Skocz do zawartości


Zdjęcie

UFC w polskiej tv.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
85 odpowiedzi w tym temacie

budo_k o c z k i n
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 77 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gracie Barra UK

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC w polskiej tv.
knockauty moze tak,byly zajebicho ale ten komentaz!!!
panowie dajcie spokuj nawet niemowa by lepiej to skomentowal!!!
:) pozdro
  • 0

budo_abdull1
  • Użytkownik
  • Pip
  • 19 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC w polskiej tv.
no nawet dobre tylko szkoda ze z ufc tylko pokazuja
  • 0

budo_k o c z k i n
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 77 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gracie Barra UK

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC w polskiej tv.
poczekajmy jeszcze troche a kiedy zobacza ze duzo ludzi to oglada pewnie beda puszczac i prida i cos jeszcze moze nawet cage rage z UK ja przynajmniej ogladam to na zywo.czasami jezdze na cage rage mam to pod nosem.apropo jest tu tez kilka nielegalnych turniejow o ktorych malo kto wie a wygrane sa naprawde duze zaczynajac od 500£ a konczac na 5000£ albo 10000£ wiec w poruwnaniu z polska to jest ogromna roznica.co ja mowie w polsce ciezko zarobic nawet glupie 1000zl,z reszta wszyscy wiedza jak jest w naszej kochanej ojczyznie ale badzmy dobrej mysli moze za kilka lat w polsce tez beda organizowane takie turnieje za takie pieniadze.takie wygrane sa nie tylko na tych nielegalnych turniejach na prawdziwych zawodach czy turniejach tez mozna wygrac dobry sos.od 300£ do 7000£.to sie nazywa sporsoring,wiec nie wiem dlaczego polscy fighterzy nie startuja do UK,tylko mecza sie za marny grosz,apropo zasluguja na wiecej i to duzo,bo poruwnac uk i polske to powiem wam za polscy fighterzy moga zdominowac mma uk,brytyjczycy nie sa tak dobzi i efektowni jak polscy fighterzy ale musze przyznac ze walcza do samego konca nie zwazajac na nic,maja poprostu serce do walki.
pozdrawiam
  • 0

budo_yoshihiro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1189 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:okolice Krakowa

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC w polskiej tv.
No ładnie, ładnie!!!
Ciesze sie ze to napisałeś - sam wybieram się(tak za rok - po szkole)do UK - nie wiem na jak długo, wszystko się okaze, ale sceną MMA jestem zainteresowany :!:
Klubów na pewno jest sporo(MMA/BJJ też?) - w londynie to na bank, a jak w innych częsciach kraju? Gdzie ty jesteś?
Tak z ciekawosci pytam :wink:
  • 0

budo_k o c z k i n
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 77 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gracie Barra UK

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC w polskiej tv.
ja jestem w birmingham i szkolek roznego rodzaju jest tu od kroma i jeszcze troche.ja osobiscie trenuje w Gracie Barra UK i jest zajebicho.na bank znajdziesz cos dla siebie!
pozdro
  • 0

budo_yoshihiro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1189 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:okolice Krakowa

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC w polskiej tv.
TVN sie postarał!
Dali UFC Knockouts 2 - z komentarzem samego "Icemana"!
I dopóki to Liddel komentował było ok, ale jak ten "american idiot" sie odezwał to szok!
Pyta sie chłopina "Icemana" czy wyprowadza cios sama ręką, czy całym ciałem 8O
A potem zapowiada Bass'a Rutten'a jako BOXERA :roll:
Tak sie zastanawiam czy to nie nasz forumowy Vittor - debil vol1 :) :) :)
Ale oglądnąć warto było - dzis o 21:00 powtórka
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024