Skocz do zawartości


Zdjęcie

Co jest z manto ??


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
52 odpowiedzi w tym temacie

budo_ghostnet
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 338 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jesteś??

Napisano Ponad rok temu

Co jest z manto ??
Czy nie wiecie kiedy ruszy to manto.pl ?? Mialo ruszyc przed ufc ale jak narzie to sklep jeszcze nie ruszyl! Jak cos wiecie wiecej na ten temat to pisac!
  • 0

budo_nazeem
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 721 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Co jest z manto ??
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Tu jest dużo rzeczy Manto,ktoś ostatnio na BUdo dał ten link
  • 0

budo_ghostnet
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 338 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jesteś??

Napisano Ponad rok temu

Re: Co jest z manto ??
wiem ale chodzi mi glownie o rashe i spodenki do MMA :D i moze o GI 8)
  • 0

budo_cycek
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Racibórz

Napisano Ponad rok temu

Re: Co jest z manto ??
Generalnie chodzi o to, że ludzie z Manto obiecują więcej niż politycy, ale z realizacją tych obietnic jest już gorzej :? I proszę niech nikt nie pisze, że jest inaczej bo wystarczy prześledzić poprzednie posty związane z Manto, żeby zgodzić się z tym co napisałem. Jeżeli tak chcą prowadzić firmę to powodzenia życzę. . . szkoda bo Manto ma potencjał.
  • 0

budo_ghostnet
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 338 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jesteś??

Napisano Ponad rok temu

Re: Co jest z manto ??
Lecu w ch**a i tyle! Pomaluzaczyna mnie to denerwowac! Franek kimono napisal mi w jednym poscie ze manto rusza na 100% przed ufc i co?? I wielkie g***o! Szkoda naprawde bo manto to dobra filma tylko moim zdaniem wzieli sie za nia niewlasciwi ludzie :bad-words:
  • 0

budo_franekkimono
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 85 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co jest z manto ??
tak jestemy niewlasciwymi ludzmi... na pewno Ty znasz wlasciwych ludzi, ktorzy zrobili by to lepiej... do dziela ! czekamy na zdrowa konkurencje

fakt sa opoznienia, nad czym ubolewamy... jednak tlumaczyc z tego sie nie musimy.

proponowalbym najpierw ochlonac zanim siadzie sie do klawiatury

ps. zerknij prosze na godzine w ktorej pisze ten post... otoz wlasnie wrocilem z pracy, gdzie dbalem o to aby ludziom takim jak Ty GhostNet i Ty cycek i wielu innym dac jak najlepszy produkt

pozdrawiam i zycze cierpliwosci :wink:
  • 0

budo_vinland82
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1569 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toronto

Napisano Ponad rok temu

Re: Co jest z manto ??
apropo sa jakies czapki(kaczorki) z logo manto?
  • 0

budo_ghostnet
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 338 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jesteś??

Napisano Ponad rok temu

Re: Co jest z manto ??
Ok przepraszam! Bo ja naprawde szanuje to co robisz tylko doswiadczenia z wczesniejszym serwisem skad paczki dochodzily po 1 miechu albo wogole naklaniaja nas zeby tak myslec a druga sprawa to nie mowicie ze serwis rusza przed ufc skoro wiecie ze tak nie bedzie albo rpzynajmniej poinformujcie nas o tym! moze ten post bedzie dla manto i jak bedzie zmial odrobine czasu to bedziesz tu wrzocal nowinki a wtedy my bedziemy spokojniejsi! Uzbrajam sie w cierpliwosc!
  • 0

budo_marjan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 544 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Co jest z manto ??

tak jestemy niewlasciwymi ludzmi... na pewno Ty znasz wlasciwych ludzi, ktorzy zrobili by to lepiej... do dziela ! czekamy na zdrowa konkurencje

fakt sa opoznienia, nad czym ubolewamy... jednak tlumaczyc z tego sie nie musimy.

proponowalbym najpierw ochlonac zanim siadzie sie do klawiatury

ps. zerknij prosze na godzine w ktorej pisze ten post... otoz wlasnie wrocilem z pracy, gdzie dbalem o to aby ludziom takim jak Ty GhostNet i Ty cycek i wielu innym dac jak najlepszy produkt

pozdrawiam i zycze cierpliwosci :wink:


to lepiej napisz gdzie mozna kupic ten najlepszy produkt... :D
  • 0

budo_popo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1035 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Copacabana
  • Zainteresowania:Iaido

Napisano Ponad rok temu

Re: Co jest z manto ??
W Warszawie.
  • 0

budo_gawron
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 143 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Co jest z manto ??

tak jestemy niewlasciwymi ludzmi... na pewno Ty znasz wlasciwych ludzi, ktorzy zrobili by to lepiej... do dziela ! czekamy na zdrowa konkurencje


:lol:
skoro od co najmniej czerwca (http://www.forum-kul...showtopic=76304) ludzie narzekaja na obsluge to powiedz mi - naprawde przez 4 miesiace nie dalo sie z tym czegos zrobic? czy to nie jest wlasnie swiadectwo ze w tym sklepie pracuja niewlasciwi ludzie? czy odebranie maila badz telefonu, sprawdzenie czy pieniadze wplynely na konto i wyslanie paczki to zadanie tak trudne ze trzeba sie do tego 4 miesiace przygotowywac? jak myslisz - jak to mozliwe ze jakos inne sklepy internetowe dzialaja bez zastrzezen? moze im to krasnoludki pomagaja?

fakt sa opoznienia, nad czym ubolewamy... jednak tlumaczyc z tego sie nie musimy.


łaski bez.
  • 0

budo_franekkimono
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 85 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co jest z manto ??
gawron... oswiece Cie. NIE JESTESMY sklepem internetowym "inne sklepy" funkcjonuja INACZEJ niz my.... ale co ja Ci bede tlumaczyl przeciez Ty WSZYSTKO WIESZ NAJLEPIEJ.

pozdrawiam
  • 0

budo_ghostnet
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 338 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jesteś??

Napisano Ponad rok temu

Re: Co jest z manto ??

NIE JESTESMY sklepem internetowym "inne sklepy" funkcjonuja INACZEJ niz my....

wiec po co zakladaliscie sklep internetowy skoro nim nie jestescie?
a wy wogole funkcjonujecie... umiesz tylko sie wymadrzac a tak naprawde nie powiedziales nic sensownego... zlego zdania o was ludzie przeciez nie wzieli sobie z nieba... cos musialo o tym zadecydowac prawda??
  • 0

budo_popo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1035 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Copacabana
  • Zainteresowania:Iaido

Napisano Ponad rok temu

Re: Co jest z manto ??
Od kilku mc nie ma juz sklepu internetowego (nie ma www).
  • 0

budo_mccoy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 528 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Illinois

Napisano Ponad rok temu

Re: Co jest z manto ??
gdzie mozna dostac szorty do vt i rash guard z manto i flagami brazylii i polski? zazwyczaj cwicze w dziurawych gaciach i spranym t-shircie (jestem kurwa wystarczajaco piekny bez wystrzalowych ciuszkow :), ale fajnie by sie bylo pokazac z taka flaga. mam nadziej, ze wam sie ten sklep jakos w koncu urodzi.
pozdro
  • 0

budo_gawron
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 143 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Co jest z manto ??

NIE JESTESMY sklepem internetowym


heh... od paru miesiecy probojecie uruchomic sklep internetowy co wam nie wychodzi, zamiast przyznac sie do kompromitacji najlepiej stwierdzic ze nie jest sie sklepem internetowym i w ten sposob zlikwidowac caly problem :lol:
rozumiem ze sklep prowadzi przede wszystkim dzialalnosc "normalna" (sprzedaz bezposrednia) - ale prowadziliscie sprzedaz przez internet (przed wakacjami) i zamierzacie ja prowadzic ([link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]) - dlatego mozna was uwazac za sklep rowniez internetowy (chociaz jest on bardzo nieudany).

"inne sklepy" funkcjonuja INACZEJ niz my....


i chwala ze inne sklepy tak wlasnie nie funkcjonuja


ale co ja Ci bede tlumaczyl przeciez Ty WSZYSTKO WIESZ NAJLEPIEJ.


kolejny przyklad braku profesjonalizmu, po Twoich postach widac ze nie reprezentujesz tutaj siebie tylko sklep wiec powinienes sie zachowywac jak przedstawiciel sklepu a nie krzyczec. kupilbys cos w sklepie w ktorym sprzedawca odezwal sie do Ciebie w taki sposob?
  • 0

budo_ghostnet
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 338 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jesteś??

Napisano Ponad rok temu

Re: Co jest z manto ??
Franek kimono juz chyba nie napisze nic na forum :lol:

A tak wogole to jest mozliwosc zamowienia czego tel jesli tak to prosze o nr do sklepu!!
  • 0

budo_michal_m
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1034 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:nyc

Napisano Ponad rok temu

Re: Co jest z manto ??
brawo chlopaki
wiecie jak robic biznes ,zachecam abyscie napisali jakas ksiazke typu poradnik.
proponuje tytul:
"Jak robic interesy?doradztwo typow ktorzy nie maja zielonego pojecia o co kaman."
ludzie, bylo juz pisane ze manto mozecie spokojnie dostac na skateshop.pl jest tam wiekszosc asortymentu.
co do rashow i spodenek to tez byla informacja na forum ze sa testowane nowe szwy w chinach bo producenci polscy nie ogarniaja,nie bede tlumaczyl co z tego wynika bo napewno wiecie w koncu sami przez to przechodziliscie tysiace razy ,co do gi to nie przypominam sobie zeby ktos mowil ze sa juz robione, z tego co sie orientuja to sa takie plany.
  • 0

budo_gawron
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 143 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Co jest z manto ??
wyrazam swoja opinie jako potencjalny klient sklepu (chce, a raczej chcialem kupic spodenki+rushguarda) - mam do tego prawo. 'argumenty' typu "nie podoba sie to zaloz wlasny sklep" - ahhh typowo polska mentalnosc :-)
  • 0

budo_mccoy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 528 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Illinois

Napisano Ponad rok temu

Re: Co jest z manto ??
michal m z twojego posta wnioskuje, ze rashow i szortow nie mozna jeszcze kupic? gdyby jednak bylo mozna i do tego telefonicznie, to niech ktos wrzuci namiar na ta "goraca linie".
dzieki z gory
pozdro
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024