Skocz do zawartości


Zdjęcie

rewelacja


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
20 odpowiedzi w tym temacie

budo_dar75
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3410 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:kiedyś z O, teraz z P.
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

rewelacja
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

8O
  • 0

budo_angmoh
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 247 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Antypodów

Napisano Ponad rok temu

Re: rewelacja

That's why you can become a killing machine with this unique combat system in under two weeks, training only half an hour, 3 days a week!


Czyli: dlatego właśnie możesz stać się maszyną do zabijania dzięki temu unikatowemu systemowi walki w czasie krótszym niż 2 tygodnie, trenując jedynie pół godziny, 3 dni w tygodniu.

A ja się kurwa tyle lat męczyłem, co za pojeb ze mnie. Już lecę kupować i Wam też polecam. Dzięki Ci, dar75!!!!

:rofl:
  • 0

budo_jumper
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: rewelacja
Ten link otworzyl mi oczy, a ja trace kase i czas na treningi....zamiast sie uczyc walki z ksiazki. No i to wylupywanie oczu... :lol:
  • 0

budo_pwl
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 347 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: rewelacja

No i to wylupywanie oczu... :lol:


Może po prostu kupił licencję na fotki od Ryśka Murata? :D
  • 0

budo_denwu
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 62 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: rewelacja
Dzieki dar75, od dzisiaj bede potrafil sie obronic i bede zdolny do pobicia Zdzisia z 2c!
  • 0

budo_gwyn
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 825 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto

Napisano Ponad rok temu

Re: rewelacja
Ej, prawie identyczne ogłoszenie widziałem w wydanej w latach 80 książeczki by MontyPython pt The Brand New Python Paperbok (sic), gdzie reklamuje się starożytną walijską sztukę mordowania Llap-Goch, dzięki czemu można nie tylko Bronić Najbliższych, ale również po ujrzeniu Cię W Akcji być może dziewczyna pozwoli Ci włożyć sobie rękę pod bluzkę!! Itd itp. Jak zeskanuję stronkę z knigi to wrzucę. Słowo kosmonauty, prawie słowo w słowo :) Pozdrawiam
Gwyn
  • 0

budo_czuczu
  • Użytkownik
  • Pip
  • 26 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: rewelacja

Intensive elite combat training reserved only for the NAVY SEALS, Green Barrette, US Military and master martial artists have been stuffed into this new instant download eBook that you can instantly download before it gets banned off the net!


A ja sie zastanawiałem co w ami Amerykańskiej sie trenuje :lol: :lol:
  • 0

budo_nazgorg
  • Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: rewelacja
Jeszcze troche i beda pisac ze bedziesz mogl po ich treningach strzelac energia jak w starych bajkach :D
  • 0

budo_malachi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 325 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Amsterdam/Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: rewelacja

Jeszcze troche i beda pisac ze bedziesz mogl po ich treningach strzelac energia jak w starych bajkach :D


KaMeHaMeHaaaaaaaaaaaaaa!!! :)
  • 0

budo_johnnny
  • Użytkownik
  • Pip
  • 34 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto

Napisano Ponad rok temu

Re: rewelacja
no wypas w kutas, że tak sobie pozwole :)

How to dislocate and even break an ankle! Watch your attacker fall to the ground in extreme pain as he lays there utterly useless and unable to walk or continue fighting when you destroy his ankle. This is an extremely powerful technique! bez kitu, a można wykupić tylko rozdział z "nawet łamaniem" kostki? Cała księga mistycznej wiedzy może być ciut za droga, a ta jedna technika by stykneła bo przecież jest extremalnie powerfulna. :)
  • 0

budo_kapral
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3301 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jakaś afryka, sam nie wiem
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: rewelacja

Intensive elite combat training reserved only for the NAVY SEALS, Green Barrette, US Military and master martial artists have been stuffed into this new instant download eBook that you can instantly download before it gets banned off the net!


A ja sie zastanawiałem co w ami Amerykańskiej sie trenuje :lol: :lol:


he he he, po pierwsze, US Navy SEALs, po drugie SFG(A) a nie Green Barrette(Berets 8) )

oni mają swoja odrębne matrial arts program. I tak jest do dupy, bo trenuje sie go tylko po to, żeby żołnierze nabrali pewności siebie. Z tego co wiem, program Wali wręcz Marines i Navy jest zbliżony i oparty w czesci na hwarangdo, tak kiedyś bylo przynajmniej.
  • 0

budo_diriz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 348 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: rewelacja

WARNING: If you're Looking To Learn Cool Looking Moves And Hollywood Style Fighting Techniques This Isn't For You!


:rofl:
  • 0

budo_rascal666
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 195 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ZĄBKI

Napisano Ponad rok temu

Re: rewelacja
piekna rzecz :D

i po co sie na thay zapisywac? :P
  • 0

budo_jet
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2606 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: rewelacja
WOW, a dorzucają do kompletu przenośne działko przeciwlotnicze ? :rofl:
  • 0

budo_..::camil::..
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jelenia Góra

Napisano Ponad rok temu

Re: rewelacja
Taa no to teraz wszystkie szkoły walki padną bo wszyscy będą sie szkolić na podstawie tego :) :)
  • 0

budo_el primo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 631 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: rewelacja
" These are really devastating techniques that when used, will take an attacker down and under your control in under 30 seconds, even if your out of shape, have never been in a fight before, or have never been in martial arts! It's cheaper then taking classes, and more effective then any martial arts style known to man. Download these secret techniques right now and become a powerful fighting machine that can protect yourself on today's mean streets!"
:rofl: :rofl: :rofl:
  • 0

budo_michał k.
  • Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Będzin

Napisano Ponad rok temu

Re: rewelacja
hardcore :) powiem mamie ze chce to pod choinke :wink:
  • 0

budo_el_lechos
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: rewelacja
A ja myślałem że poza Karate Tsunami nie ma lepszego stylu... :) pozdrawiam
  • 0

budo_chrystianek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 668 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ny

Napisano Ponad rok temu

Re: rewelacja
seals maja swoj wlasny styl(vunak wystartowal z nim, a potem zostal przejety przez kolesia ktorego wyznaczyl Vu-nie chce mi sie szukac jak sie koles nazywal ale to i tak tylko zwykle pfs+bjj+elementy kino mutai) no bo po co sealsowi walka wrecz jak gosc jest i tak objuczony sprzetem jak mul-nawet jak mu cala bron zabierzesz( gl :D ) to on i tak zamiast walki wrecz uzyje kosy-zwykle taktyczne myslenie
seals to psychole(chyle przed nimi glowe :D ) jednego znam osobiscie - wzor do nasladowania
  • 0

budo_wozny
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: rewelacja
rany..po co ja tyle lat na KB chodze?? przeciez to lepsze i tansze od tego na co chodzimy :D chlopaki i dziewczyny.. na co czekamy.. kupujemy i zakladamy szkole :)
a w ramach promocji po lasce dynamitu dostaniemy :) :)

dawno sie tak nie usmialem :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024