Skocz do zawartości


Zdjęcie

8 Rota


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

budo_unknown
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 136 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

8 Rota
ktos ogladal ten film?? na rosyjskich stacjach bardzo chwalona, i jest to podobno taka superprodukcja. Film o rosyjskim wojsku na terench w poblizu afganistanu choc pewien nie jestem bo jeszcze nie ogladalem

pyzdra
  • 0

budo_wojtas25
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 344 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ZD-WOLA

Napisano Ponad rok temu

Re: 8 Rota

ktos ogladal ten film?? na rosyjskich stacjach bardzo chwalona, i jest to podobno taka superprodukcja. Film o rosyjskim wojsku na terench w poblizu afganistanu choc pewien nie jestem bo jeszcze nie ogladalem

pyzdra

9 rota propaganda ale zejebiscie sie oglada ciekawy filmik tak rosyjska wersja helikoptera w ogniu
  • 0

budo_liczmistrz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2877 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawka

Napisano Ponad rok temu

Re: 8 Rota
Ja widzialem.
Dla mnie calkiem w porzadku.
  • 0

budo_dar75
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3410 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:kiedyś z O, teraz z P.
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: 8 Rota
Szmatławiec jeszce gorszy od "Black Hawk Dawn" - ale zajebisty od strony warsztatowej.
Film widać, że kręcony za łaskawym przyzwoleniem/na życzenie Wołodii Putina i jego kolesiów, doskonale wpisujący sie w rosyjską logike myślenia o tzw. wojnie z terroryzmem (my już 25 lat temu w Afganistanie z nimi walczyliśmy, a Amerykanie sami sobie żmiję wyhodowali), dość zręcznie ukrywający prowojskową propagandę pod płaszczem realności.
Jako rozrywka zabawny, jako żródło wiedzy zakłamany.

Najbardziej podobał mi się agent CIA
  • 0

budo_mikei
  • Użytkownik
  • Pip
  • 38 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 8 Rota
Właśnie jestem po seansie. Kilka tygodni temu byłem na Jearhedzie i naturalnie nasuwają się porównania. To co mi się bardziej podobało u amerykanów to pokazanie wojny od kuchni. W 9 kompanii ruscy są kreowani na twardych i dumnych motherfuckerów. Ale zgodze się że od strony warsztatowej jest niesamowicie pojechany. Zarąbiecie odbarwione kolory. Widziałem stronę o produkcji tego filmu to się trochę chłopaki natrakowały w końcowej scenie walki.
Reasumując – warto zobaczyć
  • 0

budo_singlaub
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1465 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: 8 Rota
Dobry film.
Co do propagandy to się nie zgodzę bo ja tam widziałem konkretną scenę rozpierdolenia wioski rebelianckiej z katiusz.

To tam był jakiś agent cia?
Widocznie przegapiłem - oglądałem w wersji oryginalnej bez napisów.
  • 0

budo_dar75
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3410 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:kiedyś z O, teraz z P.
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: 8 Rota

To tam był jakiś agent cia?


Wśród mudżaheddinów: koleś w arafatce i ciemnych okularach (jak to w CIA :) )- pojawia się na kilka chwil
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024