Skocz do zawartości


Zdjęcie

COPACABANA od maja nowa lokalizaja (Metro Służew),nowy nabór


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
202 odpowiedzi w tym temacie

budo_mr d
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 259 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Copacabana
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: COPACABANA od maja nowa lokalizaja (Metro Służew),nowy nabór
Prysznice już prawie są, po prostu człowiek Usterka nie wywiązał się ze swojej pracy bo miał wypadek :lol:
A co do sprawdzenia naszych umiejętności, to możesz przyjść na trening i zobaczyć/ sprawdzić :twisted: .
  • 0

budo_popo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1035 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Copacabana
  • Zainteresowania:Iaido

Napisano Ponad rok temu

Re: COPACABANA od maja nowa lokalizaja (Metro Służew),nowy nabór
On sprawdza umiejetnosci tylko online.
  • 0

budo_mr d
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 259 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Copacabana
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: COPACABANA od maja nowa lokalizaja (Metro Służew),nowy nabór
"- a zna pan to bjj?
- nie tak tylko patrzę
- AAAaaaaaaaaa tak to można"
  • 0

budo_marjan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 544 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: COPACABANA od maja nowa lokalizaja (Metro Służew),nowy nabór
Karelin
nie rob z siebie dauna... moge ci powiedziec czego w copie jeszcze nie ma:

nie ma tam kiepskiej atmosfery
nie ma tam kiepskich trenerow
nie ma tam kiepskich warunkow do trenowania
nie ma tam kiespkich treningow
i przede wszystkim nie ma tam ciebie...

Prosze cie odpowiedz na nasze pytania :D :D :D
  • 0

budo_wolf_shadow
  • Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z tamtąd..

Napisano Ponad rok temu

Re: COPACABANA od maja nowa lokalizaja (Metro Służew),nowy nabór
Karelin, masz jakieś niedoinformowane źródła co mamy, a czego nie.... Pragnę Cię powiadomić, że w Copie mamy też palmę, tylko małpy nam brak :( ....Ale słyszałam, że nabór trwa...:)
  • 0

budo_akromaniak
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: COPACABANA od maja nowa lokalizaja (Metro Służew),nowy nabór
Wyprzedzając zarzuty Karelina od razu trzeba się przyznać, że jacuzzi też nie mamy
  • 0

budo_pavao
  • Użytkownik
  • Pip
  • 27 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: COPACABANA od maja nowa lokalizaja (Metro Służew),nowy nabór

postanowiłem, że będę waszym takim wewnętrznym audytorem. Za darmo!
Na waszym prywatnym forum przeczytałem, że nie macie pryszniców i nie ma się jak umyć po treningu.

Niektórzy mają prysznice i się nie myją.
A tak ogólnie to co u Ciebie ?? Wygrałeś jakąś waleczkę na Playstation ?? Czy zostałeś może już mistrzem wszystkich mistrzów ??
  • 0

budo_boidae
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 248 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: COPACABANA od maja nowa lokalizaja (Metro Służew),nowy nabór

Na waszym prywatnym forum przeczytałem, że nie macie pryszniców i nie ma się jak umyć po treningu.
Awaria czy jeszcze wody nie podłączyli?

Czekam niecierpliwie na między klubowe zawody, które pokażą czy rzeczywiście jest wysoki poziom szkolenia w Copie. Nie twierdze, że nie, po prostu nie wiem. Z ostatnich wyników Copa Polonia niewiele wynikło. W zależności kto liczył tak mu wychodziło kto był lepszy.


hahaha Drogi audytorze! mialem sie nie odzywac juz ale nie wytrzymalem. Jak robic z siebie durnia to juz do konca tak? no chyba ze tak.
Twoje myslenie jest niezwykle plytkie. A wiesz dlaczego? Gdyby klubik byl kiepski i by nie bylo w nim prysznicow to by byla lipa i nikt by do niego nie chodzil. A jezeli klub jest ,a prysznicow nie ma, a ludzie z przyjemnością tam przychodzą to jest to miarą wielkości Copy. Prysznice oczywiście mają wystartować w ciągu najbliższych dni.
Co do naszego poziomu szkolenia to już były zawody między klubowe w Wawie i nasi początkujący wywalczyli prawie wszystko co mogli. Ale prawdopodobnie wówczas jeszcze nie wiedziałeś co to Bjj i nie miałeś okazji zaznajomić się z wynikami. A swoją drogą to zapraszam na treningi. Myśle że jako znawca będziesz potrafił jednym rzutem oka ocenić fachowość trenerską i przekazywaną wiedze i wyrobisz sobie zdanie. Nic nie stoi na przeszkodzie. Wprawdzie grupy dla dzieci jeszcze nie mamy ale dziewczyny z przyjemnością pokażą Ci podstawowe dźwignie bez narażenia na kontuzje.
Panie audytorze, a czemu nie odpowidziałeś na nasze pytania? Odsyłam do pytań i czekam na odpowiedzi.
  • 0

budo_ghostek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 318 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: COPACABANA od maja nowa lokalizaja (Metro Służew),nowy nabór
Karelin, dostalo Ci sie strasznie, ale po pierwsze primo - troche Ci sie nalezalo. Po drugie - ciezko jest chlodno podejsc do krytyki czegos, z czym jest sie zwiazanym. A w przypadku Copy tak jest. Co prawda jakiejs wielkiej stycznosci ani z klubem, ani z cwiczacymi nie mialem ( bylem tylko na wolnej macie ) ,ale imo faktycznie w Copie panuje ta specyficzna atmosfera, ktora sprawia, ze cieszysz sie juz sama mysla o kolejnym treningu i spotkaniu ze znajomymi. Co do filarow - jasne, moga one byc problemem. Tak samo jak sciana/koniec maty w kazdej innej sali - ot wystarczy sie przesunac i juz mozna walczyc dalej. Sprytne c'nie ? :P
Na rzuty tez jest dosc miejsca. Co do prysznicow - faktycznie nie bylo ich podczas mojej ostatniej wizyty ( jakies eee 2 tygodnie temu ), ale Kuba powiedzial, ze beda w czerwcu. Jest to chyba do zrozumienia, biorac pod uwage, ze klub stale sie rozwija i niedawno zmienil lokalizacje. Jak masz jakies zastrzezenia, to sam pojdz i przekonaj sie jak jest naprawde.
Uprzedzajac - do bojowki nie naleze - nie chcialoby mi sie dojezdzac z Lublina ;]
Pozdrowienia dla wszystkich cwiczacych ! :wink:
  • 0

budo_ert
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 387 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: COPACABANA od maja nowa lokalizaja (Metro Służew),nowy nabór
sie wszyscy na Karelina uwzieli... a dzieki niemu mam co czytac przy porannej herbacie z cytryna i cukrem, oraz bulka z serkiem, poledwica i ogoraskiem...

Karelin!!! nie przestawaj pisac... bede cie wspieral...
  • 0

budo_rav
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 62 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: COPACABANA od maja nowa lokalizaja (Metro Służew),nowy nabór
ERT czy Ty jesteś moją żoną? 8O
Właśnie ubawiłem się kolejnym postem Karelina,
zajadając kanapki z serem, poledwicą i ogórem,
popijające herbatą z cukrem i cytryną :)

Karelin - lubię Twoje posty.
Są tak fantastycznie i bezinteresownie mało inteligentne.
Przypominasz mi kogoś z realu.
Tylko wybór za duży.

Pozdrawiam wszystkich z Copy,
choć nigdy tam nie byłem :-)
  • 0

budo_mr d
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 259 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Copacabana
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: COPACABANA od maja nowa lokalizaja (Metro Służew),nowy nabór
A ja piłem kawę i wciągłem byłem kanapkę ( którą zrobiła mi żona) ;)

Ale najgorsze jest to że idę na 2 tygodnie urlopu bez internetu :oops: :cry: i nie bedę mógł tego czytać.
  • 0

budo_karelin
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: COPACABANA od maja nowa lokalizaja (Metro Służew),nowy nabór
Ciężko się rozmawia.
Mówie: Nie ma Brazylijczyka.
Odpowiedż: chuj z nim, bez niego nawet lepiej.
Mówie: sala do ćwiczeń jak sala
Odpowiedż: A widziałeś buty Fedora? Adidasy z czterema pasami a Mistrz !
Mówie: Nie możecie się umyć
Odpowiedż: kiedyś będziemy mogli

Od biedy można prowadzić taki dialog, gorzej, kiedy gówniarzeria dochodzi do głosu i czując się w kupie silna zaśmieca mnie inwektywami. Zaskakuje mnie boidae. Powinien mieć większe aspiracje niż schlebianie niskim gustom i mówienie mi , że jestem taki i owaki.

Mówie: ...Nic takiego nie powiedziałem
Odp. Boidae: ale mi się wydawało, poza tym jesteś palantem

p.s. cd dalszy audytu nastąpi po weekendzie
  • 0

budo_morszczuk
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: COPACABANA od maja nowa lokalizaja (Metro Służew),nowy nabór
Jednak niektórzy nie potrafia odpowiedzieć na zadane im pytania albo poprostu moze sa tak glupi ze nie czytaja tego co sie do nich pisze...
  • 0

budo_sawosz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1121 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Luta Livre

Napisano Ponad rok temu

Re: COPACABANA od maja nowa lokalizaja (Metro Służew),nowy nabór

4. Zakaz obrażania innych użytkowników.


5. Uwagi o błędach ortograficznych czy innych, oraz wszelkie słowne utarczki załatwia się listami prywatnymi.


8. Zakaz prowadzenia prywatnych wojen.


Do obu stron- skończcie juz, proszę. Robi się powoli niemacznie i prawdę powiedziawszy nudno...
  • 0

budo_popo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1035 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Copacabana
  • Zainteresowania:Iaido

Napisano Ponad rok temu

Re: COPACABANA od maja nowa lokalizaja (Metro Służew),nowy nabór
Jak juz ktos napisal, nie nalezy karmic trolla, a przedewszystkim znizac sie do jego poziomu i wchodzic z nim w polemike.
  • 0

budo_boidae
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 248 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: COPACABANA od maja nowa lokalizaja (Metro Służew),nowy nabór

Ciężko się rozmawia.
Mówie: Nie ma Brazylijczyka.
Odpowiedż: chuj z nim, bez niego nawet lepiej.

ciężko zrozumieć

Mówie: Nie możecie się umyć
Odpowiedż: kiedyś będziemy mogli

no wiem-też ciężko zrozumieć

Od biedy można prowadzić taki dialog,

dialog? zadałem Ci pytania na które nie odpowiedziałeś to co to za dialog

gorzej, kiedy gówniarzeria dochodzi do głosu

oj zgadzamy się jak najbardziej

i czując się w kupie silna zaśmieca mnie inwektywami.

hahahahah :rofl: a tutaj to już przeszedłeś samego siebie. A moim zdaniem wiesz kto tu się czuje najsilniejszy? TY za klawiaturą :rofl: :rofl: :rofl:

Zaskakuje mnie boidae. Powinien mieć większe aspiracje niż schlebianie niskim gustom i mówienie mi , że jestem taki i owaki.

również się zgadzamy. Powinienem mieć większe aspiracje niż odpowiadanie na Twoje gadki. Zwykle nie daje się wciągnąć w takie dyskusje, ale Twoja osobowość okazała się na tyle wyjątkowa i oryginalna i to przesłanie że jakoś to tak na mnie zaczęło oddziaływać.
Ale masz racje. Ja już się wyłączam z tego.
Pozdrawiam
do zobaczenia na macie (niedoczekanie)[/list]
  • 0

budo_boidae
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 248 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: COPACABANA od maja nowa lokalizaja (Metro Służew),nowy nabór

Robi się powoli niemacznie i prawdę powiedziawszy nudno...


eee tam. Przesadzasz. Takie osoby jak Karelin napędzają czytelników forum. Za sprawą takich osobowości przed komputerem zasiadają nawet Ci którzy tego na codzień nie robią. Uwierz mi.
pozdro
  • 0

budo_kucykbjj
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 85 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wwa

Napisano Ponad rok temu

Re: COPACABANA od maja nowa lokalizaja (Metro Służew),nowy nabór
Nazywam sie Leszek i jestem jednym z trenerów BJJ w Copacabanie. Do tej pory nie wypowiadalem sie, poniewaz uznawalem to za bezcelowe, jednak Twoje Karelinie zaangazowanie w tropienie felerow Copacabany intryguje mnie, dlatego postanowilem cos napisac.

Nie ma tym swiecie idealow i idealnym klubem nie jest tez Copacabana. Ma swoje wady, dla jednego moze byc to wysoka oplata za zajecia, dla drugiego sala z filarami, dla trzeciego co innego. Jeszcze sie taki nie narodzil co by wszystkim dogodzil :) Komus Copa moze nie odpowiadac i ok Ja to akceptuje nie musi byc jej fanem, ale tez nie musi byc jej przeciwnikiem Nie wiem czym jest powodowana Twoja niechec do mojego klubu, czy robisz to z jakichs wlasnych przyczyn czy ktos Cie zainspirowal (Jezeli tak to -> na rynku jest duzo miejsca i nie ma potrzeby wyniszczac sie czarnym PR-em :) ) Czy mozesz napisac dlaczego znalazles Swoj cel w wynajdywaniu minusow Copy ? Uprzejmie Cie o to prosze :D

Cieszy mnie to ze osoby cwiczace w Copie bronia Naszego klubu Bardzo jest mi milo ze identyfikujecie sie z klubem i uznajecie sie za jego integralna czesc Znaczy to ze kierunek (i to bynajmniej nie wyszkolenia technicznego) jaki sobie obralismy jest sluszny Od czasu kiedy prowadzimy zajecia widze Wasze zaangazowanie w treningi i dodatkowo motywuje to mnie do prowadzenie treningow w sposob inny niz widzialem dotychczas Szukanie ciagle nowych rozwiazan, uefektywniajacych proces szkoleniowy Dzieki Wam mam energie aby starac sie rozwijac jako trener Za co bardzp dziekuje :)

Dziekuje rowniez osoba spoza Copy Za slowa uznania oraz wsparcia Poczytuje to za akceptacje srodowiska BJJ dla naszej dzialalnosci oraz zachete do dalszego rozwoju Mam nadzieje ze bedziemy sie kiedys mogli spotkac i wymienic doswiadczeniami
  • 0

budo_jakub
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2280 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: COPACABANA od maja nowa lokalizaja (Metro Służew),nowy nabór
lechu, a ty byles w koncu w tej brazylii? :D
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024