Skocz do zawartości


Zdjęcie

Butki polskie a jak zagraniczne :)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
24 odpowiedzi w tym temacie

budo_mich123
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 702 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z krainy deszczowców

Napisano Ponad rok temu

Re: Butki polskie a jak zagraniczne :)

witam, a ja nawiazując do obuwia trochę skrytykuje magnymy stealth, pisałem wcześniej na forum o odklejającej się podeszwie po bokach stopy.Teraz po drugim roku (prawie) uzytkowania zauwazyłem na obu butach pękajaca podeszwę..może ktoś wie co na to poradzić poza zakupem nowych oczywiście :D ..gwarancja juz się skończyła i 450 zł poszło...?


może spróbuj skorzystać z prawa niezgodności towaru z umową, masz na to dwa lata od zakupu, ale nie wiem czy da sie to pod to podciągnąć.

A poza tym racja: MAGNUMY SĄ DO KITU. mam magnumy niecały rok a nadają się już na śmietnik, i wcale nie traktuję ich hardcorowo. I niestety muszę w nich jeszcz trochę dochodzić, na wiosne przesiadam się na reeboki, a przed zimą kupie jakieś dobre trekingi.
Ludzie nie kupujcie magnumów bo to szajs.

pozdrawiam
  • 0

budo_robototo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 452 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:gdzieś w...lubelskiem

Napisano Ponad rok temu

Re: Butki polskie a jak zagraniczne :)

witam, a ja nawiazując do obuwia trochę skrytykuje magnymy stealth, pisałem wcześniej na forum o odklejającej się podeszwie po bokach stopy.Teraz po drugim roku (prawie) uzytkowania zauwazyłem na obu butach pękajaca podeszwę..może ktoś wie co na to poradzić poza zakupem nowych oczywiście :D ..gwarancja juz się skończyła i 450 zł poszło...?


może spróbuj skorzystać z prawa niezgodności towaru z umową, masz na to dwa lata od zakupu, ale nie wiem czy da sie to pod to podciągnąć.

A poza tym racja: MAGNUMY SĄ DO KITU. mam magnumy niecały rok a nadają się już na śmietnik, i wcale nie traktuję ich hardcorowo. I niestety muszę w nich jeszcz trochę dochodzić, na wiosne przesiadam się na reeboki, a przed zimą kupie jakieś dobre trekingi.
Ludzie nie kupujcie magnumów bo to szajs.

pozdrawiam

...a gdzie szukać tego przepisu? w Ustawie konsumenckiej?????????może spróbuję za wielką wodę do producenta bezpośrednio zapytać... :cry:
  • 0

budo_mich123
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 702 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z krainy deszczowców

Napisano Ponad rok temu

Re: Butki polskie a jak zagraniczne :)
Nie wiem konkretnie gdzie, mam jakis artykul (nie jestem pewnie czy jest w nim odniesienie do artykulu) na weekendzie sprawdze, najlepiej wyslij mi jutro wieczorem priva.

Za wielka woda nie obowiazuja polskie przepisy.

pozdrawiam
  • 0

budo_mich123
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 702 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z krainy deszczowców

Napisano Ponad rok temu

Re: Butki polskie a jak zagraniczne :)
"Podstawą prawną odpowiedzialności sprzedającego jest ustawa z 27 lipca 2002 roku o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz zmianie kodeksu cywilnego (Dz.U. nr 141, poz. 1176; nazywana dalej ustawą)"

Powiem że nie do końca rozumiem kiedy można korzystać z tego prawa, wiem na 100% taka rzecz np:

Kupujesz w sklepie drukarke, powiedzmy gwarancje masz na rok, po 1,5 roku chcesz kupic kolejny tusz i nie ma go w sklepie w ktorym kupiles drukarke. Przychodzisz znowu i znowu go nie ma i tak kilka razy. W końcu bierzesz drukarke pod pache i chcesz od sprzedawcy aby oddał Ci kasę bo towar jest niezgody z umową, ponieważ sprzedawca ma obowiązek dostarczania materiałow eksploatacyjnych do drukarki przez dwa lata od zakupu. A ponieważ nie jest Ci w stanie zapewnić materiałow ekspoatacyjny to towar jest niezgodny z umową. (troche namotałem ale wiadomo o co chodzi)
Może zadzwoń do jakiegoś biura ochrony praw konsumentów i zaytaj cy możesz skorzystać z takiego prawa. Onie na butach i takich pierdółkach to się znają :)

pozdrawiam
  • 0

budo_robototo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 452 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:gdzieś w...lubelskiem

Napisano Ponad rok temu

Re: Butki polskie a jak zagraniczne :)
dzięki wielkie...cos pokombinuje bo cholernie szkoda mi kaski która zainwestowałem a towar nie był taki zły ale jak się rozlata... :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024