Skocz do zawartości


Zdjęcie

Motywacja


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
42 odpowiedzi w tym temacie

budo_irimi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 931 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Motywacja

...To u was kobitki zamiast gi mają na sobie li i jedynie stringi, w dodatku czerwone? 8O :) :) :)

Niestety, nie :cry:

...do ćwiczenia oka, nie techniki, no chyba, że jest technika zwana: rzut wzrokiem. :lol: :lol: :lol:

Oj zapewniam, że na taką okoliczność, jest cała masa technik, w których zmysł wzroku ma znaczenie drugoplanowe... :wink: :)
  • 0

budo_voivod
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1723 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Silicon Valley

Napisano Ponad rok temu

Re: Motywacja

Gambit, cóż mam ci rzec... :roll: ... Gambit, ty trolu. :)

:) :) :) :) :) :) :)

:) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)
  • 0

budo_voivod
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1723 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Silicon Valley

Napisano Ponad rok temu

Re: Motywacja

Motywacja to jest potrzebna do czegoś na co nie ma się specjalnie ochoty...

Ktos mi kiedys powiedzial na moje ciagle przedtreningowe narzekania, ze "tak wlasciwie to mi sie nie chce cwiczyc"...:
To nie sztuka, gdy sie chce... 8) 8) 8)
  • 0

budo_voivod
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1723 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Silicon Valley

Napisano Ponad rok temu

Re: Motywacja

Ligeia, czy Twoje poszukiwanie motywacji nie oznacza przypadkiem, że zaczyna Ci się pomału odechciewać?

To raczej nie to, ale możliwe, że motywacja nie w tym kierunku co trzeba zaczyna samodzielnie pełznąć. :wink:
Ja po prostu chyba za dużo myślę. :roll: Trza się wziąć w garść i wyłączyć myślenie. :)

O, to to to... :) :) :)
  • 0

budo_voivod
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1723 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Silicon Valley

Napisano Ponad rok temu

Re: Motywacja

Powiem ci w sekrecie (sic!), że aikido weszło do wielkiej trójki rzeczy, którymi się pasjonuję i które ogromnie cenię.
No cóż, każdy jest czasem zmęczony i chciałby to wszystko rzucić w diabły, ale tak naprawdę jakby to zrobił to by mu serce pękło z tęsknoty za nimi.

A co jest to trzecie...? :oops: :oops: :oops:
  • 0

budo_gambit
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:bardzo dziki wschód

Napisano Ponad rok temu

Re: Motywacja

Ale w sumie to ci winnam poklon a nawet poklon poklon

Nawet nie wiesz jakiego mi dałeś kopa motywacyjnego swoją złośliwą uwagą. :)

Pozostaje mi tylko dodać: Ja wam pokażę!

:) :twisted: :) :twisted: :) :twisted:

P.S. No i jeszcze te czarne gacie bym kciała. :oops: Na moim, nie na niczyim innym tyłku :wink:


Widzisz ja czytam bardziej jak piszesz, a nie co piszesz, a sformuowanie jeszcze w kontekscie ewentualnej rezygnacji z treningów jest tutaj tak jednoznaczne że dalszego komentarza nie wymaga.
Oczywiście złośliwie życzę Ci jeszcze wielu siniaków na macie :)
  • 0

budo_randall
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2751 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dziki śmiercionośny południowy-wschód

Napisano Ponad rok temu

Re: Motywacja

Nawet nie wiesz jakiego mi dałeś kopa motywacyjnego swoją złośliwą uwagą. :)
Pozostaje mi tylko dodać: Ja wam pokażę!
P.S. No i jeszcze te czarne gacie bym kciała. :oops: Na moim, nie na niczyim innym tyłku :wink:


To ja Ci dam kopa motywacyjnego - na czarne gacie nie licz. W akademii 6 lat do hakamy to minimum, ale do tego trzeba robić 300% normy i mieć predyspozycje. Jak wskazuje doświadczenie, to tak za dwa latka, z waszej jakże licznej grupy, zostanie z 5 osób /to i tak przegiąłem/.
Czeka cię wpychanie kamienia pod górę, który zawsze bedzie się staczał. Nic wielkiego nie osiągniesz, nie będziesz robić wrażenia, nie będziesz oklaskiwana, nawet nie zbliżysz sie do tego co robi Toshiro Mifune u Kurosawy, nigdy też nie będziesz śmigać jak Jackie Chan. Nie będziesz znana i lubiana, instruktorem też nie. Nie ma że boli, zaczęłaś się zastanawiać i bańka mydlana pękła? Przecież nie raz pisałem, że ignorancja to błogosławieństwo. Budo nie jest ładne, zabawne i miłe, Budo to ciężka praca, ból i kontujze, a na dodatek nie będzie z tego wiekszego utylitarnego pożytku. Wiem, zapytasz teraz, po co to robić? Nie wiesz? a to dlatego, że B+B=P.

Czasem powala mnie trafność i sens FAQa napisanego przez Szczepana.
"- Jak szybko można zdobyć w aikido czarny pas?
- To zalezy od odległości do najbliższego sklepu sportowego. "

Ligeia, kup sobie hakamke w Emaxie, taka badziewna, 200 zeta rzucisz. Idź do parku z patykami, porób sobie fotek, wyślij znajomym, fajnie będzie i miło. :lol: Ktoś na pewno powie, że Ci do twarzy.

A poza tym who cares, czy hookers, jakoś tak.



Randall (mile zaskoczony powrotem zdrowo cynicznego spojrzenia na swiat)
  • 0

budo_ligeia
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 811 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Motywacja
[quote name="budo_Randall"]To ja Ci dam kopa motywacyjnego[/quote]
poklon
Na Ciebie zawsze można liczyć. Jak do kopania to pierwszy. Tylko uważaj na nery. ;-)

[quote name="budo_Randall"]W akademii 6 lat do hakamy to minimum[/quote]
To zdążę jeszcze przed czterdziestką. :)

[quote name="budo_Randall"]Jak wskazuje doświadczenie, to tak za dwa latka, z waszej jakże licznej grupy, zostanie z 5 osób [/quote]
Mam nadzieję, że będę jedną z tych pięciu osób. Chyba, że mnie wywieje z Lublina. Ale dojo są wszędzie. Wszędzie można ćwiczyć.

[quote name="budo_Randall"]Czeka cię wpychanie kamienia pod górę, który zawsze bedzie się staczał.[/quote]
I tak cały czas jakiś kamień wtaczam, to jeden mniej czy więcej różnicy specjalniej mi nie robi.

[quote name="budo_Randall"]Nic wielkiego nie osiągniesz, nie będziesz robić wrażenia, nie będziesz oklaskiwana, nawet nie zbliżysz sie do tego co robi Toshiro Mifune u Kurosawy, nigdy też nie będziesz śmigać jak Jackie Chan. Nie będziesz znana i lubiana, instruktorem też nie. [/quote]
Ale ja do tego wcale nie dążę. Znam swoje ograniczenia, nie mam aż takich ambicji, żeby nawet próbować dorównać Mifune czy Chanowi. Ale popodziwiać ich na ekranie a i owszem.
A co do bycia instruktorem, wiesz, nie bardzo odpowiada mi uczenie, dlatego robię to co robię, a nie siedzę w szkole użerając się z dzieciakami. Jeśli chodzi o realizację planów zawodowych to lepiej być nie może. A i troszkę znana jestem na naszym skromniutkim rynku. :) A co do lubienia... Hmmm... Też nie narzekam. ;-)

[quote name="budo_Randall"]zaczęłaś się zastanawiać i bańka mydlana pękła?[/quote]
Od samego zastanawiania się bańka raczej nie pęka. Moja nie pękła. Powiem obrazowo, zmieniła kolor.

[quote name="budo_Randall"]Budo nie jest ładne, zabawne i miłe, Budo to ciężka praca, ból i kontujze, a na dodatek nie będzie z tego wiekszego utylitarnego pożytku.[/quote]
Zaczynam to dostrzegać. Mam takie paskudne przyzwyczajenie, że wypróbowuję wszystko na własnej skórze. I często miło nie jest. Jak mówią: "Nie ruszaj, bo gorące!" to tym bardziej wsadzę w to swoje paluchy. Nawet za cenę blizn. ;-)

A gwoli ścisłości, to co ja na razie robię to budo nie jest. Aikido na pewno, a budo niekoniecznie.

[quote name="budo_Randall"]Wiem, zapytasz teraz, po co to robić? Nie wiesz?[/quote]
Bo to daje cholerną frajdę, a każda chwila zwątpienia, jak już minie, sprawia, że jeszcze bardziej chcesz w to wchodzić.

[quote name="budo_Randall"]Czasem powala mnie trafność i sens FAQa napisanego przez Szczepana.
"- Jak szybko można zdobyć w aikido czarny pas?
- To zalezy od odległości do najbliższego sklepu sportowego. "[/quote]
Ja mam daleko, bo mieszkam prawie pod lasem. :cry:

[quote name="budo_Randall"]Ligeia, kup sobie hakamke w Emaxie, taka badziewna, 200 zeta rzucisz. Idź do parku z patykami, porób sobie fotek, wyślij znajomym, fajnie będzie i miło. :lol: Ktoś na pewno powie, że Ci do twarzy.[/quote]
Tylko jest jeden problem :( Ja jestem taka niefotogieniczna. :cry: :wink:
A moi znajomi to już i tak dziwnie na mnie patrzą, jak chcą mnie gdzieś wyciągnąć, a ja mówię, że nie mogę, bo trening.

[quote name="budo_Randall"]Randall (mile zaskoczony powrotem zdrowo cynicznego spojrzenia na swiat)[/quote]
A to wszystko dzięki bajkom ligei i jej ścieżkom, które wyprostować trzeba. ;-)

I na sam koniec, powiem Ci, że cenię sobie Twoje zdanie, ale moich ścieżek naprawdę nie trzeba prostować. A na pewno nie szyderstwem i niewiarą w moje możliwości. To prawda, iż nigdy nie dorównam znanym i cenionym mistrzom, ale mogę zrobić coś dla samej siebie, udowodnić coś sobie (a może i Tobie), robić to dla własnej przyjemności i satysfakcji, pokonując własne ograniczenia fizyczne, ból, zwątpienie, niechęć, kompleksy. I wierzę, że mi się uda. Pomimo wszystko. Pomimo Twojego sprowadzania mnie na ziemię co chwilę. Marzycielka ze mnie? Idealistka? Możliwe, ale bardzo zdeterminowana. Taka jest moja motywacja, żeby nie było offtopa w temacie, który sama założyłam.

P.S. Spotkamy się kiedyś na stażu, a ja będę odbierać hakamę. ;-) Liczę na uścisk dłoni i szczere gratulacje. ;-)

ligeia, skopana cynicznie ze wszystkich stron, ale pełna wiary w najbliższą przyszłość (czyli jutrzejszy trening) ;-)
  • 0

budo_ligeia
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 811 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Motywacja

Oczywiście złośliwie życzę Ci jeszcze wielu siniaków na macie :)

Dziękuję, dziękuję. :)

P.S. Może z Randallem ułożycie wspólnie życzenia (bo w jedną trąbkę dmuchacie), urodziny niedługo mam, to będzie jak znalazł. :twisted: Może mi hakamkę na Emaksie kupicie w prezencie... :) :) :)
  • 0

budo_irimi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 931 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Motywacja

...mogę zrobić coś dla samej siebie, udowodnić coś sobie (a może i Tobie)...

To, myślę, świetna motywacja, to.. eee tam... Tak trzymać :peace:
  • 0

budo_gambit
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:bardzo dziki wschód

Napisano Ponad rok temu

Re: Motywacja

P.S. Może z Randallem ułożycie wspólnie życzenia (bo w jedną trąbkę dmuchacie), urodziny niedługo mam, to będzie jak znalazł. :twisted: Może mi hakamkę na Emaksie kupicie w prezencie... :) :) :)


W chwili obecnej po zbilansowaniu budżetu, skrawek materiału jaki mógłbym zakupić nadawałby się jedynie na czarne stringi, a i to pod warunkiem że mógłbym zobaczyć ja to to wygląda w naturalnym otoczeniu :D
Jak się Randall dorzuci, to może jeszcze jakis biustnonosz :D
  • 0

budo_randall
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2751 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dziki śmiercionośny południowy-wschód

Napisano Ponad rok temu

Re: Motywacja
[quote name="budo_ligeia"]
Na Ciebie zawsze można liczyć. Jak do kopania to pierwszy. Tylko uważaj na nery. ;-) [/quote]
W tam, po nerach najlepiej, i w głowe.

[quote name="budo_ligeia"]
Mam nadzieję, że będę jedną z tych pięciu osób. Chyba, że mnie wywieje z Lublina. Ale dojo są wszędzie. Wszędzie można ćwiczyć. [/quote]
Gdyby zapytać, to okazało by się, że kazdy z grupy żywi taką nadzieję.

[quote name="budo_ligeia"]
Bo to daje cholerną frajdę, a każda chwila zwątpienia, jak już minie, sprawia, że jeszcze bardziej chcesz w to wchodzić. [/quote]
Nawet sie nie otarłaś o chwile zwątpienia.

[quote name="budo_ligeia"]
Ja mam daleko, bo mieszkam prawie pod lasem. :cry: [/quote] Zamów poczta - na następny trening masz.

[quote name="budo_Randall"]
Tylko jest jeden problem :( Ja jestem taka niefotogieniczna. :cry: :wink:
[/quote] Zgłoś się do MTV, moze zrobią Ci gratis "metamorfoze".

[quote name="budo_ligeia"]
A moi znajomi to już i tak dziwnie na mnie patrzą, jak chcą mnie gdzieś wyciągnąć, a ja mówię, że nie mogę, bo trening. [/quote] Poczekaj, nauczą się, że nie ma sensu pytać.

[quote name="budo_ligeia"]
A to wszystko dzięki bajkom ligei i jej ścieżkom, które wyprostować trzeba. ;-)
[/quote] Niespecjalnie.

[quote name="budo_ligeia"]
I na sam koniec, powiem Ci, że cenię sobie Twoje zdanie, ale moich ścieżek naprawdę nie trzeba prostować. A na pewno nie szyderstwem i niewiarą w moje możliwości. [/quote]
A kto prostuje, przeciez pisałem, who cares? Ja sobie tak lubie pokopać po nerach jak mi sie kilkugigowe archiwum robi i nie mam co z 10 minutami czasu zrobić.

[quote name="budo_ligeia"]
Taka jest moja motywacja, żeby nie było offtopa w temacie, który sama założyłam.
[/quote] Znaczy jaka?

[quote name="budo_ligeia"]
P.S. Spotkamy się kiedyś na stażu, a ja będę odbierać hakamę. ;-) Liczę na uścisk dłoni i szczere gratulacje. ;-) [/quote]
Po kiego Ci gratulacje? Robisz to dla siebie czy dla poklasku? zdecyduj się.

[quote name="budo_ligeia"]
P.S. Może z Randallem ułożycie wspólnie życzenia (bo w jedną trąbkę dmuchacie), urodziny niedługo mam, to będzie jak znalazł. [/quote]
W żadne trąbki nie dmucham. Życzę sobie wszystkiego najlepszego.

[quote name="budo_ligeia"]
P.S. Spotkamy się kiedyś na stażu, a ja będę odbierać hakamę. ;-) Liczę na uścisk dłoni i szczere gratulacje. ;-) [/quote]
"Tu mi kaktus wyrośnie." Powiedzialem to tyle razy, że powinienem wyglądac na plantację kaktusa. Psakudna sprawa, po prostu chronicznie wychodzi na moje.
  • 0

budo_ligeia
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 811 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Motywacja

W chwili obecnej po zbilansowaniu budżetu, skrawek materiału jaki mógłbym zakupić nadawałby się jedynie na czarne stringi, a i to pod warunkiem że mógłbym zobaczyć ja to to wygląda w naturalnym otoczeniu :D
Jak się Randall dorzuci, to może jeszcze jakis biustnonosz :D

Drogi Gambicie, bielizny ci u mnie dostatek. Ale dzięki za troskę. I wierz mi na słowo, że w hakamie znacznie lepiej bym wyglądała niż w czarnych stringach. :wink:
  • 0

budo_ligeia
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 811 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Motywacja

...

Twoje szyderstwo, kpina, niewiara, ... (tu wstawić czego jeszcze nie dostrzegłam) dodają mi siły i utwierdzają w przekonaniu, że jestem na właściwej drodze. Mojej drodze. Którą będę iść jak mi się chce i w tempie jakie mi odpowiada. Bez obawy, nie przecina ona Twojej ścieżki, w drogę więc Ci wchodzić nie będę.
  • 0

budo_athropina
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 162 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Motywacja
Ligeia, coś mi się zdaje że ciebie nie Aikido fascynuje tylko ta cała otoczka wokół, a już szczególnie to forum (pisałas że jesteś od niego uzależniona więc ok).
Bez urazy, ale przypomina mi to męskie rozmowy przy piwie o babkach i seksie-dużo gadania, mało działania-do niczego to nie prowadzi, może do kaca po samotnie spędzonej nocy.
Ale z drugiej strony dzięki twoim postom coś dzieje na forum :wink:
  • 0

budo_ligeia
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 811 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Motywacja

Ligeia, coś mi się zdaje że ciebie nie Aikido fascynuje tylko ta cała otoczka wokół

Ależ skąd. Na treningi chodzę, ćwiczę uczciwie, na miarę swoich możliwości i umiejętności. Coś wyjdzie, coś nie. :wink: Jak wyjdzie to się człowiek cieszy, a jak nie - to powtarza dopóki nie wyjdzie. :) Nie będę bredzić o technikach, znaczeniu hakamy czy umiejętnościach jednego czy drugiego mistrza w innych topikach, jak nie mam o tym zielonego pojęcia. :oops: :) :) :)

a już szczególnie to forum (pisałas że jesteś od niego uzależniona więc ok).

To prawda. :oops: :oops: :oops: Bo ja po prostu lubię pisać. I na tym forum właśnie. Ostatnio nawet kumpel powiedział o mnie, że jestem "budowym ćpunem". :) :) :)

Bez urazy, ale przypomina mi to męskie rozmowy przy piwie o babkach i seksie-dużo gadania, mało działania-do niczego to nie prowadzi, może do kaca po samotnie spędzonej nocy.

A babki to gadają o nowych ciuchach, akrylowych tipsach, poradach z Cosmo i tyłeczku Brada Pitta. To ja już wolę z facetami o babkach i seksie porozmawiać. :) :twisted: :) :twisted: :)

Ale z drugiej strony dzięki twoim postom coś dzieje na forum :wink:

Haha. Spoko. :D :D :D
  • 0

budo_athropina
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 162 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Motywacja
Zależy co kto lubi, jeden woli seks, drugi gadanie o nim, trzeci mówi i to robi i nic z tego nie rozumie...
  • 0

budo_randall
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2751 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dziki śmiercionośny południowy-wschód

Napisano Ponad rok temu

Re: Motywacja

Twoje szyderstwo, kpina, niewiara, ... (tu wstawić czego jeszcze nie dostrzegłam) dodają mi siły i utwierdzają w przekonaniu, że jestem na właściwej drodze. Mojej drodze. Którą będę iść jak mi się chce i w tempie jakie mi odpowiada.


Wisisz mi piwo.

Bez obawy, nie przecina ona Twojej ścieżki, w drogę więc Ci wchodzić nie będę.

A to do czego pije? nie rozumiem.
  • 0

budo_ligeia
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 811 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Motywacja

Wisisz mi piwo.

Nie wiem za co, ale pij na zdrowie.

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_voivod
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1723 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Silicon Valley

Napisano Ponad rok temu

Re: Motywacja

Nie wiem za co, ale pij na zdrowie.

WOOOOOOWWW... I to jest wlasnie najprawdziwsza motywacja !!! :) :) :) :) :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych


    Bing (1)

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024