Skocz do zawartości


Zdjęcie

bjj Chełm


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
59 odpowiedzi w tym temacie

budo_marcos
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 217 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: bjj Chełm

ja mam pytanie gdzie odbywają się treningi w jakich godzinach i w jakie dni.pozdr.


wczoraj był ostatni trening przed wakacjami
  • 0

budo_ak-47
  • Użytkownik
  • Pip
  • 27 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Chełm
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: bjj Chełm
Ernesta baardzo dawno nie bylo, nie iem co sie z nim dzieje. a treningów nie ma poniewaz trener troche czasu porezebuje bo ma troche spraw do zalatwienia a bez znaczenia nie jest to ze malo osob jest.
  • 0

budo_filus_ldz
  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rio de Fabrico/ŁdZ

Napisano Ponad rok temu

Re: bjj Chełm
Hehe a kto to sie odezwał 8) Witaj Madziu, jakże mógłbym zapomnieć o tych wspolnych treningach. :D

Ja chetnie bym potrenował ale jestem teraz w Lublinie do konca czerwca. A z tego co pisze Agata i Marcos treningi sie skonczyły. Ale zawsze mozna zagadac z trenerem to sie cos wymysli.
Mozemy pogadać na gg: 2923358 powiesz mi co tam u ciebie. czasami jestem. Zostaw mi swoj numer. Pa *)
  • 0

budo_demian
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: bjj Chełm
Witaj Filuś już napisałem do Ciebie na gg:). Ale nie omieszkam też napisać tutaj. Bjj w Chełmie jest sekcją powstałą przed 6 laty z inicjatywy ,,zapaleńca" i wspaniałego faceta Grześka Sykuły oraz wspomnianego jarka Golca, którego notabene znam i szanuję jako zawodnika - ale z tego co mi wiadomo on też dawno nie styartował. A do jojasa - mówisz że ludzie od Gregora nie startują w zawodach?? A o OD Jarka Golca starują??!!! Jak tak to napisz gdzie kiedy opisz sukesy?? Dla Lady M Ernest nie trenuje u nas w tej chwili bo jest na emigracji zarobkowej dokładnie w Anglii. Co do chłopaków co byli u Fiodora na treningu - było to dośc dawno temu ale wtedy byłem ja trener SYKU Ernest i jeszcze jeden chłopak który od dawna u nas nie trenuje. Natomist przed rokiem ja wraz z Michałem (tym co startował w VII edycji ligi) byliśy w Lublinie na seminarium z Robarto Atallą - na marginesie było super i pozdrawiam wszystkich chłopaków ternujących bjj w lublinie. Były również prpozycje wspólnych treningów ale z niewiadomych powodów temat upadł a szkda bo poziom chłopaków z lublina jest naprawdę wysoki.
Na koniec pozdrowienia dla wszystkich sympatyków tej wspaniałej sztuki walki pozdrawiam
  • 0

budo_bartek1980
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 145 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:from hell

Napisano Ponad rok temu

Re: bjj Chełm
gdzie się dokładnie znajdują treningi u Jarka Golca?
  • 0

budo_demian
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: bjj Chełm
Nie wiem czy Jarek Golec prowadzi zajęcia w wakcje ale powinieneś zapytać jojasa on jest z jego grupy. Ale niestety nie mam żadnego kontaktu do niego. Pzdr
  • 0

budo_kazama san
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 179 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: bjj Chełm
witam !
Zastanawiam sie nad treningami jednym lub drugim klubie, jakby ktoś napisał co jak i gdzie i kiedy fajnie by było
dzięki !
  • 0

budo_demian
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: bjj Chełm
Siemasz Kazam domyślam się że jesteś kumplem ernesta. Co do wyboru klubu nie mogę Ci za bardzo pomóc ponieważ sam musisz zdecydować. Zależy co lubisz metodyczny trening czy wolisz dużą ilośc sparingów co uzyskasz u jarka golca a metodyczny trening u grzegorza sykuły
  • 0

budo_kazama san
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 179 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: bjj Chełm
ok
Pozwól ,że zapytam się gdzie ty uczęszczasz? i czy mógłbyś mi podać jakieś namiary, tu czy tu, jakieś może numery telefonów do instruktorów, albo sam może udzielisz mi informacji od kiedy ruszają treningi i w jakich dniach i godzinach. Jeszcze jedno gdzie jest najwięcej stójki?
Z góry dzięki i pozdrawiam.
  • 0

budo_bartek1980
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 145 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:from hell

Napisano Ponad rok temu

Re: bjj Chełm
metodyka to tylko teoria ,prawdziwa walka to tylko sparingi i jeszcze raz sparingi tu nie trzeba się zastanawiać wiadomo o co chodzi :D
  • 0

budo_vader1990
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: bjj Chełm
siemanko, wie ktoś może kiedy teraz po wakacjach zaczynają się treningi??
  • 0

budo_demian
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: bjj Chełm
Siemanko
Grzegorz Sykuła zaczyna najprawdopodopdniej w październiku jutro będę wiedział więcej bo być może wcześniej. Jarek Golec około połowy września. U kogo lepiej trenować?? Trudne pytanie ale postaram się odpowiedzieć. Ja osobiście trenuję u Grześka (ale być może i tak się nie spotkamy wyjazd za granicę) ponieważ uważam, że ma większe umiejętności walki w parterze a ja jestem typowym chwytaczem. Natomiast u Jarka jest więcej stójki jak ktoś woli więcej tego to niech trenuje u Jarka. Ja jestem wierny starym zasadom:):).jeżeli ktoś chce mieć solidne podstawy walki w parterze to zdecydowanie polecam Grześka(nr do Grześka 500256026) stójkę też ma.
Co do metodyki nie zgadzam się że jest nieważna . Jest niezwykle istotna!!! zanim zaczniesz sparować to musisz coś umieć żeby sobie lub komuś krzywdy nie zrobić. A jeżeli coś chcesz umieć to musisz mieć dobrego trenera , który umiejętnie Cię poprowadzi najpierw pokaże Ci na czym polega w ogóle ten sport poprzez proste techniki etc. Aż osiągniesz poziom, który pozwoli Ci na regularnbe sparingi wszystko musi być robione z głową, a tak właśnie robi Grzesiekj. Na temat Jarka się nie wypowiem ponieważ nie trenuję z nim - znam go ale to nie to samo co trening:) Pozdrawiam
  • 0

budo_bartek1980
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 145 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:from hell

Napisano Ponad rok temu

Re: bjj Chełm
ja nie uważam że technika nie jest ważna ale obycie w walce uważam za ważniejsze (szczególnie zadaniówki) żeby zastosować technikę musisz sobie wypracować określoną pozycję a to wymaga trochę więcej czasu do wypracowania niż nauczyć się jakiejś techniki. A tak a propo technik kończących nie musze znać wiele wystarczy znać mi kilka za to obycie jakie zdobywam podczas treningów zadaniowych lub sparingów jest ogromna! :D
  • 0

budo_junioreq
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: bjj Chełm
Witam

Treningi u Grzegorza Sykuły zaczynaja sie dzisiaj o 19:30 na Miejskiej Hali Sportowej w Chełmie.Sala do Judo.

Zapraszamy.

  • 0

budo_ak-47
  • Użytkownik
  • Pip
  • 27 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Chełm
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: bjj Chełm
kurcze :/ dopiero dzisiaj zob aczyłam. Kiedy nastepny trening jest?
  • 0

budo_vader1990
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: bjj Chełm
treningi są w poniedziałki i środy o 19:30.
  • 0

budo_ak-47
  • Użytkownik
  • Pip
  • 27 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Chełm
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: bjj Chełm
na pewno na pewno?
  • 0

budo_demian
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: bjj Chełm
Pozdro dla wszystkich Pań i panów trenujących u Grześka ale serdeczne pozdro dla trenera i dla Michała. Niech sie wam dobrze układa i w życiu i w walce. Wyjeżdżam, zmieniaM BARWY...klubowe:) ale będzie dobrze pozdro dla Ciebie Filuś, Michał, Olek, Ernest, No i oczywiście Grzegorz S nasz ,,kołcz":):) :) :):
  • 0

budo_ak-47
  • Użytkownik
  • Pip
  • 27 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Chełm
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: bjj Chełm
bo z teog co widze To Ty Patryk jestes no nie? Szkoda jednym słowem bo nie bnedzie mnie mial kto wciaz jechac i pokazywac jaka lama jestem ;) a jak jedziesz to wróc chociaz kiedys :D
  • 0

budo_demian
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: bjj Chełm
Pisać dziwczyny i chłopaki co tam słychać w świecie BJJ ?? Bo ja siedze w tej cholernej Irlandii sekcji brak i nudno!!!! Michał to do Ciebie podaj mi adres tego koreńca co u niego trenowałeś. Pozdro dla wszystkich
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024