Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pytanie o sprzet...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

budo_sanyo
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Pytanie o sprzet...
Witam wszystkich :lol:

Mam 2 pytanka odnosnie sprzetu tzn:
-co myslicie o tych butach za ta cene??:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

-i ktora gruszka jest lepsza:
ta: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] czy ta: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

pytam sie bo gdzies czytalem ze gruskza powinna byc czyms wypelniona, a pilka bokserska jest dmuchana... a tutaj w jednej pisze ze jest dmuchana a w drugiej nic nie pisze.. moze ktos psotka sie z oboma wersjami albo ma jakas oglniejsza wiedze i sie podzieli spotzrezeniami. Z gory dziex i pozdrawiam :]

PS Wiem ze jest to sprzet extremalnei tani ale jak by to powiedziec srednia krajowa to dla mnie placa nie osiagalna :/
  • 0

budo_skylark1987
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1354 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Las w Łódzkim
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie o sprzet...
Ja ogolnie nie trenuje boksu choc bylem na 2 treningach ogolnie ten szprzet wydaje sie zdrowy a jesli nie masz monety na inny to sie nie zastanawiaj!!!
  • 0

budo_sanyo
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie o sprzet...
Dzieki za comment... wkrotce ide sprawdzic saldo i jak moja lady zostawila mi cos to sobie zamowie :] pozdro dla wszystkich fighterow :]
  • 0

budo_trik
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 222 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie o sprzet...
nie nam się zbytnio na gruszkach, ale polecałbym jednak wyroby skórzane
  • 0

budo_kamilbox
  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie o sprzet...
Odnosnie butow..nie kupuj tego, mialem okazje trenowac w nich wytrzymaly 5 treningow i sie rozwalily (podeszwa odklejona) nawet po ponownym sklejeniu nie wytrzymlay.Moze zle terafilem :( Dorzuc kilka zl i kup cos lepszego. Gruszka allright wydaje sie lepsza jakosciaowo :D Pozdrawiam
  • 0

budo_jedker
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 263 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zgorzelec/Bolesławiec/Żagań

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie o sprzet...
mysle ze temat w miare odpowiedni...chodzi mi o to czy oplaca mi sie juz kupowac ochraniacze na golenie , i na lokcie i kolana(trenuje 6 miechow ) niedlugo rozpoczynamy sparingi klubowe i coprawda szczeke mam kupina(pojedyncza)ale nie wiem jakie rekawice mam kupic ..bo co to znaczy ze waga rekawic to np 12OZ???i jakie sa lepsze ze skaju czy skory bydlecej..oczywisce nie radzcie mi kupywac rekawic za 300zl :-) (no bo to jest poza moim zasiegiem)..aha jesli wspominalem o wadze to moja waga wynosi 74 kg( a te sparinigi to na razie tylko beda rekoma lecz moze warto sie juz zaopatrzec w sprzet??)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024