Skocz do zawartości


Zdjęcie

COPACABANA od maja nowa lokalizaja (Metro Służew),nowy nabór


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
202 odpowiedzi w tym temacie

budo_popo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1035 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Copacabana
  • Zainteresowania:Iaido

Napisano Ponad rok temu

Re: COPACABANA od maja nowa lokalizaja (Metro Służew),nowy nabór
- żebyś się już zamknął

Pozdrawiam - młodzież z bojówki.
  • 0

budo_boidae
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 248 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: COPACABANA od maja nowa lokalizaja (Metro Służew),nowy nabór

Oczywiście, jakość sali jest tylko dodatkiem " w kużni talentów".
Dla cięzko rozumiejących ( typu Mate itd.) na siłowniach z grzybem ćwiczyli przyszli mistrzowie olimpijscy. Zdarzało się ale wtedy ćwiczący nie chwalil swojej sali jako fitness clubu.
Skoro ćwiczący w Copacabanie chwali swoją sale na której w centralnym miejscu stoją kolumny to budzi to we mnie duże obiekcje. Takie filary napewno przeszkadzają w kulaniu się oraz w rzutach.

Umówmy się. Ćwiczyłem na wielu salach i nigdy nie stanowiło to dla mnie żadnego kryterium. Najważniejszy był trening. Ale jeżeli klub jest ładnie, pożądnie zorganizowany to jest to miły dodatek. I tak jest w przypadku Copy. Na filarach utwardzamy sobie piszczele :) Uwierz mi- te filary naprawde nie obniżają żadnego standardu. Miejsca jest pod dostatkiem. Największą zaletą jest to że sala jest nasza. Nikt nas nie wywala i możemy ją sobie zorganizować jak nam się podoba. To jest naprawde duży plus. Przyjdź sam sprawdź, bo już przeskakujesz z wątku na wątek i nie wiadomo czego się jeszcze uczepisz.
Ja widziałem na jakiej małej sali ćwiczą u Harrisa w San Diego. Nie jestem w stanie sobie wyobrazić jak oni mogą chwalić tę szkołę. Jestem zdegustowany :X Nie będe już wspominał jakie składki muszą płacić. Makabra! hehehehe
Karelin czy Ty nie widzisz jakie Ty śmieszne rzeczy wypisujesz? czujesz się zdegustowany że ktoś chwali swoją szkołe z filarami na sali? człowieku zastanów się chwilke
  • 0

budo_paolobjj
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 226 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gracie Barra Toruń
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: COPACABANA od maja nowa lokalizaja (Metro Służew),nowy nabór
Kurwa....
Tak sobie właśnie pomyślałem, że z przyjemnością zamieniłbym salę mojego klubu (bez kolumn, do urządzenia wykorzystaliśmy specjalistę z feng shui czy jakoś tak :) ) na salę w Copie, byleby tylko trenować z takimi trenerami jakich tam mają. Nawet bym się nie skarżył, że brazylijczyka nie ma :roll: .

I niestety, Karelin, prawda jest taka, że jak chcesz mieć jakikolwiek wpływ na działalność Copacabany to musisz stać się jednym z ćwiczących w Copie - Kuba kiedyś mi powiedział, że od początku w tej sekcji prowadził politykę publicznego załatwiania spraw, tak po koleżeńsku.
A jak nie jesteś jednym z CFC i chcesz sobie po prostu po nich pojeździć to sobie odpuść, bo już ręce opadają. I tak podziwiam chłopaków z Copy, że chcą Ci cokolwiek wytłumaczyć.

PS. Nie jestem członkiem młodzieżowej bojówki Copacabany :)

PS2. Ani Opus Dei.
  • 0

budo_boidae
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 248 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: COPACABANA od maja nowa lokalizaja (Metro Służew),nowy nabór
Wybaczcie ale nie mogłem się powstrzymać. Podsumujmy. Czego się dzisiaj konstruktywngo dowiedzieliśmy od Karelina:
"
-Copa leci w ch...
-powinno się płacić za coś a nie za mrzonki
-forumowa bojówka młodzieży Copacabany
-Po prostu wytykam
-ja chce fajnego klubu z ogniskami za 75 zł
-Jest 3 trenerów od bjj. To może o 2 za dużo?
-zaprzestać pobierania ekstra kasy na możliwy w przyszłości przyjazd Brazylijczyka
-Copacabana pieprzy coś o "zbieraniu na ewentualny bilet"
-to czy jest wysoki poziom, to okaże się
po jakichś międzyklubowych zawodach
-nie karmcie mnie już tymi komunałami
-Pozdrawiam ofermy, które nie potrafią czytać ze zrozumieniem
-pozdrawiam młodzieżowe bojówki
-duży minus to te przeszkadzające kolumny
-Nota za wygląd i funkcjonalność: ocena przeciętna
-dla ciężko rozumiejących wyjaśnienie
-oferma
-Skoro ćwiczący w Copacabanie chwali swoją sale na której w centralnym miejscu stoją kolumny to budzi to we mnie duże obiekcje
"
:rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

dla mnie gość jest bomba :)
  • 0

budo_franekkimono
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 85 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: COPACABANA od maja nowa lokalizaja (Metro Służew),nowy nabór
na nastepne rewelacje czekamy w dniu jutrzejszym. dzisiaj mama kazala karelinowi wylaczyc komputer i isc spac. jutro jak wroci po pieciu lekcjach ze szkoly, zaszczyci nas znowu swoja obecnoscia w tym temacie

mamy nadzieje karelin, ze przez swoja aktywnosc na budo nie zaniedbales pracy domowej... :) :) :)
  • 0

budo_michal_m
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1034 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:nyc

Napisano Ponad rok temu

Re: COPACABANA od maja nowa lokalizaja (Metro Służew),nowy nabór
karelin poszedl sie zrelaksowac , rysujac karoserie samochodu sasiada.
  • 0

budo_ert
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 387 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: COPACABANA od maja nowa lokalizaja (Metro Służew),nowy nabór
sala copy wyglada jak kopia sali Renzo Gracie w nyc...

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] - najwiekszej akademi bjj w usa. jakos nigdy nie slyszalem zeby Roger Gracie narzekal na kolumny stojace posrodku maty...
  • 0

budo_mesjasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1074 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:Ninjitsu

Napisano Ponad rok temu

Re: COPACABANA od maja nowa lokalizaja (Metro Służew),nowy nabór

...

Karelin,jestem ze slaska i nie mam nic wspolenego z copa,tak wiec mam nadzieje ze odpowiesz mi na dwa pytania
ile masz lat
i czy wogole trenujesz cos czy sie przymierzasz dopiero?
  • 0

budo_mesjasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1074 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:Ninjitsu

Napisano Ponad rok temu

Re: COPACABANA od maja nowa lokalizaja (Metro Służew),nowy nabór
dubel
  • 0

budo_karelin
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: COPACABANA od maja nowa lokalizaja (Metro Służew),nowy nabór
To jest forum publiczne. Musicie liczyć się z tym, że trafią się tu nie tylko klakierzy. .

Kolega dumnie zamieścił zdjęcia sali.
Na zdjęciach widze, że sala jest śweża, ładna ale "nie ustawna" . I to napisałem.
Po czym dowiedziałem się , że się mylę.
Bo te filary pomagają a nie przeszkadzają a sala wygląda na wąską w kształcie i tak ma być.
Bo inni trenują w gorszych warunkach a z tą salą związane są emocje i należy do właściciela klubu a nie jest wynajmowana.- dla mnie argumenty bez znaczenia.
Inna sprawa to przyjazd Brazylijczyka. Od kiedy wyjechał -gdzieś w lutym kierownictwo Copy zapewnia, że będzie "niebawem". Jest koniec maja, zaraz wakacje czyli martwy okres, najwcześniej Brazylijczyka sprowadzicie na jesieni. I chyba już nie na stałe, bo nie będzie za co ( wynagrodzenie 3 trenerów bjj).
Z tego co czytam, ćwiczącym pasuje obecny układ. Ok ale po co pieprzyć o powrocie Brazylijczyka.

Cholera może rzeczywiście wychodzę na jakiegoś, jak to Mucha zauważył, gościa, który w nocy wychodzi, żeby zarysować drutem karoserie samochodu sąsiada :lol:
  • 0

budo_morszczuk
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: COPACABANA od maja nowa lokalizaja (Metro Służew),nowy nabór
Skończ juz bo nikomu juz nie chce sie czytać tych TWoich wyssanych z palaca teorii...
  • 0

budo_michal_m
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1034 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:nyc

Napisano Ponad rok temu

Re: COPACABANA od maja nowa lokalizaja (Metro Służew),nowy nabór
mucha mowi ze sie nie znasz, idz spac.
  • 0

budo_morszczuk
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: COPACABANA od maja nowa lokalizaja (Metro Służew),nowy nabór
Michał_M moj osobisty faworyt w cietej riposcie :)
  • 0

budo_wolf_shadow
  • Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z tamtąd..

Napisano Ponad rok temu

Re: COPACABANA od maja nowa lokalizaja (Metro Służew),nowy nabór
Karelin, a może jeszcze poprosisz "kierownictwo Copacabany" o sprawozdanie finansowe z działalności klubu? Proponuję pierwsze półrocze:) :wink:
  • 0

budo_marjan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 544 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: COPACABANA od maja nowa lokalizaja (Metro Służew),nowy nabór

Cholera może rzeczywiście wychodzę na jakiegoś, jak to Mucha zauważył, gościa, który w nocy wychodzi, żeby zarysować drutem karoserie samochodu sąsiada :lol:


przesadzasz...jestes spoko tylko 12 na 15 twoich postow dotyczylo za waskiej sali, braku brazylijczyka od lutego, 3 trenerow zamiast 1, za wysokich oplat na ktore zapewne przymusowo zgadzaja sie ludzie tam cwiczacy. W sumie to nawet Cie polubilem, wprowadziles powiew swiezosci w moje dotychczasowe rozumowanie. Teraz juz wiem ze Einstein mial 100% racji mowiac:

Dwie rzeczy są nieskończone - Wszechświat i głupota ludzka. Co do tej pierwszej istnieją jeszcze wątpliwości.


Pozdro
bojówkarz z młodzieży :wink: :wink:
  • 0

budo_jakub
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2280 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: COPACABANA od maja nowa lokalizaja (Metro Służew),nowy nabór
e tam, karelin ma racje. zamknac cope, a co tam.....
:lol:
  • 0

budo_robot
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 554 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: COPACABANA od maja nowa lokalizaja (Metro Służew),nowy nabór
no i teraz pojada po chlopaku.
  • 0

budo_franekkimono
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 85 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: COPACABANA od maja nowa lokalizaja (Metro Służew),nowy nabór

Karelin,jestem ze slaska i nie mam nic wspolenego z copa,tak wiec mam nadzieje ze odpowiesz mi na dwa pytania
ile masz lat
i czy wogole trenujesz cos czy sie przymierzasz dopiero?


Mama pozwolila mu rozbic swinke dopiero po ukonczeniu podstawowki... ale dzieki google.com ze sportami walki juz od dawna ma do czyneinia.
  • 0

budo_popo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1035 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Copacabana
  • Zainteresowania:Iaido

Napisano Ponad rok temu

Re: COPACABANA od maja nowa lokalizaja (Metro Służew),nowy nabór

Inna sprawa to przyjazd Brazylijczyka. Od kiedy wyjechał -gdzieś w lutym kierownictwo Copy zapewnia, że będzie "niebawem". Jest koniec maja, zaraz wakacje czyli martwy okres, najwcześniej Brazylijczyka sprowadzicie na jesieni. I chyba już nie na stałe, bo nie będzie za co ( wynagrodzenie 3 trenerów bjj).


Jak ja lubie gdy ktos pisze o rzeczach, o ktorych nie ma pojecia.

Powiedz mi cieciu, gdzie kierownicto Copy zapewnia, ze brazylijczyk bedzie niebawem ?
Skad wiesz, ze brazylijczyk bedzie dopiero na jesieni ?
I skad wiesz na ile przyjedzie ?
  • 0

budo_boidae
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 248 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: COPACABANA od maja nowa lokalizaja (Metro Służew),nowy nabór
Karelin jak dyskutować to dyskutować fair. Bądźmy poważni. Przecież wszyscy jesteśmy chyba dorośli nie? :twisted: Jeżeli my się tłumaczymy z Twoich zarzutów, pomimo tego że przyprawiają o zawroty głowy, Ty może również odpowiedz na nasze pytania. Bardzo nalegam. Oto mój zestaw. Oczekuje szczerych odpowiedzi. Postaraj się:
-ile masz lat?
-czy trenujesz jakąś sztuke/sport walki (wręcz, nie klawiatury i takie tam)?
-skoro nie trenujesz w Copie ani nie jesteś z nią w jakikolwiek sposób związany co Cię nakłania do próby ingerowania w wewnętrzne sprawy klubu? czy to siła wyższa czy może coś jeszcze?
-czy miewasz koszmary nocne związane z Copacabaną i tą całą tajemniczą sprawą?
-czy czasami gdy jesteś sam słyszysz jakieś głosy?

Teraz pytanie bardziej opisowe. Powiedz prosze jak to było na początku? Siedzisz se w domu, oglądasz dobranocke czy coś i se myślisz: kurde, wszyscy chwalą tą Cope że tam tak super i wogóle. Przecież tak nie może być. Musze coś z tym zrobić (i to wtedy może usłyszałeś jakieś głosy?) i se myślisz kurde jak tu by ich ugryźć. Nie może tak być że to jest zajefajny klub. Zrobie z tym pożądek. Spróbuje nagiąć rzeczywistość. Neo potrafił. Ja na pewno też. Jeżeli nie to na pewno coś wymyśle choćbym miał wyjść na kompletnego durnia. Nie odpuszcze.

Czy to było coś w tym stylu. Napisz prosze. Zacznij od samego źródła. Jak odpowiesz na te pytania to jesteś gość Karelin.

Aha- Copa planuje również otworzyć grupe dla dzieci. Bo obawiam się że to może być następna sprawa którą byś chciał poruszyć. W razie co wystąpie do właściciela z prośbą abyś miał pierwszy miesiąc za darmo.
pozdro
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024