Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zgadnijcie kto wyrabia markę "zjebów" Polakom...


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
62 odpowiedzi w tym temacie

budo_robertp
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2164 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Zgadnijcie kto wyrabia markę "zjebów" Polakom...

... odkiblował potem pół roku w areszcie. Wierzcie mi, że za niewinność nie biorą od razu do paki na pół roku. Dowody musiały być silne i nie budzące wątpliwości.


W Polsce bywa, że ludzie siedzą za bezdurno w areszcie i dwa lata. Ale Boruta nie wyleciał z żadnego forum z powodu podejrzeń na nim ciążących, tylko za to jak się na forum zachowywał. I na to są logi, archiwa i świadkowie. Niestety został mentalnie w epoce wojen międzystylowych i utarczek między klubami, a reszta przestała (no może nie do końca) się w to bawić i zaczeła jakoś tam, lepiej lub gorzej, współpracować dla MA w Polsce.
  • 0

budo_słonik
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Zgadnijcie kto wyrabia markę "zjebów" Polakom...
[Jak to 'nie może się obronić'????? To nie sąd. Co ma do tego 'obrona'. Że niby nie może zaprzeczyć? A co by to dało, tak naprawdę??? Nie bądźmy śmieszni...

Chodzi o to, żeby środowisko sw wiedziało z kim ma do czynienia.
Także młodzi ludzie, którzy mogą dzięki temu unikać jego osoby, jego sekcji itp.

Myślę, że nie jestem jedyną osobą na tym forum, która nie chciałaby mieć NIC wspólnego z osobnikiem aresztowanym (i to na dość długo) pod zarzutem dokonania gwałtu... :? [/quote]

Hmm..drogi kolego inernauto a dlaczego uważasz że "młodzi ludzie" powinni unikać jak ty to nazwałeś "jego sekcji" (chyba klubu?); niby co sie tak dzieje strasznego????

"wrzucanie gejowskich zdjec pokazuje poziom tego pana a moze i orientacje sexualna"
Podobno równiez ma rogi i ogon...
  • 0

budo_sanjuro yojimbo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1291 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zgadnijcie kto wyrabia markę "zjebów" Polakom...

[Jak to 'nie może się obronić'????? To nie sąd. Co ma do tego 'obrona'. Że niby nie może zaprzeczyć? A co by to dało, tak naprawdę??? Nie bądźmy śmieszni...

Chodzi o to, żeby środowisko sw wiedziało z kim ma do czynienia.
Także młodzi ludzie, którzy mogą dzięki temu unikać jego osoby, jego sekcji itp.

Myślę, że nie jestem jedyną osobą na tym forum, która nie chciałaby mieć NIC wspólnego z osobnikiem aresztowanym (i to na dość długo) pod zarzutem dokonania gwałtu... :?

Hmm..drogi kolego inernauto a dlaczego uważasz że "młodzi ludzie" powinni unikać jak ty to nazwałeś "jego sekcji" (chyba klubu?); niby co sie tak dzieje strasznego????



Miałem już tu nie pisać, ale zwróciłeś się bezpośrednio do mnie 'drogi kolego internauto'... :)

Więc grzecznie odpisuję:
Jeśli tobie nie przeszkadza, że trenujesz razem z osobą aresztowaną za gwałt, to twoja sprawa. Ja z kimś takim nie chciałbym nawet gadać, bo takie mam zasady. I wolę wiedzieć, że dana osoba w środowisku MMA ma taką katotekę, jeśli ją ma. I uważam, że inni też powinni to wiedzieć, żeby móc zdecydować, czy chcą się z nią zadawać, czy nie.

Naprawdę nie kumasz o co mi chodzi? To już trudno. Lepiej ci tego nie wytłumaczę.

Teraz już naprawdę - EOT!
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024