Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wywiad z Macaco na tatame.com


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

budo_tae tad
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2258 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Wywiad z Macaco na tatame.com

Jeszcze dzisiaj poznamy wynik walki Jorge'a "Macaco" Patino przeciwko Eduardo Pampalonie - trenera Muay Thai w szkole Ryana Gracie. Tymczasem na portalu tatame.com - brazilian fighting magazine, traktującego o sztukach walki, ukazał się wywiad z Macaco. Brazylijski magazyn tak opisuje Jorge'a Patino:

Jorge Patino Macaco jest na dzień dzisiejszy jednym z najbardziej doświadczonych brazylijskich zawodników vale-tudo.

A oto wywiad:

Jak twój trening?
Trenowałem ciężko każdego dnia. Pomagałem także Ninja w jego przygotowaniach przed wyjazdem; walczyłem z nim po 50 minut. To było naprawdę męczące, z podbitymi oczyma, nie mogłem nawet jeść, musiałem wziąść trochę witamin (śmiech).

Czego oczekujesz od tej walki w Showfight 4 przeciwko Eduardo Pamplonie?
Jestem w formie i chcę ponownie KO na Showfight. Nie mogę się skrzywdzić ponieważ mam walczyć 22 kwietnia na Cage Rage. Będę walczył używając strategii, którą wyćwiczyłem. Wszyscy myślą, że będę próbował go obalić, lecz użyję rąk aby go znokautować. Tego roku chcę dostać pas. To może być na Showfight albo na Cage Rage. To najwyższy czas.

Czy zawalczysz także w Barretos (miasto w Brazylii - lgt.pl) w maju?
Zawalczę tam i zawalczę ponownie z Delson'em Pé-de-Chumbo. Jestem w organizacji tego wydarzenia, nazywać się będzie Star Fight, szalone co? Szow gwiazd (śmiech). Zaplanowane jest na 30 maja i do tego czasu wszystko może się zmienić.

Co zrobisz innego aby wygrać z Pé-de-Chumbo?
Chcę z nim wymiany ciosów, bo wiem, że tego nie lubi i będę próbował go obalić, bo jeżeli on to zrobi to zatrzyma walkę. Chcę zawalczyć tak samo jak walczyłem przeciwko Baruck'owi na Jungle Fight, gdzie poszedłem na wymianę ciosów, obaliłem go i mogłem dyktować swoją grę.

A jak tam Macaco Gold Team
Drużyna ma się bardzo dobrze. Jadę do Curitiby (miasto w Brazylii - lgt.pl) i moi ludzie ciągle skupieni są na treningu. Na Maxfight w Campinas mieliśmy trzech chłopaków z drużyny i odeszliśmy z trzema wygranymi. Teraz wystawię ich do walki na Star Fight i ciągle rozglądam się za innymi walkami dla nich. Podczas karnawału wprowadziłem zmiany w akademii, przerobiłem przestrzeń do fitnessu i siłownię. Zrobiłem 144m2 strefy do walk z ringiem, workami bokserskimi, drewnianą podłogą taką jaka jest użyta w sławnej akademi L.A. Boxing w Los Angeles (USA) i wszystkie potrzebne rzeczy do treningu muay thai, boksu, jiu-jitsu i vale-tudo.


  • 0

budo_sebanek999
  • Użytkownik
  • Pip
  • 43 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin BJJ
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Wywiad z Macaco na tatame.com
Juz niedlugo bedzie u nas :D :D:D:D bedzie na co popatrzyc o tak :D :D:D :) :D
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024