Skocz do zawartości


Zdjęcie

Shockwave 2004


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

budo_maciekkapec
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 404 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tychy
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Shockwave 2004
Właśnie oglądałem występ Wanderleia Silvy w Pride Shockwave 2004 gdzie przegrał z Markiem Huntem... co sądzicie o tym pojedynku ? bo ja nie wiem czym kierowali sie sędziowie podejmując taką decyzje :D sam Hunt "nie ukrywał" zdziwienia :D Uważam, że Silva wygrał tamten pojedynek... a co wy myślicie :?: :wink:
  • 0

budo_sindbad
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 57 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ten swąd

Napisano Ponad rok temu

Re: Shockwave 2004
W pełni podzielam opinię przedmówcy.
  • 0

budo_gawron
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 143 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Shockwave 2004
uwazam ze decyzja sedziow byla sluszna

w stojce przewazal hunt, malo brakowalo a bylby nokaut
hunt obijal silve takze wtedy jak byl w jego gardzie

natomiast silva mial bodajze 2 razy dosiad, ktorego jednak nie umial wykorzystac (hunt dobrze sie kleil do silvy)

i wlasnie takim bilansem 2:1 wygral hunt

jest wiele walk w ktorych moim zdaniem sedziowie podjeli zla decyzje (np. randleman vs rutten), ale w tym przypadku decyzja byla sluszna, chociaz ciezka do podjecia gdyz walka byla wyrownana.
  • 0

budo_zorro
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 453 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gracie Camp.

Napisano Ponad rok temu

Re: Shockwave 2004
Sakakibara i Takada chcieli udupić Silve bo to była jego ostatnia walka zgodnie z kontraktem więc chcieli troche osłabić jego pozycję przed rokowaniami w sprawie nowego kontraktu.
Silva przygotowywał sie do walki z Sakurabą czyli przygotowywał się do walki
- z kimś mniejszym
- z kimś kto nie uderza tak jak Hunt
- z kimś kto Vanda raczej będzie chciał przewrócić niż przed obaleniami Vanda się bronić
no ale niestety dla wszystkich a szczegulnie dla dwóch japończyków wymienionych na górze Saku złapał kontuzję i trza było dać nowego przeciwnika więc dano Hunta :) i nagle to Wanderlei musiał szukać szczęścia w parterze w którym bał się robić jakiegokolwiek submissiona co zaowocowało takim a nie innym obrazem całej walki.
  • 0

budo_tarciu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 968 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Shockwave 2004
Walkę wygrał Silva, był lepszy.
W dodatku Hunt dostał DWIE żółte kartki za pasywność, a każda to - teoretycznie, jak się okazało - -10% do punktacji, czyli razem -20%. Do tego Silva był znacząco lżejszy od Hunta, a to sędziowie również powinni uwzględniać w punktacji (tzn. w przypadku remisu rozstrzygać na korzyść lżejszego).
Skoro mimo to Hunt został uznany za zwycięzcę przez sędziów, to znaczy że z ich punktacji musiało wynikać że Hunt demolował Silvę przez bite 20 minut, innej opcji nie ma.
No chyba że.... wałek.

P.S.
Wszystkim twierdzącym że lepszy był Hunt proponuję zwrócić uwagę na minę jaką robi po ogłoszeniu werdyktu - jest bardzo zdziwiony.
  • 0

budo_marcholt
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 57 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Shockwave 2004
ja sadziłem że strzelił karpia, bo nie sądził, że w pojedynku z obecnym mistrzem i ulubieńcem tłumów dadzą mu wygrać (niezależnie od realnego przebiegu walki).

osobiście wolałbym remis. Wanda nie pokazał się z najlepszej strony...
  • 0

budo_jerz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Luta Livre

Napisano Ponad rok temu

Re: Shockwave 2004
Post w celu zepchnięcia spoilera na 2 stronę.

P.S. Nie pisać kurwa w spoilerze.
P.S.2. Mam nadzieje że właśnie mi się udało jak ktoś coś tam napisze to mam to wszystko w dupie :(
  • 0

budo_tito_ortiz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 381 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Shockwave 2004
i znowu spychamy spoiler
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024