Skocz do zawartości


Zdjęcie

Did ta jow


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

budo_yagua
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 52 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Did ta jow
czesc!!!


Interesował by mnie zakup tych specyfików - ponoć dobrze leczą siniaki i mniejsze kontuzje. Czy orientujecie się czy można w Polsce dostac did ta jow?

dzieki za odpowiedź
  • 0

budo_tomasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pekin

Napisano Ponad rok temu

Re: Did ta jow

czesc!!!


Interesował by mnie zakup tych specyfików - ponoć dobrze leczą siniaki i mniejsze kontuzje. Czy orientujecie się czy można w Polsce dostac did ta jow?

dzieki za odpowiedź


troche nie tak... te specifiki pochodza ze klimatu podzwrotnikowego i o ile dobrze rozumiem przyspieszaja bodajze przemiane komorkowa (czy jakos tak). po prostu jakbys kiedys byl w Hongkongu czy Singapurze to zauwazysz ze kazdy glupi siniak ciagnie sie tygodniami i nie znika, pozmarowanie takim preparatem powoduje szybsze wyleczenie. w klimacie gdzie jest normalna zima czyli Polska czy pekin to juz nie ma uzycia w ogole i jest strata kasy (tanie to nie jest, nawet w Chinach)
  • 0

budo_angmoh
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 247 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Antypodów

Napisano Ponad rok temu

Re: Did ta jow

(tanie to nie jest, nawet w Chinach)

W Singu to co można kupić jest tanie i z pewnością w polsce też się da kupić coś podobnego - to co sprzedają to nalewki na jakiś olejkach albo spirytusie. Tzn. w chińskich apteka z reguły nalewka na spirycie, od zachodniego lekarza olejki. Składnikami aktywnymi to zazwyczaj olejek salicylowy, miętowy i tzw. clove oil (jak to jest po polsk???).

Efekt jest taki że jest uczucie rozgrzewania natartego miejsca, polepsza ukrwienie, przyspiesza miejscowo metabolizm komórkowy (jak pisał Tomasz). Działa ale żadnych cudów nie należy się spodziewać. Pamiętać należy o tym że po zastosowaniu nie można dopuszczać do konktaktu nasmarowanego miejsca, dłoni z wodą, zwłaszcza zimną, bo można potem dostać reumatyzmu.

Ja czegoś takiego używałem jako taniego i dostępnego substytutu lekarstw do utwardzania i na mnie to działało.

Natomiast tych naprawdę dobrych środków (pewnie to co Tomasz pisał że jest drogie) to w Singu w ogóle nie można dostać. Mój mistrz chciał przywieźć z Chin ale nic z tego, bo składniki i specyfiki na nich oparte są na liście substancji kontrolowanych.
  • 0

budo_ukyo78
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1016 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:York UK

Napisano Ponad rok temu

Re: Did ta jow
a to przypadkiem nie to samo co zwylky bengay?
rozgrzewa miejscowo po prostu
  • 0

budo_tomasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pekin

Napisano Ponad rok temu

Re: Did ta jow

a to przypadkiem nie to samo co zwylky bengay?
rozgrzewa miejscowo po prostu


w sumie to tak tylko tak bardziej egzotyczny jest :lol:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024