Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dobra muza


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
71 odpowiedzi w tym temacie

budo_mesjasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1074 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:Ninjitsu

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobra muza

jak bys chlopcze jeszcze troche poszukal po interencie to bys znalazl zdjecia przedwojennego ONR-u i wtedy bys wiedzial skad te "mundury" na fotkach kolegow z podchala...

Narzekasz na prymitywizm wypowiedzi w tym temacie,a zwracasz sie do faceta dwa lata od ciebie starszego per "chlopcze" :roll: Mialem sie poczuc urazony? Lepiej odpowiedz mi na pytania ktore pominelas w swojej wypowiedzi...Chyba ze po prostu argumenciki sie skonczyly i dlatego przechodzisz do epitetow.Nie powiem,raczej typowe wsrod ludzi takich jak ty...

a dla takich jak Ty ja jestem nazistka i nic wytlumaczyc sie nie da...nic do was nie trafia!


No spytam jeszcze raz...macie te same poglady,te same metody,a wasze flagi z celtami wygladaja kubek w kubek jak te z niemiec z przed 60 lat,tylko krzyzyk troche inny...

Czy jesli by ktos twierdzil ze nie jest komunista i nienawidzi rosjan i lenina,a mial poglady marxistowskie,nosilby mundur przypominajacy armię czerwoną,a flaga jego organizacji przypominalaby sierp i mlot - to tez bys uznala ze komunista nie jest? ?

ja juz to wszytsko napisalam...jak by Cie to naprawde interesowalo to bys znalazl...i nie mam ochoty sie powtarzac...i odpowiadc wciaz na te same pytania...


Wlasnie tak jak napisal Jerz,tak naprawde nic nie napisalas....jakies ogolniki,teksty czym onr nie jest...

Wiec prosz,tu i teraz udowodnij nam ze onr nie jest ugrupowaniem nazistowskim.Masz okazje, bez
zadnych ogolnikow i sloganow...wypisz punkty w czym wasza ideologia i to co robicie rozni sie od ideologi i dzialan organizacji neo nazistowskich.Oczywiscie mozesz znow zrobic unik i stwierdzic ze juz to pisalas...ale tym samym udowodnisz ze tak naprawde nie masz zadnych
argumentow i wierzysz ze nie jestescie nazistami,bo ci tak starsi koledzy powiedzieli
  • 0

budo_mastajla
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 196 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobra muza
na temat mundurow napisalam...ale widocznie mojej aluzji nie zrozumiales...
kolejan podpowiedz :przedwojenny ONR...widziales ich mundury? czy dla Ciebie mundur to po prostu mundur? albo widziales na oczy tylko te niemieckie i kazdy inny zawsze bedzie Ci sie z nimi kojarzyl...co do flag nie wiem ktora dokladnie przypomina Ci niemiacka;/
moze celtyk uwazasz za nazistowki?

"Czy jesli by ktos twierdzil ze nie jest komunista i nienawidzi rosjan i lenina,a mial poglady marxistowskie,nosilby mundur przypominajacy armię czerwoną,a flaga jego organizacji przypominalaby sierp i mlot - to tez bys uznala ze komunista nie jest? ?"

jesli nienawidzilby rosjan i mowilby ,ze nie jest komunista wiec dlaczego mialabym nie wierzyc?
ale za to widze,ze Ty masz tendencje wrzucania ludzi do jenego wora...nie pokwapiles sie nawet zeby przeczytac informacje zamieszczone na stronie...ograniczyles sie do ogladania zdjec,bo tak latwiej...teraz laskawie dajesz niepowtarzalana szanse na to zebym sie wybronila ...zebym udowodnila ,ze nie jestem nazistka, w ten czas wy jak na razie nie udowodniliscie ,ze nia jestem...no bo wybacz,ale jedynym waszym argumentem jest wyciagnieta reka na zdjeciu...
poczytaj prosze najpierw deklaracje ONR, poczytaj na temat przedwojennegio ONR-u obejrzyj zdjecia ich mundurow (ktore Tobie kojarza sie z niemcami
:roll: )
a jesli naprawde jestes zainteresowany tak ONR-em mozesz wejsc na strone i napisac maila do ludzi madrzejszych ode mnie i zajmujacych sie tym dluzej niz ja...
tylko niestety Ciebie wcale to nie interesuje,ani Ciebie ani zadnego z was ...po prostu znalezliscie sobie urozmaicenie i stwierdziliscie,ze przyjemnie sie zsolidaryzowac i powyzywac troche na jakas glupia malolate,ktora sama nie wie kim jest...ale wy mi pokazecie...eh piszecie wszyscy na raz i nie jestem w stanie odpowiedziec od razu....
z reszta konkretnych pytan nie ma...tak jak nie ma konkretnych zarzutow...twierdzisz ,ze pisze ogolnikami ,kiedy i Ty rowniez to robisz...piszesz cos o flagach nie mowiac jakie masz na mysli...jedynym argumentem jest wyciagnieta reka i na tym ciagle bazujecie...
a na ten temat juz pisalam...i nic wiecej do dodania nie mam...
wiesz w ogole co to narodowy-socjalizm? raczej nie...gdyby tak bylo nie twierdzilbys ,ze ONR to nazisci...
ktos tu napisal,ze jesli nie ma sie o czyms pojecia nie wypowiada sie na ten temat...szkoda,ze nie idziecie w mysl tech slow...
  • 0

budo_mastajla
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 196 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobra muza
aha i wybacz mi za ten "epitet" chlopcze...nie sadzilam,ze poczujesz sie urazony...
  • 0

budo_ambull
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 782 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobra muza
Kurwa Wy naprawde niewidzicie roznic miedzy narodowym-socjalizmem, faszyzmem a nacjonalizmem? Encyklopedie PWN polecam, prawie robi roznice. Jasne ze skrajny nacjonalizm moze byc niebezpieczny ale 3/4 tych hasel to hasla sluszne.

Blacha nie kazdyy nacjonalista bije/zabija dzieci tak jak nie kazdy nozownik to recydywista spod budki z piwem. Czaisz podobienstwo?
  • 0

budo_thinspoon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 795 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Radlin

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobra muza
Mastajla, naprawdę nie masz poczucia, że coś jest nie tak? Koledzy zadali Ci proste pytanie, ja to zrobiłem jakiś czas temu w innym temacie. Odpowiedź na temat celów i ideałów ONR mogłabyś skrótowo przedstawić w kilku czy kilkunastu punktach. Nie robisz tego, z uporem odsyłając nas albo do strony albo do "mądrzejszych ludzi". Tak się składa, że poświęciłem sporo czasu, żeby się z tą ONR-owską witryną zapoznać. No i zero zaskoczenia - nic konkretnego tam nie ma. Wręcz przeciwnie, mnóstwo rzeczy wykluczających się nawzajem. Jak będziesz chciała listę, to Ci ją tu chętnie wypunktuję. Ot, dużo pieprzenia o niczym, dużo oklepanych haseł o wzywającej Matce Ojczyźnie i Prawdziwych Polakach. No i oczywiście utopijno-mityczna Wielka Polska na horyzoncie. Ale jak ta Wielka Polska ma wyglądać i funkcjonować to już nie wiadomo. Wiadomo tylko, że jak nastąpi to będzie fajnie.
Dobrze rozumiem Twoją niechęć do odpowiedzenia na nasze pytania. Żeby odpowiedzieć, musiałabyś się zastanowić jaki RZECZYWIŚCIE jest sens istnienia ONR. A to by Cię mogło doprowadzić do niezbyt ciekawych wniosków.
A tak w ogóle to mogę się założyć o wypłatę albo i dwie, że za ONR-em stoi jakaś mała grupka sprytnych ludzi, bardzo możliwe, że Żydowskiego pochodzenia, która wymyśliła sobie, że na takiej narodowej nienawiści można nieźle zarobić, sprzedając mundurki, koszulki i inne gadżety. A i lepsza jest nienawiść pod kontrolą, tym bardziej, że w razie czego wszystkich potencjalnych wywrotowców ma się w jednym worku. 8)
  • 0

budo_kontur17
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 864 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszwa

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobra muza

mnóstwo rzeczy wykluczających się nawzajem. Jak będziesz chciała listę, to Ci ją tu chętnie wypunktuję. Ot, dużo pieprzenia o niczym, dużo oklepanych haseł o wzywającej Matce Ojczyźnie i Prawdziwych Polakach. No i oczywiście utopijno-mityczna Wielka Polska na horyzoncie.


Ja poproszę o listę.
Naprawdę jestem pod wrażeniem składni zdań i całej wypowiedszi. :paker:

Ja niestety jako dyslektyk tak pisać nie potrafię :oops:
  • 0

budo_ambull
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 782 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobra muza
duzo oklepanych hasem na haslo Tolerancja, albo nierob blizniemu co Tobie niemile tez tak mozna powiedziec a 10 przykazan to wogole frazesy nie, Jednosc Lojalnosc Braterstwo tez mimo to mi sie "podobaja"
  • 0

budo_mastajla
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 196 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobra muza
ale ja nie widze powodu dla ktorego mialabym mowic Tobie czym sie zajmujemy i jak dzialamy!! nie jestesmy partia polityczna na ktora glosowac mozna,wiec nie ma potrzeby sie reklamowania...i ja nikogo nigdzie nie odsylam,ale uwazam ,ze jesli ktos mnie oskarza i rzuca epitetami to moze powinienen sie blizej zapoznac z organizacja zaczynajac w ogole dyskusje ze mna...
dlaczego nie odpowiedzialam na Twoje pytanie? bo nie jestem upowazniona do tego zeby rozpowiadac na prawo i na lewo czym zajmuje sie ONR! i to ludziom,ktorych nawet na oczy nie widzialam....
twierdzisz ,ze nic konkretnego nie ma...przeczytales deklaracje ONR? historie? znalazles to w ogole? przeczytales artykuly napisane przez czlonkow ONR? nic konkretnego?
kazda nasza akcja jest opisana w osobnym dziale...no ,ale jak ktos nie chce znalesc to nie znajdzie...
  • 0

budo_kontur17
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 864 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszwa

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobra muza

duzo oklepanych hasem na haslo Tolerancja, albo nierob blizniemu co Tobie niemile tez tak mozna powiedziec a 10 przykazan to wogole frazesy nie, Jednosc Lojalnosc Braterstwo tez mimo to mi sie "podobaja"


akurat słowo tolerancja i nie rób bliźniemu co tobie nie miłe całkowicie rozumiem.
To po prostu imeratyw kategoryczny i praktyczny Kanta:
1 "postępuj tylko według takiej maksymy, dzięki której możesz zarazem chcieć, żeby stała się powszechnym prawem"
2 "postępuj tak, byś czlowieczeństwa, tak w swojej osobie, jako też w osobie każdego innego, używał zawsze zarazem jako celu, nigdy tylko jako środka"
  • 0

budo_of10
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobra muza
kutwa wyjazd mi z tego tematu z onr i innymi kurde temat o muzyce a tu sie znowu zaczelo to co na ulicy juz mi stad!! :evil:
  • 0

budo_mastajla
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 196 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobra muza

kutwa wyjazd mi z tego tematu z onr i innymi kurde temat o muzyce a tu sie znowu zaczelo to co na ulicy juz mi stad!! :evil:


przepraszam juz nie bede :oops: ale to nie moja wina...nie denerwuj sie :D
  • 0

budo_kontur17
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 864 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszwa

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobra muza
równierz przeprasza :D ale od muzyki się faktycznie zaczęło :lol:
  • 0

budo_of10
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobra muza
mastajla i kontur nie gniewam sie :wink: lepiej sie podzielcie jakas tworczoscia muzyczn aktora wam wpadla w ucho...
  • 0

budo_mastajla
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 196 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobra muza
ja sie nawet nie wypowiadam ,bo znowu sie zacznie :)
  • 0

budo_kontur17
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 864 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszwa

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobra muza
Nowy utwór Dody mi się bardzo podoba :D (ten wolny)
  • 0

budo_smoke
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1960 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:Boks

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobra muza

ja sie nawet nie wypowiadam ,bo znowu sie zacznie :)


Ci powiem, że na tej waszej stronce jest kilka recenzji dobrej muzy, żeby nie szukać dlaeko Dead Can Dance, Merzbow, Arcana, Death In June, ale koło gównianej Konkwisty88 czy Skrewdrivera to, to nawet nie stało i mam nadzieję, nie będzie ...
  • 0

budo_of10
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobra muza
a jakiegos punc rocka polecicie tylko nie polskiego ...
  • 0

budo_smoke
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1960 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:Boks

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobra muza
The Clash, Sex Pistols klasyki ;) Rancid, Dropkick Murphys z nowszych wpływów ...
  • 0

budo_mastajla
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 196 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobra muza

The Clash, Sex Pistols klasyki ;) Rancid, Dropkick Murphys z nowszych wpływów ...



o tak dropick murphys :) uwielbiam...nawet mam teledysk :wink:
  • 0

budo_kontur17
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 864 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszwa

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobra muza
skąd WY taką muzykę znacie. 8O
Ja w życiu o tych zespołach nie słyszałem :roll:

Ja tam słucham tego co leci w radiu, pubach i dyskotekach.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024