Skocz do zawartości


Zdjęcie

BJJ Wielka Brytania


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
14 odpowiedzi w tym temacie

budo_kreiten
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 157 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

BJJ Wielka Brytania
Czy znacie jakieś dobre kluby w Wielkiej Brytanii BJJ, Vale Tudo, Muay Thai ???
W jakich miastach, kto jest trenerem ile mniej więcej takie treningi kosztują.

Pozdrawiam
  • 0

budo_duran
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 113 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: BJJ Wielka Brytania
http://budo.net.pl/v...hlight=londynie
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_kreiten
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 157 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: BJJ Wielka Brytania
Dzieki.
  • 0

budo_duran
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 113 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: BJJ Wielka Brytania
zauważyłem, że link szkoły Royce'a jest już nieaktywny ([link widoczny dla zalogowanych Użytkowników])... Jeżeli ktoś coś wie o bjj w Szkocji (szczególnie interesowało by mnie Glasgow bądź Edinburgh), to proszę o podanie. Z góry dzięki.
  • 0

budo_tyson82
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 51 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gracie Barra UK

Napisano Ponad rok temu

Re: BJJ Wielka Brytania
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_junioros
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 132 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: BJJ Wielka Brytania
Treningi w Glasgow sa na Kelvinhall, ale ostatnio pojechalem tam, szukalem i nie znalazlem. Bylem w Kelvinhall Sports Centre i tam wogole nie slyszeli o BJJ jedynie tradycyjne. Duran jak znajdziesz dokladny adres daj znac. Pozdro
  • 0

budo_duran
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 113 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: BJJ Wielka Brytania
tyson dzięki za linka, jakoś przegapiłem tą sekcję, choć martwi mnie to, że podobnie, jak ta szkoła pod Roycem, jej link jest nieaktywny. JunioroS, na razie jestem w kraju, więc poza netem nie mam gdzie szukać, a co jest w necie, to sam widzisz :? .
  • 0

budo_oro
  • Użytkownik
  • Pip
  • 19 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:GB Torun

Napisano Ponad rok temu

Re: BJJ Wielka Brytania
Witam!
Jezeli chodzi o Leicester to polecam "Leicester Shootfighters" (Grappling i MMA). Trenerem jest Nathan Leverton (b. dobry). Treningi sa ciekawe i wyczerpujace, a klimat calkiem mily.
Zapraszam i pozdrawiam.

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_tyson82
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 51 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gracie Barra UK

Napisano Ponad rok temu

Re: BJJ Wielka Brytania

tyson dzięki za linka, jakoś przegapiłem tą sekcję, choć martwi mnie to, że podobnie, jak ta szkoła pod Roycem, jej link jest nieaktywny. JunioroS, na razie jestem w kraju, więc poza netem nie mam gdzie szukać, a co jest w necie, to sam widzisz :? .


napewno jest aktywna
  • 0

budo_busido
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: BJJ Wielka Brytania
Witam wszystkich

duran
zauważyłem, że link szkoły Royce'a jest już nieaktywny ([link widoczny dla zalogowanych Użytkowników])... Jeżeli ktoś coś wie o bjj w Szkocji (szczególnie interesowało by mnie Glasgow bądź Edinburgh), to proszę o podanie. Z góry dzięki.


tak sie sklada ze wlasnie jestem po dlugich poszukiwaniach jakiejs szkoly bjj w edinburghu. ale bylem na tyle uparty ze znalazlem dwie:D:D:D

jedna to jest taka total amatorska ale sympatyczna. prowadzi ja koleszka co ma niebieski pasek bjj i mysle ze "szkole" ta zalozyl by miec z kim trenowac. pierwszy raz jak bylem w celach rozpoznawczych to mieli wlasnie seminarke z czlowiekiem z purpura na pasie.
wtedy to rowniez bylo sporo ludzi (i calkiem sympatyczne dziewcze:D:D:D). gadalem z kolesiem i pytalem o szczegoly typu jakie koszty jak wygladaja treningi czy maja podzial na treningi w gi i bez gi itd. tak czy inaczej pomyslalem zeby tam pochodzic. i bylem na jednym tylko treningu. wlacznie ze mna bylo 4 albo 5 osob (dziewczyny nie bylo:(:().

taeraz szczegoly.

trening kosztuje Ł4 (nie mam znaczka pounda bede pisal Ł) i trwa tak ok 1.5 h z rozskladaniem i skladaniem maty (mata sie niestety rozjezdza tak wiec czasem sparing jest pol na macie pol na podlodze).
treningi sa w gi ale (tak mi powiedzial ten koles) jak bede chcial to mozemy zrobic i bez gi.

z tego co pamietam to treningi byly w poniedzialek i piatek od 17.45 i to bylo przyczyna mojej rezygnacji z tego klubu i dalszych poszukiwan. niestety prace koncze o godz 17.30 bez szans na zdazenie na trening :( :(

a tu adresik klubu i email do treneiro :)
Crags Sports Centre in Edinburgh. 10 Bowmont Place off St Leonard's Street. Call William on 07952941691 (nr na SFUK jest nieaktualny i ten dostalem od williama - jakis czas temu ale moze jeszcze dziala) or email [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] for this weeks training times.

pieronsko ciezko znalezc, ale skreca sie z nicolson st w lewo w crosscauseway. jej przedluzeniem za krzyzowka jest wlasnie bowmont pl. na bowmont pl idzie sie prosto i za budynkami w lewo skreca chodnik ktory prowadzi do klubu sportowego. ja niestety w recepcji trafilem na goscia co nic nie wiedzial na temat bjj:(( tak czy inaczej najlepsza droga jest chyba email.

no to tyle na temat pierwszego odkrycia

drugi klub jaki znalazlem jest na leith walk'u i nazywa sie rick young's academy albo black belt academy. niwazne.
dosc ze gosc jest wszechstronny i uczy niemalze "wszystkiego"
no moze troszke przesadzilem ale naprawde sporo. bylem widzialem czarny pasek ma, ale nie chwalil sie w czym ;) ;) rozmawaialem i tu sprawa wygla tak.
bjj od pon. do czw.
pon - sr. godz 20.15 - 21.15 w gi
wt. czw. godz 18.00/18.15 - 19.15 no gi albo odwrotnie (mam na mysli gi i no gi czasy sa ok)

oplaty: oplata czlonkowska (jednorazowa) Ł 25

oplata miesieczna za treningi:

opcja A - jedna klasa tygodniowo Ł25/msc
opcja B - nielimitowany uzytkownik Ł40/msc

adres jakis mam ale to w pole prowadzi i nie bede opisywal calej drogi jaka pokonalem by tam dotrzec.
napisze po prostu gdzie to jest.
jak bedziesz stal na samym koncu leith'u plecami do princess st to
przed saba bedziesz mial rozjazd. takie dziwne skrzyzowanie kto byl to wie.

i tak. przed toba bedzie lidl. patrzysz w prawo i na rogu duke st i constitution st jest wejscie do jakiejs knajpy (restauracja albo cos tam) patrzysz nad drzwi i bedzie okno z logo B B academy.
a teraz jak sie tam dostac.
idziesz ok 10-15m duke st i sa drzwi z tabliczka z logo B B academy a jezeli drzwi beda otwarte to jak znajdziesz w tej okolicy wejscie ze schodami w gore to dalej juz wiesz co robichttp://vortal.budo.net.pl/img/sm/icon_lol.gif
Laughing
tam sie wybieram jak juz skoncze pomagac kumplowi w budowie canoe :)

powodzenia i mam nadzieje ze do zobaczenia w B B academy.

pozdrawiam wsztskich
  • 0

budo_duran
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 113 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: BJJ Wielka Brytania
To jest dopiero wyczerpująca, a zarazem konkretna odpowiedź. Wielkie dzięki busido! Koniecznie napisz o wrażeniach z treningu.
Dla zainteresowanych wywiad z Rickiem Youngiem: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Pozdrawiam
  • 0

budo_robot
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 554 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: BJJ Wielka Brytania

tyson dzięki za linka, jakoś przegapiłem tą sekcję, choć martwi mnie to, że podobnie, jak ta szkoła pod Roycem, jej link jest nieaktywny. JunioroS, na razie jestem w kraju, więc poza netem nie mam gdzie szukać, a co jest w necie, to sam widzisz :? .


link jest aktywny
  • 0

budo_pawelmistewicz
  • Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: BJJ Wielka Brytania

Treningi w Glasgow sa na Kelvinhall, ale ostatnio pojechalem tam, szukalem i nie znalazlem. Bylem w Kelvinhall Sports Centre i tam wogole nie slyszeli o BJJ jedynie tradycyjne. Duran jak znajdziesz dokladny adres daj znac. Pozdro


Hey,
Bylem 3 lata temu w Glasgow i trenowalem bjj wlasnie w Kelvinhall u Scotta Mcveigh ktory byly wtedy pod Roycem. Tu masz email do tego instruktora: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] Moze przeniosl sekcje w inne miejsce.

Pzdr,
Pawel
  • 0

budo_oro
  • Użytkownik
  • Pip
  • 19 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:GB Torun

Napisano Ponad rok temu

Re: BJJ Wielka Brytania
Czesc!
Mam pytanko. Czy ktos wie lub slyszal o jakims klubie BJJ w Cardiff?
Z gory dzieki za pomoc.
Pozdrawiam.
  • 0

budo_busido
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: BJJ Wielka Brytania
nie ma problemu Duran.
ciesze sie jezeli pomoglem. a jak juz bede tam chodzil to napisze co i jak wyglada. ale nie spodziewaj sie niewiadomo czego. ja jestem dopiero poczatkujacy :)
pozdrawiam wszystkich.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024