Skocz do zawartości


Zdjęcie

Rękawice MT


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

budo_ramon
  • Użytkownik
  • Pip
  • 49 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Judo

Napisano Ponad rok temu

Rękawice MT
Jakie rękawice do MT mam kupić jeżeli ważę 72 KG :? ?? Teraz zacznę w lutym trenować :D Proszę o porady!!
  • 0

budo_jet
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2606 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Rękawice MT
Kup jakie chcesz :) 10 albo 12 U, najlepiej z prawdziwej skóry ale więcej kosztują. Ja bym na twoim miejscu kupił 10. Grunt żeby były wygodne. Oczywiście mowa o zwykłych, bokserskich.

P.S. Jak co to zapytaj w sklepie sportowym.
  • 0

budo_sanjuro yojimbo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1291 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Rękawice MT
Kiedyś, jak przynosiłem na treningi muay thai w Polsce rękawice sparingowe do muay thai, które kupiłem w Bangkoku (dokładnie takie same, jakich używali wtedy wszyscy Tajowie walczący np. na Lumpini) to się wszyscy (łącznie z trenerem) bardzo dziwowali, jakie mam nietypowe rękawice i pytali mnie, cóż to za dziwo... :)
Zatem jak nie chcesz uchodzić za dziwadło - kup sobie np. zwykłe bokserskie rękawice i tyle. :wink: :) (Wiem - nie całkiem na temat, ale za to chyba dość zabawne. :) )
  • 0

budo_jet
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2606 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Rękawice MT
A jak wyglądają takie "prawdziwe" rękawice do MT?
  • 0

budo_sanjuro yojimbo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1291 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Rękawice MT
Na jakimkolwiek filmiku z aktualnymi walkami z Bangkoku można je sobie zobaczyć. (Przy czym Tajowie jeszcze je u nasady owijają taką szeroką taśmą samoprzylepną na okrętkę, coby się lepiej trzymały).

Jest to wyrób tajski, zatem nic rewelacyjnego. Pewno wcale nie skórzane, czarne, z białym napisem na wierzchu, z rzepem zamiast sznurowania. No i podszewka w środku się marszczy i trochę to przeszkadza.

Moim osobistym zdaniem są one znacznie mniej wygodne niż wiele zwykłych bokserskich rękawic, ale się w sumie przyzwyczaiłem..
  • 0

budo_cipao
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 83 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z zaświatów

Napisano Ponad rok temu

Re: Rękawice MT
Witam!

Proponuje rewelacyjne rękawice firmy X-FIGHT. Skórzane są na prawde super i w dostępnej cenie ( 145,00 zł) Dostępne na stronie [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Pozdrawiam
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024