Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pismo WMF


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
50 odpowiedzi w tym temacie

budo_kickfan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 881 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pismo WMF
wszyscy macie rację.
PZKB jednak nie wrzuciło na swoją stronę pisma bo nie chce podgrzewać sytuacji. A tu wrzucił któryś z członków. Przyznacie jednak, iż umieszczenie tych fotek jest złośliwością, wiedząc że się oszukało i było się potem wyrzuconym na widownie.
Wcześniej rownież w okresie MŚ WMF na stronie PZMT wrzucono tekst o odrzuceniu PZKB. Który szybko został usunięty. Trudno nie połączyć obu zdarzeń.
Gizmo włąsnie nie drażnienie sytuacji miałobyc otwarciem się na rozmowy. Niestety pare osób z drugiej strony nie chce ich z wiadomych względów.
Prawda jest jedna Państwu nie zależy na tworzeniu nowego związku bo to przynosi koszty. Przyznanie dyscypliny PZKB będzie bezkosztowe, gdyż już program tej formuły jest realizaowany i mie trzeba nowych środków. A członkostwo w GAIFS niczemu nie dowodzi. Zobacz jakie tam są dyscypliny. Większość nie ma szans na olimpiadę. Jakoś PZKB nie używa kółek pomimo iż WAKO też jest w GAIFS


a WMF jeszcze nie występowało. Te organizacje kiedyś były razem IFMA i WMF i może znowu nastąpić połączenie. Amatorskie WMF bardzo się przeobraża. NIkt nie wie którą pójdzie drogą.


Wodeck - nie przesadzałbym z tym maleniem w oczach. Pomimo iż jest konflikt to i tak w Polsce jest chyba w czołowce krajów ilości klubów zrzeszonych w jakiejs organizacji mających formułę MT.
Ten konflkt mobilizuje do pracy:) Jedynie zagrywki pojedyńczych osób są żenujące.

Czekam na opinie OZZ pomimo iż jest z drugieh\j strony:)
  • 0

budo_kickfan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 881 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pismo WMF
Wodeck a i apropo zostawienia dyscypliny. Właśnie jest to mało możliwe. Low jest tak bliski MT że wielu zawodników startuje tu i tu. Zresztą w walkach PZMT jest to najbardziej widoczne podobieństwo. Wiele walk opera się wyłącznie na rękach i niskich technikach o ograniczony do minimum klinczu. Problem byłby pozostanie w kadrze którejs z organizacji. POZa tym na dzień dzisiejszy trudno PZMT wyznaczyć stałą kadrę. Tak jak powiedziałem zawodnicy startujący 2 lata temu w tych MP nie startowali. Poza tym jak przyznawać stypendia dla dywision B. Raczej WMF dla ministerstwa jest bardziej konkretny ze względu na brak tego podziału na A i B
  • 0

budo_mnino
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Osjaków
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Pismo WMF
Powiedz mi Kickfun skąd wiesz, że ktoś był wyrzucony? Z tego co ja wiem to tak nie było. Świadczy o tym chociażby gościna prezesa na kolacji zarządu, czy obecność na walnym zebraniu WMF...

Co do division B to nie wydaje mi się, aby porównywanie było tu na miejscu. Federacja WMF skupia tylko kilkanaście państw, więc na dobrą sprawę nie ma z czego podzielić. Przechodząc bardziej w stronę realiów walki to w WMF są 3 rundy, w IFMA mamy ich 4. WMF zdaje się być nową organizacją, która próbuje zaspokoić ambicje paru nowych działaczy i nie ma zbyt wielu klubów członkowskich, więc zachęca wszelkimi możliwymi sposobami.

Jeszcze kilka słów odnośnie wejścia IFMA do GAISF. Po tym fakcie wszystkie oficjalne federacje (było to około 12 narodowych związków) wstąpiły do IFMA... Tak więc przyszłość WMF nie jest do końca taka jasna.
  • 0

budo_wodeck
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 74 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pismo WMF

Wodeck - nie przesadzałbym z tym maleniem w oczach. Pomimo iż jest konflikt to i tak w Polsce jest chyba w czołowce krajów ilości klubów zrzeszonych w jakiejs organizacji mających formułę MT.
Ten konflkt mobilizuje do pracy:) Jedynie zagrywki pojedyńczych osób są żenujące.

to moje zdanie a i wiem że sporo osób ma podobne, wcale nikt nie musi znać pana X z PZMT czy pana Y z PZKB, tylko widzi tło konfliktu że dwie organizacje nie potrafią sie dogadać by naprawdę MT szło do przodu...

Wodeck a i apropo zostawienia dyscypliny. Właśnie jest to mało możliwe. Low jest tak bliski MT że wielu zawodników startuje tu i tu. Zresztą w walkach PZMT jest to najbardziej widoczne podobieństwo. Wiele walk opera się wyłącznie na rękach i niskich technikach o ograniczony do minimum klinczu. Problem byłby pozostanie w kadrze którejs z organizacji. POZa tym na dzień dzisiejszy trudno PZMT wyznaczyć stałą kadrę. Tak jak powiedziałem zawodnicy startujący 2 lata temu w tych MP nie startowali. Poza tym jak przyznawać stypendia dla dywision B. Raczej WMF dla ministerstwa jest bardziej konkretny ze względu na brak tego podziału na A i B

juz nie raz pisałem i cały czas bronił bede własnego zdania, mam prawo przecież:) - mimo że piszesz zdrowo i bez chamskich argumentów a posty starasz opierać sie na rzeczowych informacjach (chociaż zawsze biorę na to poprawkę- pisałem już że medal ma dwie strony), które dobrze się czyta - mnie jednak kilka z nich nie przekonuje i nigdy nie dam sobie powiedzieć że MT to to samo co KB lub odwrotnie, co nie przeszkadzałoby mi, aby był zwiazek o nazwie PZKBiMT, bo to fakt jak ktos napisał - Państwo niechętnie patrzy na kolejne zwiazki sportowe, to nie czasu socjalizmu :) . I to że formuła Low jest zblizona to nie powód by uogólniać że MT to KB, bo low zaczerpnięto własnie z MT.
  • 0

budo_kickfan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 881 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pismo WMF
Mnino _
- zdjecia zrobił jeszcze za nim wyjasniono kim jest. Wyprosił go te obok kltórego siedzi.
- na walnym był bo nie było wejściówek, ale zaóważ kto siedzi przy stoliku, naszego kraju ( patrz zdjecia na [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
- kilkanaście krajów:):):) - to świadczy że nie jest osoba uczciwą Wasz Szef. BYło ponad 60 krajów. a członkostwo zobacz na stronie WMF. Polecam Ci też stronę europejskiego WMF tam jest przynajmniej kilkanaście krajów.porównaj ze stroną europejskiego IFMA ( tej chyba nie ma).

Co do GAIFS - to nie o ilość chodzi ale o dyscyplinę. Na razie po wpadce zteakwondo WTF nikt nie będzi myślał o sportach walki na olimpiadzie.


Wodeck : na pewno masz prawo :) ale my też do przekonywania .
  • 0

budo_mnino
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Osjaków
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Pismo WMF

- kilkanaście krajów - to świadczy że nie jest osoba uczciwą Wasz Szef.


Tiaa... jeśli się nawet pomyliłem co do liczby to nie ma to związku z "naszym szefem" jak ująłeś. Nie wiem na podstawie czego sądzisz, że ów informacje mam od prezesa, ale nie jest to prawdą i twoje oskarżenie jest bezpodstane i trochę śmieszne.
  • 0

budo_kickfan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 881 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pismo WMF
Skądś musisz te informacje brać. Na zdjęciach mamy waszego Szefa. Jeśli specjalnie poleciał do Tajlandii to nigdy nie pomyślałbym, iż dla organizacji która zrzesza kilkanaście państw( bo takich na świecie jest kikadziesiąt). Nie obraż się ale to widać że powtarzasz czyjeś słowa. Jeśli nie znam organizacji to sprawdzam ( mamy net), a ty ślepo podajesz liczby. Chyba, że jesteś z natury nie rzetelny i lubisz zagrywki Leperowskie ( słynne statystyki z rękawa). Jedna i druga wersja raczej ośmiesza Ciebie a nie mnie i stawia znak zapytania przy twoich wypowiedziach.
Faktem jest, iż pismo zostało przesłane do PZKb i jasno pokazuje, iż Tajowie zbulwersowani są postawą przedstawiciela PZMT. Czy to nie daje podstaw do twierdzenia, że po nieudanej próbie niedopuszczenia naszej organizacji do WMF, teraz stara się obniżenia wartości tej organizacji. Moze się mylę, ale wtedy to Ty wypadasz żle. Tak czy tak deprecjonowanie WMF jest śmieszne a nie moja wypowiedź.
  • 0

budo_mnino
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Osjaków
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Pismo WMF
Tak, powtarzam - za Tobą :) . Odniosłem sie do fragmentu twojej wypowiedzi, nie do całości, w której jasno stwierdziłeś, że "wasz szef" jest nieuczciwy dlatego, że ja podalem złą liczbę członków. To jest trochę śmieszne :) . "Źródłem informacji" miałem kilka... do końca ich nie zweryfikowałem. Tak czy siak Tobie też się czasem zdarza pominąć istotny fakt :) .
Co do deprecjonowania WMF to Tobie zdarza się postępować analogicznie w stosunku do IFMA i PZMT, choć muszę Ci przyznać, że jesteś bardziej ostrożny w swoich słowach.
  • 0

budo_kickfan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 881 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pismo WMF
W którym momencie deprecjonowałem PZMT czy IFMA. IFMA nigdy, a PZMT jedynie gdy mówiłem o polskim MT ale to tyczyło się też PZKb. MT dopiero się rozwija i na razie oprócz Cieślińskiego nie ma w Polsce nikogo na wysokim poziomie. Jedynie krytykuje hurra optymizm i chwalenie się klasą B. NIestety ale widzieliśmy jaka jest różnica między bądź co bądź jednym z lepszych w Polsce MT Skupińskim a Tajlandckim mistrzem Świata. Chociaż nie wiem czy ktoś na razie wogóle miałby szanse powalczyć z nim (tajem)z Polaków i na Świecie.

Widzieliście tą wtąpe na Polskiboks.pl. Autor takie bzdury napisał, że go wyśmiali na forum. min. Skupiński uderzył głową o ziemię czy to Cieślik wyrzucił przeciwnika z ringu.
  • 0

budo_cypis
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1272 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Pismo WMF

Jedynie krytykuje hurra optymizm i chwalenie się klasą B.

A co według Ciebie, kickfan, powinno robić PZMT? Nie chwalić się - wydać oświadczenie typu "Tak to prawda, na ostatnich Mistrzostwach Świata w Tajlandii zdobyliśmy trzy medale - złoty, srebrny i brązowy. Prawdą jest, że startowało ponad 100 państwa. Ale nie ma o czym mówić. To była tylko B klasa. Może za kilka lat zdobędziemy coś w A klasie..."?
Czyli śiedź cicho w kącie i czekaj aż Cie zauważą.
PZMT doąży do założenia Polskiego Związku Muay Thai. Musi robić wszystko, aby ktoś w rządzie (Ministerstwo Sportu, czy jakiś inny organ) zauważył, że w Polsce Muay Thai rozwija się dynamicznie i ma sukcesy. Będzie związek, będą pieniądze na Muay Thai, będzie się ono jeszcze lepiej rozwijało.
  • 0

budo_kickfan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 881 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pismo WMF
Cypis - masz dużo racji z jednym zastrzeżenie MT rozwija się również w naszym zwązku. Jeśli byłeś na galii to wiesz która walka była najlepsza, zreszta poczytaj kmomentarze. I dlatego tworzenie nowego związku moim zdaniem jest bezsensu. Pieniądze które pójdą na biuro i pracowników ( zakładając nawet, że Prezes bedzie społeczny) można przeznaczyć na dyscyplinę. Dlatego najlepszym wyjścem jest powstanie Polskiego Związku kB i MT. Jest wymieniona dyscyplina a nie tworzony nowy związek, który pochłonie spore pieniądze na administracje. A zawodnicy i tak będą startować i tu i tu.
  • 0

budo_ozzz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 594 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Pismo WMF
Moim zdaniem najlepsza walka to Rufus vs Różalski. Ale domyślam się kickfan że nie o tą Ci chodziło :)
Natomiast stwierdzenie

...MT dopiero się rozwija i na razie oprócz Cieślińskiego nie ma w Polsce nikogo na wysokim poziomie...

człowieka może osłabić. Pewnie.
Ja jednak z uporem maniaka mówić będę że na ten przykład Rafał Simonides jest "wysoko" poziomowym zawodnikiem -57 kg. Nie JEDYNYM na wysokim poziomie - po prostu na wysokim poziomie. Chłopak od dłuższego czasu ma równą narastającą formę i ostatnie zawody w Singen to jak najbardziej potwierdziły. Mam nadzieję że nie jest to tylko moje zdanie
  • 0

budo_kickfan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 881 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pismo WMF
nie byłem w Singen nie powiem. Udostępnicie jakies walki ocenimy :) :) :) :) :-)
Wymien jakiś czołowych zawodników MT wtedy tam startujących w tej kategorii.

A co do gali. To chyba inną oglądaliśmy. Czysty MT z klinczem z piękną walką w dystansie z kontrolowaniem walii pokazał Mriusz Cieśliński. Chociaż faktycznie największym zwycięzcą tej gali jest Różal. Teraz wpisze sobie w statystyki zwycięstwo z takim zawodnikiem. NIkt nie będzie wiedział kiedy to było.
  • 0

budo_kickfan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 881 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pismo WMF
A jeśli uważa Simonides, iż jest najlepszy to może małe spotkanko na jakieś galii z Cieśłińskim. Będzie mógł udowodnić, na ile go stać :) :) :)
  • 0

budo_cypis
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1272 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Pismo WMF
A czy będzie mógł używać łokci :?:
  • 0

budo_złoty topór
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Londyn

Napisano Ponad rok temu

Re: Pismo WMF
I oczywiście jak organizatorem z sędziami będzie PZMT , bo po ostatniej tragicznej wpadce PZKB w Wawie niewiele osób na świecie bedzide chciało współpracować z takimi oszołomami .Dla przypomnienia 300 osób na trybunach!!5 walk z 15,a walka o MŚ która się nie odbyla wywołała skandal w sztukach walki we Francji,!!kompletna żenada organizacyjna, ale tak to się kończy kiedy banda golasów i nieudaczników bierze się za imprezę tej rangi.Ważne ,że paru kolesiów pozgrywało wielkich organizatorów robiąc standartowe polske zamieszanie. i NADAL !!!mieszają z czymś co tak jest tylko dodatkiem do Kick Boxingu, a waszą pasją i sposobem na życie.Trzymajcie się chłopaki z PZMT i nie dajcie się propowokować różnymi paszkwilami, zarządzany przez takie katastrofalne i oszołomskie osoby z PZKB długo ten zarząd nie pociągnie ,zbyt wielu osobom zaczyna się to wszystko poprostu nie podobać co się dzieje w ich związku.
  • 0

budo_kickfan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 881 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pismo WMF
brakowało nam ciebie plastykowy toporku. Widzę że twoja wiedza przerasta Nas wszystkich o wiielki. Dla twojej informacji. Walka Francuza z Petertilem nie odbyła sie bo Francuz uległ kontuzji ( to ten który kulał z tym dużym nosem) i to on ją odwołał. 300 osób :) :):). Golasów? Jak wiem że gasarbaiter który sprząta toalety w Londynie ( albo sprzątał) odłożył tyle, że zrobi nam super galę. Mam nadziejję, iż opłacisz Tajów na poziomie tych którzy wystartowali czy Roufusa.

Cały czas wyznaczasz poziom kloszarda, który ma kłopoty ze sobą bo jest nikim. Mam nadzieję, że cała reszta ( nawet OZZ) mają właściwe zdanie o twojej osobie jak i osobowości.

Sorry, ale nudzą mnie w Polsce juz walki w MT Slowaków czy Czechów(podobnie w boksie). A Gorbaczowa znam z WAKO. Więć pomimo takiego sobie przygotowania imprezy. Wreszcie zobaczyłem w Polsce MT na Światowym poziomie. Mam nadzieję, że raeszta ma podobne zdanie. 28 zobaczycie gale na Tele5 u\i sami ocencie.

A twoje apele do członków PZKb i ich styl wyjątkowo scalają organizację. więc czyń swoją powinność bo boli Cię istnienie tak dużej organmizacji. Rozesłane pisma po członkach PZKb przez Waszego Szefa rewelacyjnie (ubawiłem się jak je dostałem) wpłyneło na morale ( dla osob które są niezorientowne w piśmie tym udawadniano, iz jedynie ki\ung-fu może mieć prawo do rozwoju MT w Polsce)i dzięki nim MT u Nas jak i cały KB ryszył z kopyta. Myślę że cały zarząd i PZKb powinno być Tobie i Panu Szlachcie wdzięczni.

pozłacany scyzoryku - jestes boski
  • 0

budo_ozzz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 594 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Pismo WMF

... Mam nadzieję, że cała reszta ( nawet OZZ) mają właściwe zdanie o twojej osobie jak i osobowości...

Masz jakiś problem ze mną ? Tak tylko pytam powodowany ciekawością
  • 0

budo_kickfan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 881 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pismo WMF
Nie obraz się ale jestes po jednej stronie jak Złoty Topór. Tylko o takich jak ty mówi się konstruktywna opozycja ( DO ZDANIA) uważasz inaczej ale konstruktywnie z tym dyskutujesz w przeciwnieństwie do bełkotu Złotego Toporu

Sorry jeśłi Cię uraziłem.
  • 0

budo_złoty topór
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Londyn

Napisano Ponad rok temu

Re: Pismo WMF
Zbytku cieszymy się ,że widziałeś wreszcie impreze na światowym poziomie :lol: :lol: Szkoda ,że jesteś taki żenujący .....Jak wrócę z Tokyo (od moch braci,którzy nie mogą uwerzyć co się dzieje w polskim środowisku sztuk walki i jaki poziom reprezentuje viceprezes Pzkb) to przekaże naszym ziomkom , którzy pracują w pocie czola jakie masz zdanie o pracujących Polakach,kilku z nich nawet ciebie zna i wcale nie są zaskoczeni twoim oszołomstwem i dzecięcą arogancją :!: Po za tym trzeba zawsze pamiętać tekst już starej piosenki"szumi dokoła las zbytek na forum wlazl, mąci jak szalony nieźle nakręcony"Wstydź się gladiatorku,wstydź się paskudny zbytku:oops:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024