Skocz do zawartości


Zdjęcie

Gratulacje dla Feanora.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
30 odpowiedzi w tym temacie

budo_garry
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2514 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Gratulacje dla Feanora.

Cieszę się, że mój post wywołał szybki odzew. Do Feanora nic nie mam, nie znam człowieka i nie wiem jak ćwiczy. Rozmawiałem natomiast nie raz z tymi bardzo zaawansowanymi i tymi trochę mniej (z początkującymi nie) na temat oglądanych egzaminów i nie wszyscy zgadzali się z ocenami egzaminatorów.
Zarówno na stopnie kyu jak i dan.


Więc dlaczego nie zapytałeś dlaczego oni nie przeprowadzają egzaminów. Wiesz tu tez sie mozna przyczepic ze byc moze przez osoby z którymi rozmawiałeś przemawia zwykła zawiść/ zazdrość itp. zbyt łagodne oko egzaminatora to wierzchołek góry lodowej :lol:

Uważam, że część osób nie zdaje sobie sprawy z tego jak ćwiczy, a instruktorzy-egzaminatorzy nadając czasami na wyrost kolejny stopień utwierdzają adepta w przekonaniu, że jest o.k.


Skoro ćwiczysz dla siebie jak deklarujesz na końcu tego posta, to ja za pytam co ciebie to intersuje

Dobrze byłoby, gdyby każdy mógł zobaczyć siebie samego wykonującego techniki. To świetna lekcja.


Jak kiedys bedziesz shihanem (czego zycze z całego serca) na egzaminy bedziesz mógł zabierac kamerke. Wtedy do certyfikatu bedziesz dołaczał kasety :D

A czy Tobie kurm28 nie przyszło do głowy, że komercja robi swoje i część stopni nadawana jest dla kasy?


JAk ci to nie pasuje szukasz innej szkoły

Mnie na gratulacjach nie zależy, ćwiczę dla siebie.


Gratulacje to miły gest, a ja lubie się dowiadywać o sukcesach vortalowej braci :)

Może to powinien być nowy temat?

Zanim napłodzisz tematów, przejżyj archiwum. Tak profilaktycznie mówie ;)
  • 0

budo_hara-kiri
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1088 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gratulacje dla Feanora.

Dobrze byłoby, gdyby każdy mógł zobaczyć siebie samego wykonującego techniki. To świetna lekcja.

Zerknij stronkę wczesniej, gdzie

Egzamin taki sobie, ale najwazniejsze że mam go już za sobą Właśnie go obejrzałem na video Heh... jest co poprawiać

Do Feanora nic nie mam, nie znam człowieka i nie wiem jak ćwiczy.

... ale se pomyślałem, że zamiast się przywitać, na dzień dobry zasadzę szpilę sygerując, że stopień dostał za beret śliwek, tak? Ech... :?

Feanor, też do Ciebie nic nie mam, nie znam Cię i nie wiem jak ćwiczysz, ale z serdca Ci gratuluję! :-)
Pozdrawiam, h-k
  • 0

budo_feanor
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 301 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Gratulacje dla Feanora.
Szanowny dojoman :) Gratuluje się egazaminu przez grzeczność. Gratluje się stopnia, a nie ocenia czy się na niego zasłużyło. Mój sensei ocenił, że mogę przystapić do egzaminu i stwierdził że egzamin był zdany. Przy okazji powiedział co nalezy poprawić i na czym się skupić.
Oczywiście potem po treningu pytałem się o odczucia estetyczne osób z dojo i opinie były podzielone :) Ale to tym bardziej mobilizuje do dalszej pracy :D

Więc dojomanie nie rób niepotrzebnie awantury, bo część osób była po prostu miła i złożyła mi gratulacje. Miły gest uzytkowników tego samego forum.
  • 0

budo_dojoman
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 51 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gratulacje dla Feanora.
Nie jestem taki zły na jakiego wyszedłem. Gratulacje dla Feanora były tylko pretrekstem do zagajenia.
Do garrego:
Trudno mówić o zawiści osoby z 3 danem wypowiadającej się na temat egzaminu na np.
2 kyu. Chodzi miwłaśnie o wspomniany przez Ciebie wierzchołek góry lodowej.
Pisząc ozwiązku komercji zegzaminaminiemialem na myśli jednej, konkretnej szkoly. Ten problem jest powszechny.
Ćwiczę dla siebie ale nie sam i zalezy mi, aby poziom ćwiczących podnosił się a stopień byl odzwierciedleniem umiejętności.
Shihanem nie będę.
W kwesti samooceny jestem tego zdania co irimi: ma tendencje to przewartościowywania...
Do hara-kiri: stronkę wcześniej widziałem. To dobrze, że Feanor ma swój egzamin na video, ale większość ćwiczącychnigdysię nie widziała. Nie uwazam, że dostal stopień za beret śliwek.
Drogi Feanorze wybacz, że trafiło akurat na Ciebie. Mój post nieodnosił się do Twojej osoby.
Natomiast co do Twojej wypowiedzi. Ja juz jakis czas temu wyleczyłem się z gratulacji dla grzeczności i gratulacji stopnia. To nie ma sensu.
  • 0

budo_feanor
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 301 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Gratulacje dla Feanora.
Spoko ja się nie oburzam :) A jezeli masz tyle lat ile jest napisane to moge zroumieć ten sceptyczny stosunek do tego rodzaju gratulacji :wink:

Pozdrawiam
  • 0

budo_ronin10
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 185 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Gratulacje dla Feanora.
Niech go ktoś przytuli.

Dojoman niezły bełkot...tak napradę nie wiadomo o co chodzi gratuluję swobody wypowiedzi szacuneczek. :)
  • 0

budo_koshirae
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 123 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Centralna Polska

Napisano Ponad rok temu

Re: Gratulacje dla Feanora.

garry (z tych bitych na tym egzaminie :) )



Taaaak.....Pamiętamy :)

Pozdrowienia
  • 0

budo_gusiek:)
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 642 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Gratulacje dla Feanora.
Gratuluję! Pamiętam mój egzamin na 3 kyu, sensei mnie ponad godzinę męczył... Ale opłacało się :) Pozdro!
  • 0

budo_ronin10
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 185 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Gratulacje dla Feanora.
Gusiek ponad godzinę przestraszony :?: :?: niezle.
  • 0

budo_garry
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2514 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Gratulacje dla Feanora.

Do garrego:
Trudno mówić o zawiści osoby z 3 danem wypowiadającej się na temat egzaminu na np.
2 kyu.

A dlaczego nie, jesli np. ten 3 dan wystawił do egzaminu na 2 kyu swoich uczniów ;)

Chodzi miwłaśnie o wspomniany przez Ciebie wierzchołek góry lodowej.

Eee tam to chcesz wkońcu gadać o ludziach czy egzaminach.

Garry (który na 2 kyu zdawał dwa razy)
  • 0

budo_garry
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2514 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Gratulacje dla Feanora.
jejku - miałem na myśli że wystawił również swoich :D
jesli jest zawistny na pewno (jako obserwator) lepiej oceni swoich niż obcych
nawet jezeli ci obcy bede zdawac lepiej ;)

Moze byc to tez sytuacja ze ten 3 Dan jest z obcej organizacji :)
Ja osobiście spotkałem się z taką sytuacją, ale uśmiechnełem się tylo z politowaniem.
Ocena egzaminu przez obserwatora jest tylko jego opinią.

Echh naprawde było by łatwiej gdyby możana było dać w morde i w ten sposób ocenic czyje jest na wierzchu :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024