Skocz do zawartości


Zdjęcie

Esporao i I.U.N.A.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
26 odpowiedzi w tym temacie

budo_noite
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1593 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Freistadt

Napisano Ponad rok temu

Re: Esporao i I.U.N.A.
nie, blagam..bo zacznie sie "o wyzszosci Swiat Wielkiej Nocy nad Swietami Bozego Narodzenia"
  • 0

budo_wagabund
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 111 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Camangula Olsztyn

Napisano Ponad rok temu

Re: Esporao i I.U.N.A.
ja mysle, ze Proximussowi chodzilo o panny zapodajace sambe - tego w koncu nigdzie nie ma, jesli idzie o sw :twisted:
  • 0

budo_gaspar
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 253 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zza morza

Napisano Ponad rok temu

Re: Esporao i I.U.N.A.
Heh oczywiście dresiki mają pełno odblaskowych elementów. Złote łańcucht,kolczyki tudzież zęby... Przemoc - miałem na myśli że jesteśmy prze mocni :) :) :) co tam muay thaie i inne killer combaty.

Tak na poważnie to nie da się wybrać konkretnego rodzaju capoeira na podstawie tego co widzisz będąc na kilku zajeciach. Przeważnie człowiek opiero ćwicząc capoeira kilka lat tak naprawdę orietuję się czego od tej capoeira chce. Tak na dobrą sprawę możesz ćwiczyć gdziekolwiek, byle nie wciskali ci ciemnoty i mniej więcej po 3-4 latach zdecydujesz jaką capoeira chcesz ćwiczyć ( niektórzy decydują znacznie później). Wybierzesz Esporao, dobrze, Cabasa robi moim zdaniem dobrą robotę. Wybierzesz IUNA tesh spox, choć o mojej robocie nie wypada mi sie wypowiadać :) . Życzę powodzenia na dalszej drodze capoeira.

Gaspar
  • 0

budo_baiano
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 51 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Esporao i I.U.N.A.
No Gaspar.. został Ci jeszcze jeden post, a przyjdzie mi zapukać do Twych drzwi ;)

a tak na poważnie to strasznie rozsądny z Ciebie "forumowiec" aż miło słuchać...

tylko cordy byście zmienili (nie chodzi mi o kolor).. bo do dresików nie pasują, cała reszta jest na prawdę fajna

dobra już nie słodzę

PS nie pisz już proszę o dresikach bo mi kolana miękna.. a co więcej w mojej grupce się mnie podoba a na dodatek nie słyszałem by IUNA była gdzieś w pobliżu ;)
  • 0

budo_mishima
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Łodzi...

Napisano Ponad rok temu

Re: Esporao i I.U.N.A.
a dlaczego nikt nie wspomniał o UNICAR'ze? Też robimy dobrą Capoeire Regional, chociąz chyba nie jesteśmy tak znani jak Wy widząc po postach... ale to inny temat :D
  • 0

budo_gaspar
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 253 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zza morza

Napisano Ponad rok temu

Re: Esporao i I.U.N.A.
UNICARU we Wrocławiu nie ma. Z tego co się oriętuję chłopaki z UNICARU przechrzcili sie na Aldeia Capoeira.
  • 0

budo_wojtt
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1078 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Scotland

Napisano Ponad rok temu

Re: Esporao i I.U.N.A.

a dlaczego nikt nie wspomniał o UNICAR'ze? Też robimy dobrą Capoeire Regional, chociąz chyba nie jesteśmy tak znani jak Wy widząc po postach... ale to inny temat :D

polecam na przyszłość czytanie wszystkich postów w temacie :roll:

pozdrawiam
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024