Skocz do zawartości


Zdjęcie

Gala MMA Gliwice 01.10.2005


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
78 odpowiedzi w tym temacie

budo_niezniszczalny
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gala MMA Gliwice 01.10.2005
Witam.
Pdobnie jak wiekszosc wypowiadajacych sie chłopaków byłem na gali.Jesli chodzi o takie sprawy jak oraganizacja, wejscia za darmo,ogolnie wszystko zwiazane z ta porazka to mysle ze wszytko juz zostało powiedziane wczesniej.
Chcialem podejsc do tego z innej strony.Wiadomo ze wina za to obarczany jest ten gruby koles co niby byl organizatorem[bo kiedys trenował zapasy i wydawało mu sie ze jak załozy garnitur to bedzie BOSS] a potem sie tłumaczył ze mało ludzi przyszło ze mediów nie ma i obiecywał ze nastepnym razem...gdzie nastepnego razu wcale nie musiało by byc...
Wiec pomyslcie w ten sposób ...ze teraz jak wszyscy z nas i kibiców i zawodników sa spragnieni takich imprez jak gale walki.Takich kolesi jak ten bedzie mnóstwo po prostu bedzie ich jak grzybów po deszczu.
Bo znalazł sie koles jeden i znajdzie sie drugi, ktory sobie pomysli "ooo zrobie sobie na kims kase..."
bedzie miał wkladu 15 tys co znowu nie jest tak duzo[gdzie ten tłumaczył sie ze ma do podziału 8tys-gdzie sam naliczyłem 4 walki na zasadach K1 ktore kosztowałyby go po 1500 kazda] i kazdy burak moze sobie zrobic gale na naszej naiwnosci.
Nie chce ublizac nikomu ale od poczatku było to dla mnie jakies podejrzane informacja o poszukiwaniu zawdoników na internecie.Zastanowcie sie czy powazni ludzie takie rzeczy robia...Ewentualnie informacja o gali lub poszukiwaniu jednego zawodnika, a nie całej ekipy .
Znaczy ze koles nawet nie znał szefów klubów walki.Czy taka sytuacja była na OLimpie czy KSW lub czy czytaliscie gdzies ze Szczeciniacy potrzebuja zawodników do swojego Soho[A organizuaj bardzo czesto walki i tez na bardzo duzym poziomie i z pompa-byłem widziałem biłem sie ]
Mysle ze troszke my jestesmy sami sobie winni bo nasze pragnienie takich imprez jest wieksze od racjonalizmu.
POwinismy bojkotowac takie podejrzane imprezy.Jacy obcokrajowcy teraz do nas beda chcieli przyjechac i walczyc jak sie o tym dowiedza.A ktos tu pisał ze gdzies tam była inforamcja o tej gali.
PO portu jest hasło:Jest gala ikazdy sie podnieca,kazdy chce stratowac a ze poziom przygotowania ,mijesce i nieznany organizator to juz nikogo nie interesuje ...
Wiec mysle ze skompromitowalismy sie wszyscy podniecajac sie i uczesniczac w tym smiesznym spektaklu...
Niech GAle organizuja ludzie ktorzy sie na tym znaja a jak ich rozpoznac ...W Polsce moze jes takich ze 3 , 4 i wszyscy ich znaja...wiec inni niech sobie robia walki w kisielu a my nie podniecajmy sie jakimis galami na ktorych moze dojsc nastepnym razem do smosadów...
Bo obserwujac widownie zauwazylem niezadowolenie ...
"Kurwa co ...to niech walcza za darmo",
a kto inny :
"sam walcz za darmo" ,
a jeszce ktos inny:
" a wpierdol bys nie chical...",
Była tam wogole jakas ochorona ?
Bo juz nie wiele braktowało zeby walki z ringu przeniosły sie na trybuny jak na jakims stadionie i co by to o nas swiadczyło.A mam nadzieje ze na trybunach w miare rozwijania sie tego sportu beda zasiadały nie tylko łyse pały o monstrualnych rozmiarach ale takze normalni ludzie: kobiety rodziny itp...to jest podstawa .
Widzialem takze pare osób w barwach klubowych co bardzo mi sie podobało byli wpsierac swoich kolegów ,i takich ekip było pare i wszyscy sie znaja oraz szanuja co sie chwali.
Jednak widziałem takze pare chłopaków w barwach klubów piłkarskich...czy jest to potrzebne ...nie jestem cipka..i tez nie naleze do zadnego FAn klubu ale pewnie gdzies tam siedzieli inni fani...I do zadymy tez moło niewiele brakowac...
Widomo ze zawdodnicy to kozaki i gdzies tam na pewno kazdy nalezy do wieszkej lub mniejszej wspólnoty i wiedzie prym w swoim miescie ale nie myslicie ze lepiej by było nie afiszowanie sie tym na takiej imprezie ...bo to wszytko swiadczy o nas POlakach.
Mam racje ...a moze sie myle ...
  • 0

budo_bigb
  • Użytkownik
  • Pip
  • 45 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: Gala MMA Gliwice 01.10.2005
Niezniszczalny, niestety masz racje. Gdy we wtorek kupowałem bilety miały numer 001 i 002 pomyślałem 'ok, dopiero zaczeli sprzedawać', ale gdy w sobotę dokupiłem trzy kolejne dla znajomych i miały one numery 003, 004 i 005 pomyślałem 'ups coś jest nie tak'. Nadal jednak miałem nadzieje, że wszystko będzie ok.
  • 0

budo_ilion
  • Użytkownik
  • Pip
  • 27 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gala MMA Gliwice 01.10.2005
jezeli chodzi o ludzi ' kibicow pilkarskich' bo mowisz o kibicach Ruchu Chorzow obecnych na tej gali to bylem tez z nimi bo walczyli nasi znajomi tez z ego klubu dokladnie 6 i bylismy tez na galach w bielsku na wszystkich w dabrowie gorniczej ,poznaniu i oczywiscie Chorzowie i zawsze bylo nas ok 30-40 jak wczoraj nigdy nie bylo zadnego klopotu ani zadnej zadymy z tego powodu bo poprostu wszyscy tam przyjezdzaja dopingowac swoich kumpli z klubu a nie po to zeby sie lac
  • 0

budo_bigb
  • Użytkownik
  • Pip
  • 45 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: Gala MMA Gliwice 01.10.2005
Ja chciałem podziękować ekipie z Chorzowa, bo to tylko dzięki nim odzyskałem kase za bilety.
  • 0

budo_michal_m
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1034 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:nyc

Napisano Ponad rok temu

Re: Gala MMA Gliwice 01.10.2005
ilion : i krzyczec "jebac policje" tak jak w poznaniu.
  • 0

budo_zorro
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 453 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gracie Camp.

Napisano Ponad rok temu

Re: Gala MMA Gliwice 01.10.2005

Jednak widziałem takze pare chłopaków w barwach klubów piłkarskich

takich nie powinno się wpuszczać bo to nie mecz tylko gala MMA
  • 0

budo_niezniszczalny
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gala MMA Gliwice 01.10.2005
Jesli chodzi o tych kibiców nie miłem na mysli kibiców niebieskiej R[alurat na tej gali] tylko ogolnie kibiców ...wiem ze akurat kibice "R" sa prawie na kazdej gali tak jak w POznaniu czy Coloseum...wiadomo ze ktos od was startuje i przyjezdzacie bo to normalne...Ale pomysl..wy akurat jestescie kulturalni i sami nie zaczynacie na takich imprezach[bo nie chcecie skompromitowac swoich zawodników] ale znajda sie inni ktorych znajomi nie startuja i im bedzie obojetne czy bedzie zadyma czy nie...
Wiesz, prawie nikt z nas nie chce policji na Galach Sportów Walki ale jak psy zorietuja sie ze przyjezdzaja kibice to beda mieli pretekst zeby sie tam krecic a rzczywiscie ich nikt nie lubi...
To ze kibiców R było 30 czy 40 nie zapobiegnie zadymie a nawet ja rozpeta bo tak jak powiedziałem wczesniej znajda sie tacy którym nie bedzie zalezało na propagowaniu tego sportu i zacznie sie jadka...
Wiadomo ze wszyscy ktorzy byli na gali maja do siebie szacunek i pomagali sobie w miare odzyskiwac pieniadze...
Chciałem takze powiedziec cos co powiedziałem do małego grona zawodników...
Gdy po rozmowie z tym grubym organizatorem dowiedziałem sie ze nie ma kasy
a z jego ust usłyszałem "pare osób sie wycofie albo kogos tam sie ominie i dla pana starczy pieniedzy niech sie pan nie martwi" ...to bezwłocznie oznajmiłem to reszcie ludzi chłopakom z Łodzi,Chorzowa ,BYtomia ...obojetne mi było czy sa kibicami ,prawnikami czy sa z karate boksu czy MMA...Nie chciałem zeby była kiszka po prostu i dlatego wspomniałem o obecnosci jakich kolewiek kibiców nie daltego ze uwazam ze nie powinno ich byc na takich imprezach.Ale mysle ze nie powinni sie afiszowac ze swoja przynleznoscia.
Bo jak wyzej udowodniłem moze to doprowadzic do porownania tego sportu z bijatykami na meczach i cofniecie znowu do podziemia
POzdro
  • 0

budo_piotrovq
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Slask

Napisano Ponad rok temu

Re: Gala MMA Gliwice 01.10.2005
ja nie odzyskałem kasy troche w tym prawdy ze nie powini dziwni ludzie organizowac gali ale on pewnie nie pzewidział tego ze bedzie kicha. Chciał dobrze ale zero obycia i profesjonalizmu i funduszy i sponsorów. mam nadzieje ze nastepny anonimowy organizator okaze sie szczesciazem i ze zorganizuje gale dzieki której wszyscy bedą zadowoleni.
  • 0

budo_macz1980
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 151 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Instytut Kettlebell Sport Polska
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Gala MMA Gliwice 01.10.2005
Wszystko co myślę, zostało juz powiedziane we wcześniejszych postach. Ogólnie jeden duży negatyw

Pozdrowionka dla wszystkich


Chciał dobrze ale zero obycia i profesjonalizmu i funduszy i sponsorów

To niech się zajmie hodowlą jedwabników...
  • 0

budo_stando
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1196 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:okolice Warszawy
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Gala MMA Gliwice 01.10.2005
o matko trgedia :cry:
jak to nie wypłacili za walki ? i żyją jeszcze ? jak to 1000 zł za wygraną to przecież symboliczne piniążki są :cry: miałam jechać uff dobrze żejednak z rodziną na grzyby pojechałam
Teraz to się troszkę boję bo w grudniu w W-wie będzie turniej międzystylowy regulamin oparty o zasady mma. (o szczegółach później) zawodnicy już się przygotowują bo to już ustalone od miesiąca. nagrody zamówione, budrzet zamknięty na kwocie ok 60 tyś. Obiecuję że u mnie kichy nie będzie
Może faktycznie do Kiosiora listy dodać czrną listę lamerów
1. organizatorów
2. ekip mylących ring z boiskiem
pozdrawiam
  • 0

budo_jarząbek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 270 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Sącz

Napisano Ponad rok temu

Re: Gala MMA Gliwice 01.10.2005
1 000 zł to nie było by znów tak mało.W IUFC mniej znani zawodnicy dostają po 2 000 $ a biorąc pod uwage ich zarobki oraz to ze UFC było numer jeden w swiecie to 1 000 zł nie jest małą sumą.
  • 0

budo_dollyo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3402 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Gala MMA Gliwice 01.10.2005
Porażka straszna. Całe szczęście, że nie było żadnej transmisji. Myślę, że brak związków sportowych może doprowadzać coraz częściej do tego typu samowolki. Nie ma osoby odpowiedzialnej. Organizator szuka zawodników na forach internetowych, nie ma kontraktów, nie wymaga licencji i zapewne badań lekarskich. I później mamy tego typu kwaitki.
  • 0

budo_lionheart
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 82 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piekary Sl.

Napisano Ponad rok temu

Re: Gala MMA Gliwice 01.10.2005
To nie do konca tak, organizator poprosil Pawla Witka o zalatwienie zawodnikow i on sie tego podjal, niezbyt swiadomy tego ze bedzie kaszana. Sam zreszta mial walczyc na gali :)
  • 0

budo_ilion
  • Użytkownik
  • Pip
  • 27 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gala MMA Gliwice 01.10.2005
stando nie byles to nie komentuj ekip mylacych ring z boiskiem bo chyba kazdy kto tam byl nie mogl na ta ekipe zlego slowa powiedziec
jedyne dzialanie jakie zostalo wykonane to wymuszenie zwrotu kasy za bilety przez organizatora:)
i wszyscy sa szczesliwi
zreszta na tej gali na 10 walk 7 osob wlasnie startowalo z tej jak ja nazwales ekipy, ktora myli ring z boiskiem
czy kibic juz nie moze trenowac sztuk walki i wykazywac sie na ringu??
chyba , ze wszystkich mieniacych sie kibicami wsadzasz do jednego wora wtedy dyskusja z Toba nie ma sensu
pozdrawiam
  • 0

budo_yamahita
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 273 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gala MMA Gliwice 01.10.2005
CHodzilo mu zapewne o to ze , to nie stadiony pilkarskie tylko gale mma i nie ma potrzebuje afiszowac sie z klubem pikarskim gdyz moze to doprowadzic do burdy, i tyle.
  • 0

budo_homid
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 123 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tychy

Napisano Ponad rok temu

Re: Gala MMA Gliwice 01.10.2005
wyobraźcie sobie jak bym wyskoczył w koszulce policja, co by sie działo
  • 0

budo_ilion
  • Użytkownik
  • Pip
  • 27 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gala MMA Gliwice 01.10.2005
nic sie nie stalo , a kazdy wybiega co by bylo gdyby :lol:
  • 0

budo_saudade
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 217 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice / Katowice

Napisano Ponad rok temu

Re: Gala MMA Gliwice 01.10.2005

nic sie nie stalo , a kazdy wybiega co by bylo gdyby :lol:


Gdyby się stało, nie musiałby wybiegać :wink:
  • 0

budo_ilion
  • Użytkownik
  • Pip
  • 27 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gala MMA Gliwice 01.10.2005
no i znow gdyby :lol: uwielbiam takie gdybanie;)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024