Skocz do zawartości


Zdjęcie

COPACABANA FIGHTCLUB WARSZAWA - BJJ, MMA, MUAY THAI, ZAPASY


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
401 odpowiedzi w tym temacie

budo_dejna74
  • Użytkownik
  • Pip
  • 44 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: COPACABANA FIGHTCLUB WARSZAWA - BJJ, MMA, MUAY THAI, ZAPASY
Czy możesz ERT te osiągnięcia napisać po ludzku czy każesz nam się uczyć portugalskiego?
  • 0

budo_michal_m
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1034 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:nyc

Napisano Ponad rok temu

Re: COPACABANA FIGHTCLUB WARSZAWA - BJJ, MMA, MUAY THAI, ZAPASY
haha pawel ale gdzie bylo zamieszanie w zwiazku z jego osiagnieciami?
  • 0

budo_dar75
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3410 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:kiedyś z O, teraz z P.
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: COPACABANA FIGHTCLUB WARSZAWA - BJJ, MMA, MUAY THAI, ZAPASY

tak bedzie taka opcja. przemyslimy cene.


podumajmy:
100 pln za 2 treningi w tygodniu, to 100 pln za jakieś 9 treningów w miesiącu wychodzi 11,11 pln za trening

200 pln za 5 treningów w tygodniu, to 200 pln za jakieś 22treningi co daje około 9,09 pln za trening

średnia cena treningu to 10pln (mniej więcej)

Biorąc pod uwage fakt, że wpadając do was okazjonalnie i tak u siebie muszę wybulić stawke za miesiąc treningów, prosiłbym o zastosowanie dla "gośći" taryfy uśrednionej :idea:
  • 0

budo_dżej
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 213 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łodź

Napisano Ponad rok temu

Re: COPACABANA FIGHTCLUB WARSZAWA - BJJ, MMA, MUAY THAI, ZAPASY
cóż, dar75, nie wiem czy organizatorzy zastosują się do Twojej prośby, biorąc pod uwagę że parę stron wcześniej obraziłeś się na nich za wywieszenie strony z 2 godzinnym opóźnieniem :lol:
  • 0

budo_dar75
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3410 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:kiedyś z O, teraz z P.
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: COPACABANA FIGHTCLUB WARSZAWA - BJJ, MMA, MUAY THAI, ZAPASY

cóż, dar75, nie wiem czy organizatorzy zastosują się do Twojej prośby, biorąc pod uwagę że parę stron wcześniej obraziłeś się na nich za wywieszenie strony z 2 godzinnym opóźnieniem :lol:


w ramach pokuty pozwolę założyć sobie mata leo i obiecuję, że nie odklepię :)
  • 0

budo_michal_m
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1034 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:nyc

Napisano Ponad rok temu

Re: COPACABANA FIGHTCLUB WARSZAWA - BJJ, MMA, MUAY THAI, ZAPASY
dar75: twoje myslenie jest ekstrawaganckie, innowacyjne i tak bezsensowne ze az piekne.
oto proponujesz zeby dla trenujacych w konkurencyjnym klubie wprowadzic specjalne znizkowe taryfy , "bo i tak tam musisz wybulic" miesieczna stawke.jesli bys byl uprzejmy zastanowic sie nad sensem twojego wywodu , to przemysl jaki jest glowny cel tworzenia nowego klubu: jest nim pozyskanie jak najwiekszej liczby osob ktora placi stala miesieczna oplate ktora z kolei gwarantuje plynnosc finansowa , cena pojedynczego treningu powinna byc na tyle wysoka aby ludziom bardziej oplacalo sie wykupienie karnetu.
to jest moja teoria, jesli udowodnisz mi ze nie mam racji , i ze specjalne niskie taryfy dla konkurencji wpadajacej dwa razy w miesiacu powinny byc standardem to na nastepny dzien wysle ci bukiet kwiatow Floropoczta.
  • 0

budo_marjan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 544 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: COPACABANA FIGHTCLUB WARSZAWA - BJJ, MMA, MUAY THAI, ZAPASY

dar75: twoje myslenie jest ekstrawaganckie, innowacyjne i tak bezsensowne ze az piekne.
oto proponujesz zeby dla trenujacych w konkurencyjnym klubie wprowadzic specjalne znizkowe taryfy , "bo i tak tam musisz wybulic" miesieczna stawke.jesli bys byl uprzejmy zastanowic sie nad sensem twojego wywodu , to przemysl jaki jest glowny cel tworzenia nowego klubu: jest nim pozyskanie jak najwiekszej liczby osob ktora placi stala miesieczna oplate ktora z kolei gwarantuje plynnosc finansowa , cena pojedynczego treningu powinna byc na tyle wysoka aby ludziom bardziej oplacalo sie wykupienie karnetu.
to jest moja teoria, jesli udowodnisz mi ze nie mam racji , i ze specjalne niskie taryfy dla konkurencji wpadajacej dwa razy w miesiacu powinny byc standardem to na nastepny dzien wysle ci bukiet kwiatow Floropoczta.


tez popieram... cena powinna byc wyzsza niz ta jaka trzeba bulic w karnecie... choc pan michał_m ma ostatnio tendencje do unoszenia się błahostkami. pierwsze zdanie jest tu zupełnie nie przydatne :wink: :wink:
  • 0

budo_dżej
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 213 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łodź

Napisano Ponad rok temu

Re: COPACABANA FIGHTCLUB WARSZAWA - BJJ, MMA, MUAY THAI, ZAPASY
"płynność finansową" - cóż za fachowe słownictwo. Jak jeszcze usłyszę o agresywnym zarządzaniu kapitałem obrotowym to chyba zmienię forum :wink: :wink:

A tak zupełnie na serio darze75, rzeczywiście prośba Twoja jest troszkę ekstrawagancka. Wszak miesięczna opłata za treningi jest swego rodzaju zabezpieczeniem klubu przed zdarzeniami losowymi dotykającymi trenujacych (choroba, wyjazd) alibo ich kaprysami ("nie pójdę bo mnie dupa boli od siedzenia przed telewizorem :) ). Nieważne ile razy się raczą zjawić - klub ma swoje wpływy i z tego żyje. Jeżeli zatem jednorazowa opłata byłaby równa stawce uśrednionej za trening w karnecie miesięcznym, nikomu by sie nie opłacało kupować karnetu, a wpłwy do kasy klubu zmalałyby pewnie o jakieś 30%. I taki jest sens zwiększonych opłat za wejście jednorazowe. :idea:
  • 0

budo_michal_m
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1034 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:nyc

Napisano Ponad rok temu

Re: COPACABANA FIGHTCLUB WARSZAWA - BJJ, MMA, MUAY THAI, ZAPASY
czlowiek powie elegancko i go sie tez czepiaja
a materla jak sie wypowie ostrzej to wszyscy przepraszaja!
  • 0

budo_marjan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 544 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: COPACABANA FIGHTCLUB WARSZAWA - BJJ, MMA, MUAY THAI, ZAPASY

czlowiek powie elegancko i go sie tez czepiaja
a materla jak sie wypowie ostrzej to wszyscy przepraszaja!


:wink: :wink: respekt :D
  • 0

budo_sanjuro yojimbo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1291 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: COPACABANA FIGHTCLUB WARSZAWA - BJJ, MMA, MUAY THAI, ZAPASY

czlowiek powie elegancko i go sie tez czepiaja
a materla jak sie wypowie ostrzej to wszyscy przepraszaja!

Fakt. To celne spostrzeżenie. Gwiazdom wolno więcej. :) I gdzie tu sprawiedliwość... :)
  • 0

budo_sanjuro yojimbo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1291 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: COPACABANA FIGHTCLUB WARSZAWA - BJJ, MMA, MUAY THAI, ZAPASY

oto proponujesz zeby dla trenujacych w konkurencyjnym klubie wprowadzic specjalne znizkowe taryfy , "bo i tak tam musisz wybulic" miesieczna stawke.jesli bys byl uprzejmy zastanowic sie nad sensem twojego wywodu , to przemysl jaki jest glowny cel tworzenia nowego klubu: jest nim pozyskanie jak najwiekszej liczby osob ktora placi stala miesieczna oplate ktora z kolei gwarantuje plynnosc finansowa , cena pojedynczego treningu powinna byc na tyle wysoka aby ludziom bardziej oplacalo sie wykupienie karnetu.
to jest moja teoria, jesli udowodnisz mi ze nie mam racji , i ze specjalne niskie taryfy dla konkurencji wpadajacej dwa razy w miesiacu powinny byc standardem to na nastepny dzien wysle ci bukiet kwiatow Floropoczta.

Masz rację.
Jeśli stawka miesięczna podzielona przez liczbę treningów w miesiącu byłaby taka sama jak za pojedynczy trening to pewnie klub by na tym ostatecznie ucierpiał.
Powinno się bardziej opłacać trenującym wykupić miesięczny karnet. Zwłaszcza osobom planującym treningi częstsze niż dwa na tydzień, a takich chyba jest większość i na takich klubowi też najbardziej zależy (potencjalni zawodnicy itp.).

Dobrze by jednak było pomyśleć i o dorosłych, którzy pracują w różnych godzinach itp. i mogą wpadać jedynie sporadycznie. Ze względu na takie osoby, stawka za pojedynczy trening nie powinna być także zbytnio wyeskalowana, bo na pewno nie są one dla klubu jakąkolwiek konkurencją, a po prostu chciałyby w nim czasem potrenować (choćby i ze cztery razy na miesiąc - lepsze to niż nic).
Czyli optymalna byłaby stawka wyższa od tej średniej, uzyskanej ze składki podzielonej przez liczbę treningów, jednak także nie nazbyt wysoka, bo takie osoby zrezygnują ze szkodą i dla siebie, i (ostatecznie) także dla klubu.

Poza tym nie widzę także powodu, żeby takie osoby nie miały zapłacić wpisowego, bo niby czemu nie.

No i jest jeszcze jedna, dodatkowa okoliczność (choć może nie powinienem o tym tu pisać). Można taką kwotę potraktować jako 'wolną od podatku'. :wink: :) :) :) :) :)
  • 0

budo_dar75
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3410 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:kiedyś z O, teraz z P.
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: COPACABANA FIGHTCLUB WARSZAWA - BJJ, MMA, MUAY THAI, ZAPASY
no proszę, tacy twardziele, a szczypią się o 5 pln
chyba powinienem nawalić do swojej wypowiedzi 5000 emotikonów, aby niektórzy zrozumieli, że to tylo taka skromna propozycja nie zdzierania zbyt wielu pieniędzy za treningi "gościnne".
Chyba rzeczywiście zagalopowałem się z uśrednianiem stawki :oops: ale mam dość mocno nieregularną pracę i najbardziej pasowałoby mi trenować w 3 miejscach na raz - w jednym tygodniu pasuje mi tu w innym gdzie indziej. I niestety, bulenie w każdym miejscu podwójnej stawki za każdy trening niezbyt mi sie kalkuluje.
Doskonale zdaje sobie sprawę, że klub woli stałych klientów - są zawsze gwarancją jakichś przychodów, zaś "goście: tacy jak ja raczej stałych dochodów nie gwarantują. Mam jednak wrażenie, że lepsze niewielkie zyski dodatkowe od czasu do czasu, niż większe zyski dodatkowe nigdy.
Jeszcze raz proszę o wzięcie pod uwagę mojej supliki w chwili rozważania stawki "gościnnej"

A wpisowe zawsze mogę uiścić
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: COPACABANA FIGHTCLUB WARSZAWA - BJJ, MMA, MUAY THAI, ZAPASY
poniewaz nie znalazlem ani w tym temacie ani na stronce klubu numeru telefonu, pisze tutaj:
czy jutrzejszy trening o 18.30 sie odbedzie?
  • 0

budo_copacabana
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 334 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: COPACABANA FIGHTCLUB WARSZAWA - BJJ, MMA, MUAY THAI, ZAPASY
oczywiscie. rozpiska obowiazuje od jutra (poniedzialek)
  • 0

budo_dżej
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 213 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łodź

Napisano Ponad rok temu

Re: COPACABANA FIGHTCLUB WARSZAWA - BJJ, MMA, MUAY THAI, ZAPASY
niby 5 PLN, ale mieć piątaka, a nie mieć piątaka to już 10 złotych :)
  • 0

budo_copacabana
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 334 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: COPACABANA FIGHTCLUB WARSZAWA - BJJ, MMA, MUAY THAI, ZAPASY
na stronie mapka z dojazem

cena pojedynczego treningu to 30 pln
  • 0

budo_jerz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Luta Livre

Napisano Ponad rok temu

Re: COPACABANA FIGHTCLUB WARSZAWA - BJJ, MMA, MUAY THAI, ZAPASY
COPACABANA: Proponuję żebyś sobie wpisał w podpisie adres waszej strony łatwiej ją będzie znaleźć.
  • 0

budo_sanjuro yojimbo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1291 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: COPACABANA FIGHTCLUB WARSZAWA - BJJ, MMA, MUAY THAI, ZAPASY

na stronie mapka z dojazem

cena pojedynczego treningu to 30 pln

Trochę duuużo w porównaniu do skałdki. :( Ale rozumiem dlaczego...

A czy moglibyście może ustalić jakąś stawkę miesięczną dla osób, które będą mogły trenować tylko raz w tygodniu? Taki karnet. Połówkę na przykład, czy coś.
(Bo jakby buliły za pojedyncze treningi to by im wyszło aż 120,-...) :(
  • 0

budo_pinecone85
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 316 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świdnik/Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: COPACABANA FIGHTCLUB WARSZAWA - BJJ, MMA, MUAY THAI, ZAPASY
Jak wrazenia z pierwszego treningu?
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024