowej ?

A ja Ci polecam przeczytaj sobie książke Bruca Lee Jeet Kune To bardzo ciekawa pozycja.
Polecam ją wszystkim fighterom mozna znaleźć w niej dużo ciekawych żeczy.
Jeżeli ją przeczytasz napewno zechcesz trenować JKD :)
tak myśle :)
  • 0

budo_raul
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 168 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kwidzyn

Napisano Ponad rok temu

Re: Jeet Kune Do
Ja polecam Szkoleniowki Paul Vunak lub Dan Inosanto !! Jednak nie ma jak trening przy boku trenera :wink:
  • 0

budo_chrystianek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 668 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ny

Napisano Ponad rok temu

Re: Jeet Kune Do
A ja Ci polecam przeczytaj sobie książke Bruca Lee Jeet Kune To bardzo ciekawa pozycja.
Polecam ją wszystkim fighterom mozna znaleźć w niej dużo ciekawych żeczy.
Jeżeli ją przeczytasz napewno zechcesz trenować JKD :)
tak myśle :) [/quote]


chyba ci chodzi o : Tao Of Jet Kune Do

Vunak to zajebisty gosc(no w sumie to chyba barzdziej byl niz jest ale mniejsza z tym)
koles wyrobil grupe naprawde hardcorowych instruktorow
jak dotad kazdy jeden senior instruktor od vunaka jest po prostu masakra
  • 0

budo_maveric
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 651 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z środka

Napisano Ponad rok temu

Re: Jeet Kune Do
[quote name="budo_chrystianek"]A ja Ci polecam przeczytaj sobie książke Bruca Lee Jeet Kune To bardzo ciekawa pozycja.
Polecam ją wszystkim fighterom mozna znaleźć w niej dużo ciekawych żeczy.
Jeżeli ją przeczytasz napewno zechcesz trenować JKD :)
tak myśle :) [/quote]


chyba ci chodzi o : Tao Of Jet Kune Do

Vunak to zajebisty gosc(no w sumie to chyba barzdziej byl niz jest ale mniejsza z tym)
koles wyrobil grupe naprawde hardcorowych instruktorow
jak dotad kazdy jeden senior instruktor od vunaka jest po prostu masakra[/quote]
też ale książka
"Jeet Kune Do" też wyszła :)

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
masz linka
  • 0

budo_kemot722
  • Użytkownik
  • Pip
  • 45 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Jeet Kune Do
Jeśli ktoś mieszka w Warszawie, informuję, że odbyły się już, we wspomnianym mieście, 4 treningi prowadzone przez Wojciecha Adamusika, który przyjezdża do nas z Łodzi. Treningi odbywają się na Żoliborzu w Zespole Szkół Elektronicznych i Licealnych przy ulicy gen. Zajączka 7 (róg Mickiewicza). Ja jestem z treningów zadowolony i serdecznie na nie zapraszam!
  • 0

budo_whitenoise
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 88 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Jeet Kune Do

Treningi odbywają się na Żoliborzu w Zespole Szkół Elektronicznych i Licealnych przy ulicy gen. Zajączka 7 (róg Mickiewicza). Ja jestem z treningów zadowolony i serdecznie na nie zapraszam!


Zgadzam się z przedmówcą i też zdecydowanie polecam i zapraszam :!:
To dopiero początki sekcji ale zapowiada się naprawdę obiecująco.

Dodam jeszcze, że treningi są w piątki o godz. 17:30
Zainteresowanych w kwestiach organizacyjnych prosimy o kontakt:
Krzysiek – GG: 8154520 lub Konrad – GG: 4512168, tel.: 508 936 095
  • 0

budo_raul
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 168 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kwidzyn

Napisano Ponad rok temu

Re: Jeet Kune Do
I Super w końcu JKD rozwija się w Polsce !! Słyszałem ,że również powstała jakaś szkoła w Krakowie :D
  • 0

budo_raul
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 168 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kwidzyn

Napisano Ponad rok temu

Re: Jeet Kune Do
I Super w końcu JKD rozwija się w Polsce !! Słyszałem ,że również powstała jakaś szkoła w Krakowie :D
  • 0

budo_raul
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 168 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kwidzyn

Napisano Ponad rok temu

Re: Jeet Kune Do
I Super w końcu JKD rozwija się w Polsce !! Słyszałem ,że również powstała jakaś szkoła w Krakowie :D
  • 0

budo_roboy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 716 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jeet Kune Do
dajcie linka do pdfa Tao of Jet Kune Do poprosze :twisted: :evil: :twisted: :evil: :)
  • 0

budo_sir_francuz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 253 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Mroczne zakątki Rio de Janeiro
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: Jeet Kune Do
Bardzo Bardzo Bardzo przepraszam za odgrzewanie, ale chciabbym sobie jeszcze raz przeczytac ToJKD - a pamietam ze ktos swego czasu rozsyłał na forum - wersja polska -
I prosze nie bijcie ... jeszcze :wink:
  • 0

budo_adek212
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zdunska-Wola
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Jeet Kune Do
Tu jest pare naprawde dobrych stronek na ten temat a szczegolnie ta [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] - wszystko jest tu dokladnie opisane polecam lepsze zapoznanie sie z ta strana bo jest warta uwagi. Na tej stronie jest takze opisana szkola Wojciecha Adamusika i jakich technik mozemy sie tam nauczyc

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
- no i ta tutaj jest o zastosowaniu tej sztuki i kiedy takze sie przydaje


A jesli chcecie cos wiecej wiedziec o Wojciechu Adamusiku to poniżej macie wszystko co by mozna bylo chciec o nim wiedziec ten opis wskazuje o jego wielkiej wiedzy na ten temat :)

------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Wojciech Adamusik - jest instruktorem dalekowschodnich sztuk walk z 24-letnim doświadczeniem. Przez wiele lat trenował boks, kick-boxing, karate (trzeci dan w karate wszechstylowym), Tae Kwon Do oraz jiu-jitsu. Szkolił brygady antyterrorystyczne i oddziały specjalne. Zajmował się ochroną osobistą min. prezydenta Łodzi, Vipów ze świata muzyki oraz prezydenta Nigerii. Od 13 lat zajmuje się Jun Fan Jeet Kune Do, zdobywa również wiedzę na temat Kali, Pentjak Silat oraz Shootwrestlingu i Bjj. Jest pionierem jeżeli chodzi o JKD w Polsce. Sifu Adamusik to utalentowany entuzjasta prężnie podążający drogą wyznaczoną przez Bruce'a Lee, a przede wszystkim doskonały nauczyciel wciąż zaskakujący swych uczniów szerokim wachlarzem technik i poziomem wyszkolenia. Uczy się od najlepszych propagując oryginalny przekaz JKD. Regularnie trenuje ze swoimi nauczycielami Guru Dan'em Inosanto, Sifu Larry Hartsellem (uczniowie Bruce'a Lee) oraz Erikiem Paulsonem (Mistrzem świata w Shootwrestlingu) i Sifu Frankiem Burczyńskim.


Wojciech Adamusik jest specjalistą w nauczaniu skutecznych kombinacji opartych na realizmie treningowym. Kilka razy w roku organizuje seminaria oraz obozy, na które zapraszani są goście z zagranicy (dwukrotnie odwiedzał Łódż Sifu Dave Carnell z Wlk. Brytanii). W 2003r naszą szkołę zaszczycił Sifu Larry Hartsell oraz kilkakrotnie Sifu Frank Burczyński.


Ponadto od 4 lat zajmuje się charytatywnie prowadzeniem treningów dla dzieci i młodzieży niepełnosprawnej z zespołem chorobowym Down'a oraz upośledzeniem umysłowym.


Wojciech Adamusik stanowi wzór godny naśladowania dla wszystkich zajmujących się sztukami walki.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024