Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dobra muza


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
71 odpowiedzi w tym temacie

budo_mastajla
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 196 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobra muza

a kolega wie co to jest RAC?? :roll:
zareczam ze nie jest 'spoko'


o prosze komuch sie odezwal :roll:
  • 0

budo_mesjasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1074 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:Ninjitsu

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobra muza

o prosze komuch sie odezwal :roll:

8O jaki komuch?jestem liberalem...choc wiem ze dla takich jak ty to bez roznicy.Jestescie wy i komuchy...prosty swiat dla prostych umysłów :roll:
  • 0

budo_mastajla
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 196 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobra muza
a dla takich jak Ty ja jestem nazistka i nic wytlumaczyc sie nie da...nic do was nie trafia!
nic was nie obchodzi,ze od nazistow to my wpier...dostajemy za zupelnie inne poglady i jest ciagla woja w czestochowie...bo my ich rowniez nie tolerujemy za ich "niemieckosc" i nazizm...
no ,ale "prosty swiat prostych umyslow"...
  • 0

budo_kontur17
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 864 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszwa

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobra muza
Mastajla i Mesjasz- miło że się w końcu spotkaliście :D
Ale po co ten komuch, proste umysły i dogryzki :?

Wyraźcie swoje poglądy na temat polityki, światopoglądu w sposób kulturalny.
A nie tylko prostackie tyksty do siebie walicie :oops:
  • 0

budo_dar75
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3410 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:kiedyś z O, teraz z P.
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobra muza

a kolega wie co to jest RAC?? :roll:
zareczam ze nie jest 'spoko'


Rock Against Communism - jako, że dla nazioli każdy kto jest przeciwko nim jest lewakiem, więc papugując po Rock Agains Racism, palnęli sobie taką akcję

Ogólnie rzecz biorąc - muzyka dla hitlerowców
  • 0

budo_dar75
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3410 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:kiedyś z O, teraz z P.
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobra muza

a dla takich jak Ty ja jestem nazistka i nic wytlumaczyc sie nie da...nic do was nie trafia!
nic was nie obchodzi,ze od nazistow to my wpier...dostajemy za zupelnie inne poglady i jest ciagla woja w czestochowie...bo my ich rowniez nie tolerujemy za ich "niemieckosc" i nazizm...
no ,ale "prosty swiat prostych umyslow"...


Mastajla dziecko drogie: w rozumieniu potoczno-ulicznym jesteś naziolką. KAŻDY, co do jednego skinhead lub podobny o pogladach nacjonalistyczny, szowinistycznych, rasistowkich itp. itd jest określany jako naziol. Jeżeli razi Cię, że przez większość ludzi uważana jesteś za polskie wcielenie hitlerjugend - to masz pecha - dokonałaś świadomego wyboru ideologii oraz organizacji i musisz się z tym żyć, a nie beczeć!!!
  • 0

budo_kontur17
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 864 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszwa

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobra muza
"lewak"i fajne określenie :D :)
Szkoda że mam już login kontur17 bo lewak mi się podoba :D
No i pasuje chyba do tego określenia bo z nazistami się zdecydowanie nie zgadzam :twisted:
  • 0

budo_mesjasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1074 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:Ninjitsu

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobra muza
Macie takie same poglady,te same metody,stroje wzrorowane na bojowka SA,bliźniaczą symbolikę (krzyż celtycki wpisany w biale kolo na czerwonej fladze :roll: ),jedyne co was odroznia to to ze odcinacie sie od niemieckiego narodowego socjalizmu i "volksdeutschów".

Czy jesli by ktos twierdzil ze nie jest komunista i nienawidzi rosjan i lenina,a mial poglady marxistowskie,nosilby mundur przypominajacy armię czerwoną,a flaga jego organizacji przypominalaby sierp i mlot - to tez bys uznala ze komunista nie jest?

A tu mala fotka jednego z najwaznijszych,jesli nie najwaznijszego czlowieka w histori muzyki z pod szyldu RAC
Ian Stuart
Dołączona grafika
on tez nie jest nazistą? :roll:
  • 0

budo_mastajla
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 196 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobra muza
jak bys chlopcze jeszcze troche poszukal po interencie to bys znalazl zdjecia przedwojennego ONR-u i wtedy bys wiedzial skad te "mundury" na fotkach kolegow z podchala...
a co do skrewdrivera to nie slucham...i nie dlatego ,ze pan Stuart juz nie zyje ,a dlatego,ze jego muzyka trafia raczej do NS....
  • 0

budo_mastajla
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 196 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobra muza

Mastajla dziecko drogie: w rozumieniu potoczno-ulicznym jesteś naziolką. KAŻDY, co do jednego skinhead lub podobny o pogladach nacjonalistyczny, szowinistycznych, rasistowkich itp. itd jest określany jako naziol. Jeżeli razi Cię, że przez większość ludzi uważana jesteś za polskie wcielenie hitlerjugend - to masz pecha - dokonałaś świadomego wyboru ideologii oraz organizacji i musisz się z tym żyć, a nie beczeć!!!


o tak jak czytam wasze posty za kzadym razem robie bu hu huu
  • 0

budo_blacha
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2143 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Puławy

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobra muza
mastacośtam

jak ktoś macha łapą w geście hitlerowskim to normalni i normalnie kojarzący ludzie uznają go za naziola a nie za wielbiciela rzymskich legionów. O tym wie każdy kretyn i idiota - nawet ci co machają łapami w tym gęscie.
Tak wiec machając tą lapą wiedzą jak zostaną odebrani, zostają tak odebrani a dalej robią swoje - prosty wniosek logiczny jest taki że nie przeszkadza im branie ich za nazioli.

Dla mnei żadna różnica między takimi chujami - byle leżeli i krwawili mi na buty.

widziałaś już może jak koledzy w znacznie wiekszej przewadze biją i kopią jakiegoś dzieciaka ??
jeszcze nie ??
jak zobaczysz dowiesz sie o waszych demokratycznych metodach

zresztą - dla mnie każdy kto macha rączką jak naziol, wygląda jak naziol i robi to wszystko z własnej nieprzymuszonej woli jest naziolem i jako taki kfalifikuje sie tylko do wpierdolu ew. do odstrzelenia albo kosy
  • 0

budo_kontur17
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 864 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszwa

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobra muza
miało być delikatnie :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
  • 0

budo_mastajla
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 196 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobra muza

mastacośtam

jak ktoś macha łapą w geście hitlerowskim to normalni i normalnie kojarzący ludzie uznają go za naziola a nie za wielbiciela rzymskich legionów. O tym wie każdy kretyn i idiota - nawet ci co machają łapami w tym gęscie.
Tak wiec machając tą lapą wiedzą jak zostaną odebrani, zostają tak odebrani a dalej robią swoje - prosty wniosek logiczny jest taki że nie przeszkadza im branie ich za nazioli.

Dla mnei żadna różnica między takimi chujami - byle leżeli i krwawili mi na buty.

widziałaś już może jak koledzy w znacznie wiekszej przewadze biją i kopią jakiegoś dzieciaka ??
jeszcze nie ??
jak zobaczysz dowiesz sie o waszych demokratycznych metodach

zresztą - dla mnie każdy kto macha rączką jak naziol, wygląda jak naziol i robi to wszystko z własnej nieprzymuszonej woli jest naziolem i jako taki kfalifikuje sie tylko do wpierdolu ew. do odstrzelenia albo kosy


z Twojej prymitywnej wypowiedzi wynika ,ze bardzo plytko rozumujesz...
a po za tym z Toba nie bardzo mam ochote na dyskusje...i dziwie sie ,ze Ty piszesz do mnie skoro uwazasz mnie za idotke..jak to w knajpie napisales....
i uwazajcie mnie za kogo tam chcecie, plakac z tego powodu nie bede...jak wam odpowiada napinanie sie przez internet to prosze bardzo :)
  • 0

budo_jerz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Luta Livre

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobra muza
Mnie nie odpowiada napinanie się przez Internet. Natomiast zupełnie nie rozumiem waszych poglądów. Czy pokrótce mogłabyś je scharakteryzować i podkreślić, czym różnią się od nazizmu?

P.S. Nie odsyłaj mnie do waszej strony i nie przeklejaj tekstów chciałbym przeczytać jak Ty to rozumiesz.
  • 0

budo_kontur17
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 864 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszwa

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobra muza
no dobra, to sobie popierdoliliście jak dzieciaki.

mam pytanko do Was :?: czym dla was jest patriotyzm :?: :?: :?: :?:

dla mnie to między innymi człowiek co szanuje obcokrajowców- bo ja będąc za granicą mimo odmiennej wiary czy koloru skóry albo obyczajów nie chce być postrzegany jako nieprzyjaciel i osoba co wkurwia obywateli.
  • 0

budo_mastajla
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 196 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobra muza

Mnie nie odpowiada napinanie się przez Internet. Natomiast zupełnie nie rozumiem waszych poglądów. Czy pokrótce mogłabyś je scharakteryzować i podkreślić, czym różnią się od nazizmu?

P.S. Nie odsyłaj mnie do waszej strony i nie przeklejaj tekstów chciałbym przeczytać jak Ty to rozumiesz.


ja juz to wszytsko napisalam...jak by Cie to naprawde interesowalo to bys znalazl...i nie mam ochoty sie powtarzac...i odpowiadc wciaz na te same pytania...
  • 0

budo_mastajla
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 196 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobra muza

no dobra, to sobie popierdoliliście jak dzieciaki.

mam pytanko do Was :?: czym dla was jest patriotyzm :?: :?: :?: :?:

dla mnie to między innymi człowiek co szanuje obcokrajowców- bo ja będąc za granicą mimo odmiennej wiary czy koloru skóry albo obyczajów nie chce być postrzegany jako nieprzyjaciel i osoba co wkurwia obywateli.


ale mnie nie wkurwia obcokrajowiec...niech przyjezdza i zwiedza nasz piekny kraj!
a co do emigracji ...to rowniez sie wypowiadalam :roll:
  • 0

budo_kontur17
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 864 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszwa

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobra muza
ja też nie jestem za emigracją do innego kraju- jak jest to trudno ja to wytrzymam.
Zbytnio do Polski jestem przyzwyczajony. Ale jak ktoś nie ma możliwości pracy i żyje na skraju nędzy to rozumiem jego decyzję o wyjechaniu.
  • 0

budo_jerz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Luta Livre

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobra muza

...


ja juz to wszytsko napisalam...jak by Cie to naprawde interesowalo to bys znalazl...i nie mam ochoty sie powtarzac...i odpowiadc wciaz na te same pytania...



Więc przeczytałem wszystkie twoje posty i niewiele z nich wynika. Najwięcej jest tam zaprzeczeń ONR nie to ONR nie tamto. Jedno potwierdzenie definicji mówiącej o tym, że jesteście nacjonalistami oprócz tego parę wypowiedzi na tematy różne. Na przykład darwinizm nie, bo wszystko stworzył bóg (z tego, co ja zrozumiałem); "walczycie nie spierdalacie"; nie mieszać ras, mówimy nie mulatom i tym podobnym; „Sig hail” to pozdrowienie ludzi o poglądach prawicowych; wszystkie rasy mają mieszkać u siebie (czytaj tam gdzie się urodzili). Jak rozumiem to wszystko, jeśli chodzi o twoje poglądy? Jeśli nie to wyprowadź mnie z błędu.
  • 0

budo_blacha
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2143 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Puławy

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobra muza
napinać sie ??
nie schlebiaj sobie dziecko

jak na razie to Ty jakieś śmieszne pierdoły piszesz i robisz z siebie większą idiotkę niż jesteś - sieg heil niby jest tylko rzymskim pozdrowieniem i zupełnie nie ma nic wspolnego z nazizmem i wy tylko tak w ramach pasji rzymskimi legionami machacie tymi łapkami ??

Kontur - delikatnie ??
ja śmieci wyrzucam a nie z nimi dyskutuje
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024