Skocz do zawartości


Zdjęcie

PYTANIE ODNOŚNIE BOKSU W WWA


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
16 odpowiedzi w tym temacie

budo_green_lady
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 249 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

PYTANIE ODNOŚNIE BOKSU W WWA
Cześć, mam zapytanie jedno...
Ćwiczę Karate jakiś okres czasu, które właściwie nastawione jest na kopnięcia i tak dalej..., nie ma u nas uderzeń rękami na twarz wiadomo. Niestety u mnie w klubie ćwiczy się prawie i wyłącznie pod kątek zawodów, węc ćwiczymy nogi, nogi i nogi jeszcze raz, o moich kiepskich rękach nie wspomnę. Zbliżają się wakacje i chciałabym 'podszkolić' swoje ręce, na prawdę się czegoś nauczyć i z tym jest związane jest moje pytanie.
U mnie w mieście nie ma boksu, właściwie jest, ale w wakacje gdzieś wszyscy jadą z tego co wiem, na dodatek dziewczyn nie chcą na treningach, a że w wakacje jadę do Warszawy, bo będę mieć tam akurat pracę to gdzie mogę ćwiczyć tam boks? Nie chodzi mi żeby się uczyć samoobrony, takich tam rzeczy, ale potrenować techniki ręczne. Jakieś konkretne adresy klubów itp.
Z góry dziękuję ze odp.
  • 0

budo_emkade
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 182 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: PYTANIE ODNOŚNIE BOKSU W WWA
ktora czesc Warszawy tak mniej wiecej powiedz to latwiej bedzie
  • 0

budo_green_lady
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 249 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PYTANIE ODNOŚNIE BOKSU W WWA
W zasadzie wygodnie byłoby blisko ul. Emilii Plater, bo prawdopodobnie tam będę miała mieszkanie. Nie wiem co to za osiedle, planu Warszawy nie znam dobrze. Raczej w praktyce niż w teorii, ale w sumie wszystko jedno gdzie abym mogła się dobrze nauczyć czegoś, dobra atmosfera i tak dalej...
  • 0

budo_arturp
  • Użytkownik
  • Pip
  • 48 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lębork/Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: PYTANIE ODNOŚNIE BOKSU W WWA
Witam!

To ja moze tez sie podłacze pod pytanie. Jestem po rechabilitacji i musze troche oszczedzac nogi, wiec moze na poczatku bym sie za boks zabral :D .

Mieszkam na Tarchominie, pracuje na Woli. Lokalizacja prawie obojetna, ale zeby nie byla na drugim koncu warszawy (choc przy metrze moze byc).

Dziekuje z gory za pomoc.

Pozdrawiam
ArturP
  • 0

budo_arturp
  • Użytkownik
  • Pip
  • 48 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lębork/Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: PYTANIE ODNOŚNIE BOKSU W WWA
Witam!

To ja moze tez sie podłacze pod pytanie. Jestem po rechabilitacji i musze troche oszczedzac nogi, wiec moze na poczatku bym sie za boks zabral :D .

Mieszkam na Tarchominie, pracuje na Woli. Lokalizacja prawie obojetna, ale zeby nie byla na drugim koncu warszawy (choc przy metrze moze byc).

Dziekuje z gory za pomoc.

Pozdrawiam
ArturP
  • 0

budo_ricky
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PYTANIE ODNOŚNIE BOKSU W WWA
Zapraszam do sekcji boksu przy Mazowieckim Klubie Karate Kyokushin [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] Spiska 1 Ochota - Sródmieście
  • 0

budo_ricky
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PYTANIE ODNOŚNIE BOKSU W WWA
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_berserkr
  • Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa/Kłodzko

Napisano Ponad rok temu

Re: PYTANIE ODNOŚNIE BOKSU W WWA
Zapraszam do klubu Palestra - główna sekcja to muay thai/kickboxing, ale jest również możliwość trenowania samego boksu. Treningi w małych grupkach - można powiedzieć, że wręcz zajęcia indywiduale. [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] i telefon do trenera - 507-240-600 (Łukasz Rola) Właśnie dzisiaj był w narożniku Mariusza Cieślińskiego podczas obrony tytułu zawodowego mistrza świata muay thai federacji ISKA, razem z Wojtkiem Bartnikiem. Pozdrawiam.
  • 0

budo_berserkr
  • Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa/Kłodzko

Napisano Ponad rok temu

Re: PYTANIE ODNOŚNIE BOKSU W WWA
Przepraszam - pomyłka w adresie mailowym - [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_berserkr
  • Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa/Kłodzko

Napisano Ponad rok temu

Re: PYTANIE ODNOŚNIE BOKSU W WWA
Tutaj trener ma naprawdę spore pojęcie o boksie i przede wszystkim chce nauczyć!
  • 0

budo_tt48
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 437 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PYTANIE ODNOŚNIE BOKSU W WWA
Na Legi , na Powązkowskiej jest dobra sekcja.
  • 0

budo_rol
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 87 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PYTANIE ODNOŚNIE BOKSU W WWA
Sekcja bokserska WKS "GWARDIA" Hala "Gwardii" PL. Żelaznej Bramy 1, Warszawa, tel. 620-41-15 i 601-24-54
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Pozdrawiam ;)
  • 0

budo_rol
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 87 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PYTANIE ODNOŚNIE BOKSU W WWA
Aha, jest jeszcze: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] na Gwardii, ale grupa starszych jest ok. 19.30 - wczoraj były dziewczyny, możesz śmiało spróbować.
  • 0

budo_beember
  • Użytkownik
  • Pip
  • 25 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:WAW

Napisano Ponad rok temu

Re: PYTANIE ODNOŚNIE BOKSU W WWA
Trener Kucharczyk z Gwardii świetnie szkoli początkujących. To by było coś dla Ciebie.
  • 0

budo_warhead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: PYTANIE ODNOŚNIE BOKSU W WWA
Gwardia na zelaznej branie nie bierze seniorow - tylko mlodzikow i juniorow - bylem i pytalem sie - 28 latek nie moze cwiczyc.
  • 0

budo_rol
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 87 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PYTANIE ODNOŚNIE BOKSU W WWA

Gwardia na zelaznej branie nie bierze seniorow - tylko mlodzikow i juniorow - bylem i pytalem sie - 28 latek nie moze cwiczyc.


Dlatego podałem dwa namiary, w tym na Racławicką. Tam przychodzą ludzie w różnym wieku i są różne grupy. Wiem, że zajęcia są na pewno 3xw tyg. pn,śr,pt, grupa młodych 17-17.30, starsi zaawansowani ok. 19.30. O wt i czw trzeba się dowiedzieć. Kiedyś były tam doskonałe treningi prowadzone przez Michała Szczepana, Jerzego Rybickiego i Waldemara Kuleja, ale to już niestety historia...
  • 0

budo_majcher
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PYTANIE ODNOŚNIE BOKSU W WWA
DK Swit na brodnie ul.Wysockiego treningi prowadzi Dariusz Wdowczyk i Grzegorz Skrzecz
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024