Skocz do zawartości


Zdjęcie

"Diablo" sparował z Nastulą


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
35 odpowiedzi w tym temacie

budo_duncan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: "Diablo" sparował z Nastulą

Duncan: to mogłeś zacząć od słów: Włodarczyk mi powiedział...

Ja piernicze, nawet laik by zobaczył, ze Nastula nie ma o tym wiekszego pojecia, ja laikiem nie jestem. Nie umie się ruszać, poprawnie stanać, czy uderzyć...nie trzeba byc Wlodarczykiem, zeby to zauważyć-nieudolnosc!
  • 0

budo_miron
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 431 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rzeszów

Napisano Ponad rok temu

Re: "Diablo" sparował z Nastulą

Ja piernicze, nawet laik by zobaczył, ze Nastula nie ma o tym wiekszego pojecia, ja laikiem nie jestem. Nie umie się ruszać, poprawnie stanać, czy uderzyć...nie trzeba byc Wlodarczykiem, zeby to zauważyć-nieudolnosc!

Coś Cię dawno nie było na forum.. :wink:

Z Twoich słów wynika, że widziałeś ten sparring na własne oczy. Jeśli tak napisz obszerniej jak to wygladało. Formuowicze myślę chętnie poczytają.
  • 0

budo_duncan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: "Diablo" sparował z Nastulą


Ja piernicze, nawet laik by zobaczył, ze Nastula nie ma o tym wiekszego pojecia, ja laikiem nie jestem. Nie umie się ruszać, poprawnie stanać, czy uderzyć...nie trzeba byc Wlodarczykiem, zeby to zauważyć-nieudolnosc!

Coś Cię dawno nie było na forum.. :wink:

Z Twoich słów wynika, że widziałeś ten sparring na własne oczy. Jeśli tak napisz obszerniej jak to wygladało. Formuowicze myślę chętnie poczytają.

Nie widziałem, słyszałem opinie do jednego ze sparujacych, czytałem obszerna relacje w prasie. Zreszta, naprwde, można byłoby zgadywać...

Ja też sie ciesze, ze Cię widze... :wink:
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: "Diablo" sparował z Nastulą

Ja piernicze, nawet laik by zobaczył, ze Nastula nie ma o tym wiekszego pojecia, ja laikiem nie jestem. Nie umie się ruszać, poprawnie stanać, czy uderzyć...

no dobrze, laik by zobaczyl itd. wszystko fajnie- tylko jak laik ma zobaczyc jak tej walki nigdzie nie pokazywano? i skad niby ty wiesz jak sie poruszal, mimo iz nie widziales sparingu?
jezeli masz tylko info od Diablo to spoko, ale nie pisz tak jakbys byl conajmniej swiadkiem tego wydarzenia.
  • 0

budo_duncan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: "Diablo" sparował z Nastulą

Ja piernicze, nawet laik by zobaczył, ze Nastula nie ma o tym wiekszego pojecia, ja laikiem nie jestem. Nie umie się ruszać, poprawnie stanać, czy uderzyć...

no dobrze, laik by zobaczyl itd. wszystko fajnie- tylko jak laik ma zobaczyc jak tej walki nigdzie nie pokazywano? i skad niby ty wiesz jak sie poruszal, mimo iz nie widziales sparingu?
jezeli masz tylko info od Diablo to spoko, ale nie pisz tak jakbys byl conajmniej swiadkiem tego wydarzenia.

No, bo jak ma sie poruszać człowiek, który nigdy nie trenował boksu, co wielokrotnie podkreślał?!?
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: "Diablo" sparował z Nastulą
no comment...rece mi opadly - sila Twoich argumentow jest taka ze powalila mnie na kolana :lol: :lol: :lol: zalosne
  • 0

budo_duncan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: "Diablo" sparował z Nastulą

no comment...rece mi opadly - sila Twoich argumentow jest taka ze powalila mnie na kolana :lol: :lol: :lol: zalosne

Moje argumenty?

-relacja naocznego swiadka, mało tego, zawodnika.

- moja czysta teoria

-relacja prasowa

Chyba nie jest ta źle, nawet jak uznasz moje przypuszczenia za nieprawdziwe...idź napij sie piwa, acha, zapomniałem, Tobie jeszcze nie sprzedadzą :lol: :lol: :lol:
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: "Diablo" sparował z Nastulą

CIACH
-relacja naocznego swiadka, mało tego, zawodnika.
CIACH

to jest jedyny wartosciowy argument jaki podales, reszta jest bez sensu.

Chyba nie jest ta źle, nawet jak uznasz moje przypuszczenia za nieprawdziwe...idź napij sie piwa, acha, zapomniałem, Tobie jeszcze nie sprzedadzą :lol: :lol: :lol:

oh ah, dotknales mnie do zywego :lol:
  • 0

budo_severe
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 244 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: "Diablo" sparował z Nastulą
Mradu nie filozofuj tylko pomyśl, tak na zdrowy chłopski rozum to chyba naprawde nie jest skomplikowane. Duncan ma 100% racji. Nastula ma takie pojęcie o boksowaniu jak ja o jeździe figurowej na łyżwach. Jeśli jesteś ciekaw jak sie rusza to obejrz jego walke z Minotauro. Tamta walka w stójce rozgrywała sie moze ze 20 sekund ale nawet taki laik jak ja po samych ruchach mógł stwierdzić - Nastula klinczuj, obalaj byle nie stój na nogach bo zaraz zginiesz !!! Sądze ze od tamtych 4 miesięcy zbyt wiel zmienić sie nie mogło bo to nie film Matrix tylko rzeczywistość !
  • 0

budo_dar75
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3410 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:kiedyś z O, teraz z P.
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: "Diablo" sparował z Nastulą
Duncan: "Nastula jest kiepskim boksem" powiedzieć może każdy, wolelibyśmy nieco bardziej "techniczny" opis, np: opuszcza gardę po lewym prostym...

podejrzewam jednak (na podstawie widzianych w telewizji wywiadów z Diablo), że ciężko będzie wydobyć od Diablo jakąś refleksję :)
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: "Diablo" sparował z Nastulą
1. jezeli ktos twierdzi ze po 4 miesiacach intensywnego codziennego treningu nie ma szans zeby czyjes umiejetnosci bokserskie sie poprawily to sadze, ze nie mamy o czym rozmawiac.
2. Nie przyczepilem sie do twierdzenia, ze Nastula jest kiepskim bokserem (bo jest) , tylko do sposobu wypowiedzi Duncana, z ktorego mozna bylo wywnioskowac ze walke na wlasne oczy widzial i jako da mastah spec stwierdza, ze costamcostam. A on to zna tylko z opowiadan wiec jest rownie wiarygodny co, np. ja.
3."Nastula jest kiepskim boksem" powiedzieć może każdy - otoz to....
  • 0

budo_duncan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: "Diablo" sparował z Nastulą

Duncan: "Nastula jest kiepskim boksem" powiedzieć może każdy, wolelibyśmy nieco bardziej "techniczny" opis, np: opuszcza gardę po lewym prostym...

podejrzewam jednak (na podstawie widzianych w telewizji wywiadów z Diablo), że ciężko będzie wydobyć od Diablo jakąś refleksję :)

No, wiesz po walce Rudy z mikrofonem niczym Edyta-daje czadu :!: :!: :!:



:wink:
  • 0

budo_k o c z k i n
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 77 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gracie Barra UK

Napisano Ponad rok temu

Re: "Diablo" sparował z Nastulą
wszyscy beda mieli okazje juz nie dlugo przekonac sie na wlasne oczy,czy umiejetnosci bokserskie Nastuli poprawily sie czy nie!
pozdro
  • 0

budo_friday
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 61 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: "Diablo" sparował z Nastulą
A misie wydaje ze dibrze ze trenuje boks a pozatym czytalem ze trenuje tez pod okiem Tomka Drwala w Myslenicach wiec nie posiwcil sie tylko bokserskiemu treningowi ale tez MMa i uczy sie od najleszeegow polsce:)
  • 0

budo_michal_m
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1034 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:nyc

Napisano Ponad rok temu

Re: "Diablo" sparował z Nastulą
friday mowisz o jakubku?
  • 0

budo_.:pitman:.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 984 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jelenia Góra

Napisano Ponad rok temu

Re: "Diablo" sparował z Nastulą
a jak to jest z innymi zawodnikami Pride? oni też trenują z bokserami? czy trening bokserski pod katem MMA różni się od normalnego treningu bokserskiego? jeśli tak to czym?
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024