Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jaki styl najlepszy?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
68 odpowiedzi w tym temacie

budo_xaimoon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 786 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaki styl najlepszy?
Lepiej trenować je raczej spójnie/przekrojowo niż oddzielnie.

Jet to postaw tego dobre kickboxera z przeciętnym przekrojowcem.
  • 0

budo_franticc
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 125 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaki styl najlepszy?

he_granade: Ja myślę, że jak ktos jest dobry w jednej, konkretnej sztuce to daje to porównywalnie dobry rezultat, niż jakby "dziubał" tu i tam. Spójrz np. na CroCopa, facet jest dobry w stójce i tam wykańcza większość swoich przeciwników :roll: .

No tylko gdyby CroCop nie potrafił tej stójki utrzymac i nie bronił by sie zaejbiscie przed sprowadzeniami to by tak fajnie nie było, tak wiec przekrój sie kłania chyba :wink:
A że stójka to jego styl bazowy w którym czuje sie najlepiej i jest w nim bardzo skuteczny to juz nie podlega dyskusji oczywiscie jakby co :-)
  • 0

budo_gaspar
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 253 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zza morza

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaki styl najlepszy?
Styl psychologiczny :)
Zawsze możesz wyciagnać z zanadrza strzykawkę z keczupem. Myślę, że wiekszość agresorów w tym momencie wymięknie. A jak dostaniesz bęcki a kogoś dziabniesz to bedziesz miał satysfakcje, że strach go zeżre do kości ;)
  • 0

budo_jobu
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 93 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaki styl najlepszy?
Najlepiej na Taekwondo lub Karate Kyokushin (bardziej przydatna w walce 4 lub więcej na jednego).
  • 0

budo_novocaine
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5882 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:uk
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaki styl najlepszy?
jesli jestes jednym z tych czterech :twisted:
  • 0

budo_authority
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1851 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z codexu

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaki styl najlepszy?

Najlepiej na Taekwondo lub Karate Kyokushin (bardziej przydatna w walce 4 lub więcej na jednego).


A gdzie badali ta skutecznosc ? 4 na jednego to Sprint-do wedlug mnie. No i nie prowokowanie zaczepek najlepiej.
  • 0

budo_volt
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 405 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaki styl najlepszy?

Najlepiej na Taekwondo lub Karate Kyokushin (bardziej przydatna w walce 4 lub więcej na jednego).

Hehehe. Mam nadzieje, ze to byl zart.
  • 0

budo_grabek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 106 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:katowice

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaki styl najlepszy?
ja nieczego nie tranuje ale wydaje mi sie rze niema czegos takiego jak najlepsza sztuka waliki bo karzda ma swojae plusy i minusy np. ile zdziała bokseer sprowadzony do parteru przez zapasnika?? Jak to napisał Kontur sztukiwalki na ulicy nieprzeszkadzajom ale terz niekoniecznie pomogom.Jesli natrafi sie na Hajakiegos kolesai z bojuwki albo huligana z basebolem w rence to jesli niemasz podobnyh "Argumentuw" w rence to raczej sw niewiele ci pomogom.MOim zdaniem nawet jesli sie cos trenuje to niezaszkodzi miec w zapasie batona czy jakiegos innego dlugiego twardego przedmiotu
  • 0

budo_bongolud
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 74 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaki styl najlepszy?
co do tematu: fakt ze powinienes sam sobie wybrac styl ktory chcesz trenowac. ja mialem to szczescie ze trafilem na sekcje tkd w ktorej cwiczymy sporo elementow zapasow i bjj. poza tym nawet na walke zawodnicza nie jest dla ciebie za pozno. znam sporo osob ktorzy zaczynali treningi w wieku np 20 lat i wygrywaja zawody na wysokim szczeblu. pozdro
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024