Skocz do zawartości


Zdjęcie

SPOILER - Pride 30 - wyniki !!!!!!!!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
20 odpowiedzi w tym temacie

budo_hoolxter
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 295 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

SPOILER - Pride 30 - wyniki !!!!!!!!
- Mirko 'Cro Cop' Filipovic (Croatia) vs. Josh Barnett (USA)

Mirko - Unonimous Decision (Mirko mimo że wygrał wygląda na lekko wkurwionego, że nie udało się znokautować Josh'a)

- Kazushi Sakuraba (Japan) vs. Ken Shamrock (USA)

Saku -KO (lewy sierpowy na szczękę i Ken na dechach, cały Chute Boxe szalejae !!!!!!!)

- Sergei Kharitonov (Russia) vs. Fabricio Werdum (Brazil/Spain)

Sergei - Split Decision (trochę kontrowersyjna decyzja)

- Quinton 'Rampage' Jackson (USA) vs. Hirotaka Yokoi (Japan)

Rampage - TKO (soccer kicks)

- Murilo 'Ninja' Rua (Brazil) vs. Murad Chunkaev (Chechen Republic)

Ninja - Submission (heel hook)

- James Thompson (UK) vs. Alexandru Lungu (Romania)

Thompson - TKO

- Henry 'Sentoryu' Miller (USA) vs. Zulu (Brazil)

Zulu - TKO (kolanka)

- Makoto Takimoto (Japan) vs. Yoon Dong Sik (Korea)

Takimoto - Unonimous Decision


Pozdro 600

Hoolxter
  • 0

budo_kerim
  • Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Czeczenia

Napisano Ponad rok temu

Re: SPOILER - Pride 30 - wyniki !!!!!!!!
Hoolxster.. hehe

Murilo 'Ninja' Rua (Brazil) vs. Murad Chunkaev (Chechen Republic)

Ninja - Submission (heel hook)


tutaj widze swoja wyobraznie sam siebie chyba zadziwiles, co)))) zobaczymy jak pojdzie stawiam na Chunkaeva... i caly Chute Box nie moze dojsc do siebie po takiej porazce;)
  • 0

budo_tengu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 605 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wroclaw

Napisano Ponad rok temu

Re: SPOILER - Pride 30 - wyniki !!!!!!!!
Kerim, to juz sa oficjalne wyniki
  • 0

budo_kerim
  • Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Czeczenia

Napisano Ponad rok temu

Re: SPOILER - Pride 30 - wyniki !!!!!!!!
Kurrrrrrwaaa mac tak to jest nie znac angielskiego))) ale to nic ze przegral zdarza sie.. zycze powodzenia jemu i wszystkim!
  • 0

budo_them bones
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:"From Netherlands"

Napisano Ponad rok temu

Re: SPOILER - Pride 30 - wyniki !!!!!!!!
spoko kerim. podobno wyśmienicie się zaprezentował
na sherdogu go bardzo chwalą i podobno była to najlepsza walka na tym Pride


ale oczywiście najpierw muszę sam obejrzeć aby ocenić :)
  • 0

budo_rip_dorey
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 450 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:POZNAN

Napisano Ponad rok temu

Re: SPOILER - Pride 30 - wyniki !!!!!!!!
Ken jak zwykle zachował się jak ostatnia pipa, to wyglądało jak coś w stylu "don't hurt me" ; "Leave me alone", normalnie posikany.
  • 0

budo_śledzik
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 248 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Grzegorzówka

Napisano Ponad rok temu

Re: SPOILER - Pride 30 - wyniki !!!!!!!!
sory ale wpienia mnie ten mirko. Wygrał bo wygrał i mu jeszcze malo. Trzeba bylo znokałtować tego drugiego i puźniej nie narzekać na to ze się nie znokałtowało.
  • 0

budo_turnplayer
  • Użytkownik
  • Pip
  • 27 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:WWA

Napisano Ponad rok temu

Re: SPOILER - Pride 30 - wyniki !!!!!!!!
Walka Ninjy byla bardzo chaotyczna.Sam ninja forma nie zaimponowal a moim zdaniem wygral fartem bo nadarzyla mu sie okazja na zlapanie nogi.Do tego momentu pojedynek byl wyrownany! czy to najlepsza walka gali?narazie widzialem 3, bardziej mi sie podobal Saku.Ogolnie chodza opinie ze gala mierna.Na pewno przyczynila sie do tego koszmarna pomylka w walce Zulu,gdzie sedzia za szybko przerwal
  • 0

budo_marcos
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 217 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: SPOILER - Pride 30 - wyniki !!!!!!!!
a mody spią... żadnych zdjęć, opisów, relacji...
  • 0

budo_pino
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: SPOILER - Pride 30 - wyniki !!!!!!!!
witam
Obejrzalem 4 walki, i jak dotad to chyba najgorszy Pride jaki ogladalem :?
Zuluzinho vs Santoriu i Thompson vs Lungu - jak dla mnie zalosne walki...gorszych nie pamietam...japoncom chyba cos odwalilo na punkcie ponad 120 kilowych spaslakow ruszajacych sie jak, nie przymierzajac, muchy w smole...imho nie da sie tego ogladac, ale co kto lubi...spodziewajcie sie niedlugo walki Sapp vs Zuluzinho - to bedzie spelnienie marzen malych zoltych ludzikow.
Walka Murilo Ninjy byla dosyc chaotyczna, Chunkaev wprawdzie sie staral, byl aktywny ale atakowal raczej chaotycznie, klopotow Ninjy nie sprawil, mimo ze Rua rzeczywiscie nie imponowal. Niemniej nadarzajace sie okazje trzeba wykorzystywac - na tym ten sport chyba polega a pisanie ze "wygral fartem" to imho przesada.
Kharitonov vs Werdum...mialem nadzieje na dobre widowisko, coz nadzieja matka glupich :roll: Werdum, co oczywiste, caly czas probowal przewrocic Sergheia, co niestety uparcie staral sie zrobic jedna technika - lapiac za jedna noge (single leg takedown). Pare razy mu sie udalo, probowal np balachy, rusek jednak ogolnie dobrze sie przed tym bronil...a z parteru od razu uciekal do stojki i czekal az sedzia kaze wstac Werdumowi, ktory swoja droga wolal lezec i wcale sie nie kwapil wstawac, za co zebral zolta kartke od sedziego. W stojce o dziwo Kharitonov wcale nie dominowal, a nawet wylapal pare ladnych ciosow zadajac niewiele wiecej. Ogolnie walka nudna strasznie, tak w stojce (Kharitonov chyba nie mial formy - za bardzo nie chcialo mu sie chyba ruszac) jak w parterze (caly czas to samo - Werdum lezy, rusek wstaje i czeka az sedzia podniesie brazylijczyka).

To tyle moich wypocin, sory za tyle tekstu ale to dopiero drugi moj post na forum, musialem sie wygadac :-) Pozdrawiam, i mam nadzieje ze pozostale walki beda ciekawsz, jednak jak slysze ze walka Ninjy byla najciekawsza to... :cry:
  • 0

budo_adiemus
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 74 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tczew

Napisano Ponad rok temu

Re: SPOILER - Pride 30 - wyniki !!!!!!!!
widzielicie Shoguna (zwyciezcy GP)? Od ostatniego Pride bardzo spuchł a jego twarz zaczela wygladac niezdrowo. Chyba idzie droga Wanderleia, ktory przez ostatni rok tez widocznie sie "napompowal". A moze mimo wszystko chce wystartowac w HW? Moim zdaniem to nie bedzie dla niego dobre.
  • 0

budo_michał
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: SPOILER - Pride 30 - wyniki !!!!!!!!

widzielicie Shoguna (zwyciezcy GP)? Od ostatniego Pride bardzo spuchł a jego twarz zaczela wygladac niezdrowo. Chyba idzie droga Wanderleia, ktory przez ostatni rok tez widocznie sie "napompowal". A moze mimo wszystko chce wystartowac w HW? Moim zdaniem to nie bedzie dla niego dobre.


Wisz coś na ten temat z autopsji? :)
Tak na prawdę to zawodnik z kategorii wagowej Shoguna i Wanda (w okresie kiedy nie walczy) wazy około 100 kg. Przed walką zbijają do 93 i jazda. Z tego powodu odnosi się wrażenie jakby byli "napompowani". O dopingu i siłowni w MMA było już kilka tematów, więc nie ma co tego poruszać. Wydaje mi się, że zawodnicy na tym poziomie i przy takich budżetach nie biorą "dopalaczy", od których organizm naciąga wodą i twarz wyglada jak u dobrego tucznika. :wink:
POZDRO 600
  • 0

budo_adiemus
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 74 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tczew

Napisano Ponad rok temu

Re: SPOILER - Pride 30 - wyniki !!!!!!!!
Nie, jestem przekonany ze Shogun nie zbijał nigdy wagi, tak jak to czyni wiekszosc zawodnikow, zeby walczyc w kat 93 kg - jak ogladalem jego przygotowania z Wandem przed niektorymi turniejami, to wygladal normalnie. Zreszta w ostatnim Pride wazyl gdzies z 2 kg ponizej limitu kategorii - chyba ciezko twierdzic, ze "zbilo mu sie" o 2 kg za duzo.
  • 0

budo_r0bak
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kędzierzyn/Wrocław
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: SPOILER - Pride 30 - wyniki !!!!!!!!
1. Cro-Cop vs Barnett - jak dla mnie to walka bardzo wyrownana, obaj byli juz pod koniec mocno zmeczeni.
2. Werdum vs Kharitonov - ta walka to parodia jakas chyba. Werdum caly czas kladl sie na plecy w momentach zagrozenia. W innym temacie pare osob chwalilo Kharitonova za dobry parter... w parterze krolowal Werdum i chyba przegral przez to ze dostal zolta kartke i ogolnie przez niego ta walka tak sie slimaczyla, byl raczej defensorem (jezeli mozna tak to okreslic)
3. Sakuraba vs Shamrock - Ken wyszedl w glorii chwali, wielki amerykanin, a tu dupa. Przez pierwsze chyba 2 minuty walki panowie sie macali. Pierwsza wymiana ciosow i przerywa sedzia (nie wiem czy slosznie, Ken jakby sie poslizgnal na macie i upadl na liny - napewno ten upadek nie wynikal z sily ciosu Saku)
4. Zulu z jakims typem - dziwne ze sedziowie nie zdyskwalifikowali Zulu za tego ostatniego kopniaka w qlki :/
5. Murad bardzo ladnie zaprezentowal sie z Ninja, obalal go , ladnie wychodzil z parteru, obchodzil garde (po stylu wnioskuje ze to byly zapasnik)
6. Jackson wygral jakos tak bez polotu, zero slamow, zero rzutow.

Jeden z najgorszych Pridow jaki widzialem, walki smiertelnie nudne, duzo jakis niespodzianek (kop w jaja, lezenie Werduma,dziwna decyzja sedziego w walce Shamrocka)
  • 0

budo_popo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1035 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Copacabana
  • Zainteresowania:Iaido

Napisano Ponad rok temu

Re: SPOILER - Pride 30 - wyniki !!!!!!!!
Ciekaw jestem jak kolano Murada po skretowce.
  • 0

budo_kerim
  • Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Czeczenia

Napisano Ponad rok temu

Re: SPOILER - Pride 30 - wyniki !!!!!!!!
Murad mial kontuzje na to kolano, mial miec operacje na wiezadla ale poniewaz juz kontrakt byl podpisany zawalczyl, tak naprawde mysle ze spokojnie wygralby u Ninji bo jest naprawde dobrym fighterem no ale co duzo gadac bedzie mial jeszcze jedna walke i zobaczymy co zareprezentuje... a tak gala moim zdaniem taka sobie!
  • 0

budo_saku
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5219 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: SPOILER - Pride 30 - wyniki !!!!!!!!

a mody spią... żadnych zdjęć, opisów, relacji...


Dołączona grafika
  • 0

budo_p-chan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 848 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: SPOILER - Pride 30 - wyniki !!!!!!!!
Dzisiaj obejżałem cała gale. Całkiem przyjemnie się patrzyło. CZtery pierwsze walki przed czasem w pierwszej rundzie. Więc mnei rozśmieszył komentarz Basa Ruttena, podczas walki Makoto Takimoto z Yoon Dong Sik, że po raz pierwszy zakończyła sie pierwsza runda na tym Pride.

- Mirko 'Cro Cop' Filipovic (Croatia) vs. Josh Barnett (USA)

Jak dla mnie nudna ta walka. Barnett sie ośmieszał niektórym imomentami( na przykąłd ja próbował rzucać to tak to wykonywał że Mirco lądował w dosiadzie, albo bocznej).

- Kazushi Sakuraba (Japan) vs. Ken Shamrock (USA)

Klasa. Na pcozątku nie mogłem dowierzyć, że trener z Chute Boxe stoi w narożniku Sakuraby. Później fajnie bło jak reszta tamu stała i się cieszyła. :-)

- Sergei Kharitonov (Russia) vs. Fabricio Werdum (Brazil/Spain)

Wywównana ta walka była. Onaj nieźle się bili rękoma, w parterze lepszy był Werdum, ale w stójce raczej Kharitanov ze wzgledu na wiele obron przed zejściami Werduma. Ale z racji tego że byłem za Sergeiem to dałbym mu zwycięstwo.

- Quinton 'Rampage' Jackson (USA) vs. Hirotaka Yokoi (Japan)

He he... Spoko walka. Wieksze doświadczenie Rampagea dały górę.

- Murilo 'Ninja' Rua (Brazil) vs. Murad Chunkaev (Chechen Republic)

Chunkaev dawał nieźle czadu. Jednak Ninja- stary wyga nie musiał się prosić dwa razy żeby wykożystać okazję z nogą i pieknie założył skrętówkę, Troche szkoda bo kibicowałem temu pierwszemu, no ale cóż- na tym Pride rządzą zawodnicy z Chute Boxe. :wink:

- James Thompson (UK) vs. Alexandru Lungu (Romania)

Słaby był ten Rumuńczyk. Na początku byłem w szkoku jak Thompson upadł po tym sierpie, ale jak sie później okazała, że musaiłto być farciarski cios, poparty dużą masą. Grubas nie wykożystał okazji w parterze, a z biegiem walki Thompson go zatłukł.

- Henry 'Sentoryu' Miller (USA) vs. Zulu (Brazil)

Ja to myślałem że Miller został zdyskwalifiokowany za ściaganie spodenek. Ale faktk faktem że był w niezłych tarapatach zaraz przed intewencją sędziego.

- Makoto Takimoto (Japan) vs. Yoon Dong Sik (Korea)

Super walka. Jak dla mnie najfajniejsza. Piękny rzut na poczatku w wykonaniu Takimoto. Później ciekawe posuniecia w parterze, zarówno ze strony Takimoto, jak i Donk Sika. Ten drugi też wywracał nieźle. Jednakże zasłużona wygrana Takimoto.
  • 0

budo_varner
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 55 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: SPOILER - Pride 30 - wyniki !!!!!!!!
Mam prosbę czy ktoś mogłby podac jakis link do tego pride zwłaszcza chodzi mi o walkę Saku vs Shamrock
  • 0

budo_nechrist
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2092 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wro

Napisano Ponad rok temu

Re: SPOILER - Pride 30 - wyniki !!!!!!!!
ale nudy paaanieee... myslalem ze zasne jak to dzisiaj ogladalem. tymbardziej mialem jeszcze wersje "live" z japonskim komentarzem... ech. na tle ostatnich Pride ten byl jakis.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024