Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wywiad z Nastulą przed walką z Drago


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
48 odpowiedzi w tym temacie

budo_administrator
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4477 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Wywiad z Nastulą przed walką z Drago
Dołączona grafika
Budo.pl: To chyba najmniej wymagający rywal z tych, z którymi walczyłeś dotychczas?

Paweł Nastula: Teoretycznie tak. Drago wygrał wszystkie 9 swoich starć w MMA, ale w Pride dopiero debiutuje. Trzeba jednak pamiętać, że Japończycy stosują bardzo ostre kryteria selekcji i skoro zdecydowali się dać mu szansę, to znaczy, że uznali go za twardego zawodnika. Ja na pewno go nie lekceważę.

Budo.pl: Jedną z walk wygrał już w 5. sekundzie, inną w 15. Prowdopodobnie rozpocznie pojedynek z tobą od frontalnego ataku bokserskiego.

Paweł Nastula: Nie obawiam się tego. Jestem gotów podjąć walkę w stójce. Aleksander Emelianenko też był znany z tego, że szybko nokautował rywali, a jednak udało mi się w znacznym stopniu zneutralizować jego bokserskie techniki.

Budo.pl: Edson Drago jeszcze do niedawna mówił, że chciałby walczyć z Romanem Zentsowem, sam siebie nazywa Mikem Tysonem valetudo.

Paweł Nastula: Serio? Wszystko zweryfikuje walka. Z pewnością będzie twarda.

Budo.pl: Zmieniłeś w jakiś znaczący sposób swoją taktykę, treningi po tym jak dowiedziałeś się, że będziesz walczył z Brazylijczykiem?

Paweł Nastula: Nie bardzo miałem czas zmienić taktykę. Oficjalnie o walce z Drago dowiedziałem się w czwartek rano. Zaraz potem zadzwoniłem do ciebie, więc może coś zmienię popołudniu (śmiech). Tak już całkiem poważnie, to jestem przygotowany do pojedynku. Nie mam wprawdzie zbyt wiele czasu na to, by zmienić taktykę, ale w poniedziałek lecę do Japonii i tam też jeszcze mam zamiar trenować.

Budo.pl: Jakie są twoje atuty w konfrontacji z Brazylijczykiem?

Paweł Nastula: Takie jak zawsze: mocny parter, ale i pod względem bokserskim czuję się coraz pewniej.

Budo.pl: Siły też ci chyba nie brakuje.

Paweł Nastula: Myślę, że siłowo jestem jednym z najmocniejszych zawodników w Pride. Siła to jednak nie wszystko i ogromną wagę przywiązuję do zajęć technicznych.

Budo.pl: Kto leci z tobą do Japonii?

Paweł Nastula: Robert Jocz i Tomek Drwal.

Budo.pl: Zabraknie u twego boku trenera Krzysztofa Kosedowskiego?

Paweł Nastula: To było zaplanowane już wcześniej. Trener Kosedowski ma inne ważne obowiązki i nie może lecieć do Japonii, ale cały czas trenuję boks pod jego okiem. Wiele mu zawdzięczam i ciągle uczę się od niego czegoś nowego.

Budo.pl: Do trzech razy sztuka?

Paweł Nastula: Po dwóch porażkach jestem bardzo głodny sukcesu. Nie kryję, że jadę do Japonii po to by wygrać. Trzymajcie za mnie kciuki.
  • 0

budo_tomasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pekin

Napisano Ponad rok temu

Re: Wywiad z Nastulą przed walką z Drago

Budo.pl: Jakie są twoje atuty w konfrontacji z Brazylijczykiem?

Paweł Nastula: Takie jak zawsze: mocny parter, ale i pod względem bokserskim czuję się coraz pewniej.


:rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
  • 0

budo_eftestad
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 472 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:KS Kodokan Gliwice / Katedra Odlewnictwa POLSL
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Wywiad z Nastulą przed walką z Drago

Budo.pl: Siły też ci chyba nie brakuje.

Paweł Nastula: Myślę, że siłowo jestem jednym z najmocniejszych zawodników w Pride. Siła to jednak nie wszystko i ogromną wagę przywiązuję do zajęć technicznych.


to tez jest swietne :D
nie ma to jak pozytywne podejscie :) tylko czy ta duma nie spowoduje ze drago zrobi sobie 10-0-0 :/
  • 0

budo_mck
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wywiad z Nastulą przed walką z Drago


Budo.pl: Siły też ci chyba nie brakuje.

Paweł Nastula: Myślę, że siłowo jestem jednym z najmocniejszych zawodników w Pride. Siła to jednak nie wszystko i ogromną wagę przywiązuję do zajęć technicznych.


to tez jest swietne :D


Co do sily, tak ma racje jest jednym z najwiekszych fizoli w Pride, ale co z tego jesli nie wytrzymuje 15 minut walki bo nie potrafi odpoczywac.
  • 0

budo_chrystianek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 668 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ny

Napisano Ponad rok temu

Re: Wywiad z Nastulą przed walką z Drago
zycze mu powodzenia
mam nadzieje ze wygra



ale swoja droga troche klapki na oczach gosc ma
no ale cuz
kazdy idzie swoja droga i trenuje tak jak uwaza ze jest dla niego najlepiej
  • 0

budo_popo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1035 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Copacabana
  • Zainteresowania:Iaido

Napisano Ponad rok temu

Re: Wywiad z Nastulą przed walką z Drago
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_dilsvern
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 362 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Wywiad z Nastulą przed walką z Drago
Patrzac po jego walkach, to straszny dzikus :)
  • 0

budo_s.o.s.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2777 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wywiad z Nastulą przed walką z Drago
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] tu przydal by sie ten sedzia z tematu "king of the ring;-)" :)
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wywiad z Nastulą przed walką z Drago

Trener Kosedowski ma inne ważne obowiązki i nie może lecieć do Japonii

Dzieki bogu poklon
  • 0

budo_brat pit
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 992 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:stolyca i okolyca

Napisano Ponad rok temu

Re: Wywiad z Nastulą przed walką z Drago

Trener Kosedowski ma inne ważne obowiązki i nie może lecieć do Japonii


taa, jasne... w każdym razie - liczy się efekt 8)
  • 0

budo_marjan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 544 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Wywiad z Nastulą przed walką z Drago
efekt to dopiero bedzie...

po wystepie polakow na MS, Nastula moze robic co chce i tak nie bedzie gorszy.
  • 0

budo_brat pit
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 992 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:stolyca i okolyca

Napisano Ponad rok temu

Re: Wywiad z Nastulą przed walką z Drago
miałem na myśli: tłumaczenia mogą być różne, ale ważny jest efekt - nie jedzie kosedowski a zamiast niego wreszcie ktoś, kto się na mma zna. Co miał Nastek powiedzieć? "Wiecie, Krzychu się w ogóle tak naprawdę na tym nie zna, jak się broniłem gardą to krzyczał "boksuj, boksuj" i w ogóle... teraz jedzie Tomek - szkoda, że wcześniej nie wziąłem kogoś kto ma pojęcie o mma."??
  • 0

budo_marjan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 544 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Wywiad z Nastulą przed walką z Drago
zapomnialem dodac emota :wink:

wedlug mnie to ogolnie jeden wielki pozytyw Nastuli w Pride jest taki ze w koncu dadza naszej legendzie judo porzadnie zarobic. Zasługuje na to, a to ze do mma jest troche za stary, nie ta motywacja, ma nawyki z judo, kiepskiego, czy jak kto woli nie tego co trzeba trenera to juz mi rybka. Wchodzi na ring to mu oczywiscie kibicuje, mysle ze trener Kosedowski raczej bardzo na szkode mu nie dziala, a ze ktos inny moglby mu pomoc lepiej to sprawa Nastuli. On walczy i on ponosi odpowiedzialnosc. Milo jakby wygrywal, ale dla mnie wciaz glowna kwestie, gdy patrze na jego walki odgrywa wiek. Nie ta wydolnosc, ale charakter ten sam...
  • 0

budo_sebanek999
  • Użytkownik
  • Pip
  • 43 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin BJJ
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Wywiad z Nastulą przed walką z Drago
wiadomo dokladnie ktorego odbedzie sie walka Pawła ?? i Czy bedziesz moze jakaas trasnsmisja ??

pzdr :wink:
  • 0

budo_stenek
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wywiad z Nastulą przed walką z Drago
Bedzie walczyl 1 lipca, a o transmisji mozemy niestety tylko pomarzyc:(
  • 0

budo_ert
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 387 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wywiad z Nastulą przed walką z Drago
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_ert
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 387 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wywiad z Nastulą przed walką z Drago
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

... nie taki Draggo straszny jak go maluja...
  • 0

budo_marcin_kr
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 253 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Wywiad z Nastulą przed walką z Drago
Kosedowski to znakomity tener boksu. Praca z takim trenerem na pewno sie Pawłowi przydaje. Inna sprawa, że głównym trenerem, tym z narożnika powinien być jakiś fachowiec od MMA
  • 0

budo_miron
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 431 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rzeszów

Napisano Ponad rok temu

Re: Wywiad z Nastulą przed walką z Drago

Kosedowski to znakomity tener boksu. Praca z takim trenerem na pewno sie Pawłowi przydaje. Inna sprawa, że głównym trenerem, tym z narożnika powinien być jakiś fachowiec od MMA

Ja też tak myślę jak kolega. Nastek jako głównego trenera powininen mieć speca od mma, Kosa był całe życie bokserem, tylko i wyłącznie z tym środowiskiem był związany.Jeśli Nastek chciał żeby go wyszkolił to człowiek ten zrobił to napewno najlepiej jak umiał, bo jest świetnym trenrem aczkolwiek boksu. Napewno nie stworzy on odpowiedniej taktyki dla zawodnika mma i odpowiednio go nie przygotuje, bo mma zna zapewne z filmów i ewentualnie z widowni. Myślę że Kosedowski nie pchał się do trenowania Nastka tylko został o to poproszony, wiec zrobił to najlepiej jak umiał, niestety na mma to nie wystarcza.
Wiele krytycznych głosów i czasami z deka chamskich padało w dyskusjach na tym forum pod adresem Krzysztofa Kosedowsiego. Ten facet trenował tak jak potrafił i dyktowała mu jego (bokserska) intuicja trenerska. Sam Paweł Nastula mógł przecież zamiast Kosy "zatrudnić" np. Mirka Okińskiego napewno większy autorytet w mma niż Kosedowski. Osobiście nie czuję potrzeby obiniania Kosedowskiego za porażki Nastka, bo jest on na tyle dojrzałym zawdonikiem (i trenerem judo chyba też) żeby samemu dobierać sobie trenerów, sparingpartnerów i wyciągać odpowiednie wnioski ze swoich porażek.
  • 0

budo_mystic
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 939 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Wywiad z Nastulą przed walką z Drago
Ja bede miec transmisje prosto z Mma trackera :P
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024