Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ciekawostka


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

budo_vercengetoryx
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 465 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa\Dęblin

Napisano Ponad rok temu

Ciekawostka
Ogląda, oglądam, patrzę o jaki tani Falcon...:evil:

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_mwist
  • Użytkownik
  • Pip
  • 14 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Ciekawostka
Temat był omawiany na innym forum. Nie powiem na jakim regulamin zabrania. :lol:

Ogólnie doszlli do wniosku że ivo-hest to niezła firma, więc plecak nie jest taki pewnie zły. W dodatku fajna opcja dla wielbicieli wz. 93. Lecz ktoś napisał że woli dołożyć 120 zł i mieć oryginał (wg. ceny z military.pl), z czym się absolutnie zgadzam. No i ciekawe czy jest identyczną kopią (wnętrze) czy też taką tylko z "wierzchu".


Niedawno ten plecak był na allegro, w panterke, poszedł za jakieś 150-200 zł, już nie pamiętam. :lol:

pozdrawiam
  • 0

budo_mcbren
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 240 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:W-wo

Napisano Ponad rok temu

Re: Ciekawostka
A widział może ktoś gdzieś jakąś tańszą kopię fat boya? Bo mam kopię thermita produkcji Militecu (100zł tańszą) i jestem z niej bardzo zadowolony.
  • 0

budo_mwist
  • Użytkownik
  • Pip
  • 14 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Ciekawostka
Pogadaj z nimi. Oni mają tego thermita z mil tecu.

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

pozdrawiam
  • 0

budo_mero
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 217 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice

Napisano Ponad rok temu

Re: Ciekawostka
Ja tam na ten plecak od Ivo nie narzekam :) Jest naprawde swietny... I widac nie tylko mi sie podoba bo poszedl przetarg i kilka renomowanych jednostek kupilo go...
Cena za ten plecak naprawde nie jest wygorowana... kiedy pierwszy raz zostal mi pokazany stwierdzilem ze za taki moglbym spokojnie dac te 350-450zl a tu mila niespodzianka...
Ten plecak nosze w sumie juz dlugo... nosilem go juz przed tym jak sie pojawil na rynku czytaj allegro, sklepy internetowe... {rzetestowalem w terenie i w miescie, stwierdzam nie mozna mu nic specjalnego zarzucic... Kupcie i ponoscie :) Polecam :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024