Skocz do zawartości


Zdjęcie

MFT ;)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

budo_fred
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 714 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wa-wa

Napisano Ponad rok temu

MFT ;)
... czyli My First Tomahawk. Nie ukrywam, ze chodzila za mna od dluzszego czasu nieodparta chec posiadania czegos z nadmiarem mocy. Dodatkowo jeszcze ostatnio Seiken zaostrzyl moj apetyt fotkami nowego CQC-T. Jednak perspektywa wywalenia kilkuset dolcow, nie wziawszy wczesniej sprzeta do reki jakos mnie troche studzila. Postanowilem poszukac wiec jakiegos tanszego zamiennika na probe. W koncu przechadzajac sie po dziale ogrodniczym w LeroyMerlin (chcialem obejrzec siekiery) natknalem sie na cos takiego i momentalnie moja gebe rozjasnil usmiech. Wiedzialem, ze to jest to:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Sprzet jest naprawde swietny, choc moim zdaniem wymaga pewnych przerobek. Jak dla mnie jest troche za ciezki do rzucania-to jednak ponad 700 g i troche zbyt podsterowny :P -ciezko go wybic z raz obranej drogi (choc jak twierdzi Tloluvin-jest ok, ale dla niego malo co jest za duze i za ciezkie). Przyznam sie ze w zadaniach stricte taktrycznych zachowyje sie rewelacyjnie-w stare drzwi od Passata wbija sie po prostu pieknie, a ramke okienna (od ww drzwi) usunelo jedno ciecie. Na dobre wlasnosci tnace ma spory wplyw stosunkowo cienkie ostrze (mo moze cienkie to zle slowo, ale ciensze niz w typowych siekierach). Przyznam sie ze niewiele jest nozy kotre daja podobne poczucie mocy-moze tylko MD Destroyer czy Panther, Busse Battle Mistress, czy chociazby Becker Brute. Sa jednak sporo drozsze od mojego hawka. Tyle przyjemnosci za jedyne 106 zl to naprawde niewiele. I'am lovin it! :)

BTW
Przepraszam za niewyjsciowe tlo fotek, robione byly na szybko przed praca, jak wracam z roboty, siwtla dziennego juz w ogole ni ma.
Dlatego tez nie mam fot z destrukcjii passatowych drzwi-zabawa odbywala sie juz po zmroku. :)
  • 0

budo_cassini
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1739 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kresy

Napisano Ponad rok temu

Re: MFT ;)
Sama siekierka fajna, ale chyba w chwili obecnej szczyt ergonomii to nie jest. Będziesz pewnie musiał coś przy stylisku podziałać.
  • 0

budo_peterskin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 820 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z pier......j

Napisano Ponad rok temu

Re: MFT ;)
Bajerek!

Do zaostrzenia na chisel z tępej strony i już będzie malina- prawie Emerson
  • 0

budo_fred
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 714 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wa-wa

Napisano Ponad rok temu

Re: MFT ;)

Sama siekierka fajna, ale chyba w chwili obecnej szczyt ergonomii to nie jest. Będziesz pewnie musiał coś przy stylisku podziałać.


Nie wyglada na to, ale taki prosty trzonek jest bardzo wygodny, przy zmianach chwytu chociazby. Zreszta wiekszosc hawkow ma wlasnie proste, jak chociazby taki klasyk jak ATC Rogers Rangers Tomahawk.

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Fotka pozyczona od Roberto
  • 0

budo_cassini
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1739 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kresy

Napisano Ponad rok temu

Re: MFT ;)
W takim razie faktycznie pozostaje tylko chyba tył podostrzyć i gotowe.
  • 0

budo_wysz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1649 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: MFT ;)
Przez chwile miałem w łapie. Faktycznie rewelacyjny sprzęt. Szkoda, że nie mogłem się dłużej pobawić.
Wracam potem do samochodu, a tu dziura w dzrwiach i brak słupka. ;)
  • 0

budo_wronx
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 460 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: MFT ;)
Fajne, ale stylisko trzeba zcustomizowac :) Raz, ze brzydkie i z wygladu przynajmniej nieergonomiczne, dwa ze nie wyglada na szczegolnie wytrzymale... :/
  • 0

budo_dymoman
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 398 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z kraju

Napisano Ponad rok temu

Re: MFT ;)
A rzucales nim do celu?
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024