Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ultimate Fighter 3


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
19 odpowiedzi w tym temacie

budo_herostrates
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 265 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skądinąd (Gdańsk)

Napisano Ponad rok temu

Ultimate Fighter 3
Nie mogę znaleźć podobnego tematu więc zakładam nowy

Ktoś w ogóle tutaj to ogląda? Osobiście muszę powiedzieć, że jest to najlepsza edycja, przede wszystkim ze względu na pokazywanie dużej porcji treningów. Przy czym Tito pokazuje się tutaj od najlepszej strony. Miło jest tez popatrzeć jak pracuje Dean Lister. Oczywiście nieco drażniąca jest fromuła reality show ale można to znieść.

Znane są juz wyniki po 9 odcinkach, w następnym odcinku poznamy pary półfinałowe zapowiadają się dobre walki. Moim faworytem jest M.Bisping, który notabene miał walczyć z Jakubkiem.

Wszystkie odcinki dostępne sa dostepne na trackerze.

Jakie macie refleksje?

Pozdrawiam
  • 0

budo_edekk
  • Użytkownik
  • Pip
  • 29 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ultimate Fighter 3
tito niezle wygina jesli chodzi o to jak cwiczy ich kondycje:))
nic dziwnego ze wygrywaja jego chlopcy walki


pozatym jesli chodzi o tracker to ultimete fighter jest najlepszy do wyrabiania ratio:)))
  • 0

budo_mccoy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 528 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Illinois

Napisano Ponad rok temu

Re: Ultimate Fighter 3
ulubiony show mojej zony :D trzecia edycja zdecydowanie najlepsza.
pozdro
LB
  • 0

budo_tomasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pekin

Napisano Ponad rok temu

Re: Ultimate Fighter 3

ulubiony show mojej zony :D trzecia edycja zdecydowanie najlepsza.
pozdro
LB


a mnie sie najbardziej podobala druga, moim zdnaiem trzecia jest nagorsza :!:
  • 0

budo_mck
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ultimate Fighter 3
Moze mnie ktos uswiadomic i powiedziec o co chodzi ? :P
  • 0

budo_niedziel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2844 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze wsi jestem
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: Ultimate Fighter 3

Moze mnie ktos uswiadomic i powiedziec o co chodzi ? :P

pewnie, że tak :)
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_mccoy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 528 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Illinois

Napisano Ponad rok temu

Re: Ultimate Fighter 3
tomasz, upodobania - rzecz gustu. fajterzy w trzeciej edycji to (w wiekszosci) zawodowcy przyzwoitej klasy, wywalili przyglupie "konkursy z nagrodami" (zmora pierwszych dwoch tuf), konflikt tito<>ken raczej zabawny, niz "emocjonujacy", wiecej pokazuja treningu, a mniej gadaja pierdoly do kamery. dwojka kulala ze wzgledu na przecietnych fajterow (szkoda ze josh burkman zlamal reke) i niespecjalnie interesujace osobowosci trenerow (nie dotyczy fanow mh i rf). tuf jedynka byla calkiem niezla. niezle nadmuchali cale wydarzenie, trenerami byli chuck i randy (obaj sa osobowosciami) i fajterzy rowniez przyzwoici. show bardzo pozytywnie przyczynil sie do promocji mma w stanach i dobrze. moze w koncu zaczna placic zawodnikom tyle ile powinni tzn. wiecej niz bokserom :D
pozdro
LB
  • 0

budo_tomasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pekin

Napisano Ponad rok temu

Re: Ultimate Fighter 3

tomasz, upodobania - rzecz gustu. fajterzy w trzeciej edycji to (w wiekszosci) zawodowcy przyzwoitej klasy, wywalili przyglupie "konkursy z nagrodami" (zmora pierwszych dwoch tuf), konflikt tito<>ken raczej zabawny, niz "emocjonujacy", wiecej pokazuja treningu, a mniej gadaja pierdoly do kamery. dwojka kulala ze wzgledu na przecietnych fajterow (szkoda ze josh burkman zlamal reke) i niespecjalnie interesujace osobowosci trenerow (nie dotyczy fanow mh i rf). tuf jedynka byla calkiem niezla. niezle nadmuchali cale wydarzenie, trenerami byli chuck i randy (obaj sa osobowosciami) i fajterzy rowniez przyzwoici. show bardzo pozytywnie przyczynil sie do promocji mma w stanach i dobrze. moze w koncu zaczna placic zawodnikom tyle ile powinni tzn. wiecej niz bokserom :D
pozdro
LB


w sumie masz racje, konkursy tez mnie wkurwialy ale trzeci TUF wlasnie przez trenerow szwankuje... nigdy nie bylem ani fanem tito ani shamrocka i ich trenigi tez mnie nie za bardzo podniecaja....
ktos mnie wytlumaczy za to po co oni notorycznie zakladaja rekawice bokserskie do kulania...?
  • 0

budo_edekk
  • Użytkownik
  • Pip
  • 29 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ultimate Fighter 3
tomasz bez urazy ale ken i tito trenuja zbyt dlugo by tlumaczyc ci dlaczego w tym momecie zakladaja jakiegos rodzaju rekawice :)
  • 0

budo_tomasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pekin

Napisano Ponad rok temu

Re: Ultimate Fighter 3

tomasz bez urazy ale ken i tito trenuja zbyt dlugo by tlumaczyc ci dlaczego w tym momecie zakladaja jakiegos rodzaju rekawice :)


widzisz brazylijczycy z tego co wiem tak nie cwicza (kulania z rekawicami bokserskimi - info od trenerow chute boxe po spotkaniu w Pekinie - zdjecia mozesz znalesc na forum wrzucalem w zeszlym roku).... amerykanie namietnei zakaldaja rekawice bokserskie do wiekszosci trenigu a potem popatrz ile jest chocby ludzie co sobie w UFC kosci dloni lamia.... w pierwszym tufie byl nawet taki bajer ze podczas walki big john zwrocil glosno uwage walczacym zeby reke w piesc zaciskali bo sobie polamia :lol:
  • 0

budo_edekk
  • Użytkownik
  • Pip
  • 29 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ultimate Fighter 3
hmm no jak ktos juz lapki lamie bo nie zaciska piesci hmm to na takim poziomie to juz nawet nie jest brak wiedzy ale czysta glupota:)
  • 0

budo_herostrates
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 265 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skądinąd (Gdańsk)

Napisano Ponad rok temu

Re: Ultimate Fighter 3
Zatem znane są już ostateczne pary finałowe

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

pozdrawiam
  • 0

budo_mccoy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 528 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Illinois

Napisano Ponad rok temu

Re: Ultimate Fighter 3
szkoda, ze Rory nie przeszedl. psycha mu siadla. choc z drugiej strony to jego "koledzy" nad tym ciezko pracowali zeby go zgnebic. ze spokojna glowa i bratem w kornerze pozamiatalby Edem i Kendallem.
nie mozna dzwonic, telewizji ogladac, gazet czytac ale mozna sobie trenera przed walka sprowadzic na widownie? dziwna decyzja organizatorow z Randym.
pozdro
LB
  • 0

budo_herostrates
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 265 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skądinąd (Gdańsk)

Napisano Ponad rok temu

Re: Ultimate Fighter 3
To fakt faktycznie oddał szyję. No cóż ale finał będzie dobry, i nie do końca jestem pewny wyniku. Inaczej jest w przypadku walki Bispinga tutaj wynik jest chyba przesądzony. Pozdrawiam
  • 0

budo_tomasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pekin

Napisano Ponad rok temu

Re: Ultimate Fighter 3

To fakt faktycznie oddał szyję. No cóż ale finał będzie dobry, i nie do końca jestem pewny wyniku. Inaczej jest w przypadku walki Bispinga tutaj wynik jest chyba przesądzony. Pozdrawiam


lubie Bispinga wiec kibicowalem mu od poczatku - wiecie ze on twierdzi ze jego rodzina pochodzi z Polski gdzie jego przodek byl "count" = cos mnie sie nazwisko niezgadza :lol:
  • 0

budo_maciek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 875 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Ultimate Fighter 3
A skad mozna sciagnac starsze odcinki 3 serii.. na torrencie widze tylko nowsze...
  • 0

budo_vinland82
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1569 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toronto

Napisano Ponad rok temu

Re: Ultimate Fighter 3
Na emulu tez sa.
  • 0

budo_chrystianek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 668 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ny

Napisano Ponad rok temu

Re: Ultimate Fighter 3
ktos ma moze gdzies te odcinki z 2ciej edycji?
przegapilem cala trzecia edycje(z wyjatkiem moze dwoch odcinkow)

ale bym sobie chetnie zobaczyl treningi tito(podobno gosc naprawde twardo trenuje-jezeli chodzi o trening ktory sam gosc robi-mniejsza z tym czy ktos go lubi czy nie-o kenie nawet sie nie bede wypowiadal)

i nie moge uzywac emula bo mam routera i nie mam pojecia jak to przekofigurowac
  • 0

budo_herostrates
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 265 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skądinąd (Gdańsk)

Napisano Ponad rok temu

Re: Ultimate Fighter 3
No i po finale

Walka eda z kendalem jedna z najlepszych w UFC w całej historii, bardzo zresztą sympatyczna cała gala

Pozdrawiam i polecam
  • 0

budo_tarciu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 968 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Ultimate Fighter 3
Michael Bisping dostał kontrakt z UFC, w pełni zasłużenie.

Zdaje się, że w zeszłym roku było blisko do jego walki z Jakubkiem, ciekawe czy dałby mu radę. Teraz to raczej szybko się nie dowiemy :-)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024