Skocz do zawartości


Zdjęcie

Motywacja


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
42 odpowiedzi w tym temacie

budo_three
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 463 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Motywacja

"Tu mi kaktus wyrośnie." Powiedzialem to tyle razy, że powinienem wyglądac na plantację kaktusa. Psakudna sprawa, po prostu chronicznie wychodzi na moje.


Jestem chora, i wyławiam perełki :wink: Randall, zapisze sobie gdzieś, jesli powolisz :wink:


A tak żeby offtopa nie robić... Ostatnio moja motywacja stały się słowa, które się wymsknęły trenerowi... (wypowiedziane z takim bezgranicznym zdumieniem w głosie ;) )

'ty.. three... ooo... wreszcie zaczęłaś walczyć!'

Po trzech latach miło coś takiego usłyszeć :wink:
  • 0

budo_randall
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2751 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dziki śmiercionośny południowy-wschód

Napisano Ponad rok temu

Re: Motywacja

"Tu mi kaktus wyrośnie." Powiedzialem to tyle razy, że powinienem wyglądac na plantację kaktusa. Psakudna sprawa, po prostu chronicznie wychodzi na moje.


Jestem chora, i wyławiam perełki :wink: Randall, zapisze sobie gdzieś, jesli powolisz :wink:

A pisz.


Ligeia, za co pytasz? "Wściekłość daje siłę." Za motywacje oczywiście.
  • 0

budo_ligeia
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 811 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Motywacja

Ligeia, za co pytasz? "Wściekłość daje siłę." Za motywacje oczywiście.

Nie jestem wściekła na dyskusję (bo się świetnie bawię), tylko na to cholerne biodro, co mnie napiernicza od jakiegoś czasu. :evil: Musiałabym chyba ostatnie zmysły postradać, żeby się wściekać na to, że masz inne zdanie, chociaż chcesz mnie zdołować i zniechęcić (teraz to już nie tak łatwo, może parę lat wcześniej by ci się udało).
A motywacja... Hmmm... Muszę jeszcze raz przyjrzeć się dokładnie tej szklanej bańce. :) :) :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych


    Bing (1)

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024