Skocz do zawartości


Zdjęcie

Tomasz Kobuciński


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
48 odpowiedzi w tym temacie

budo_stokrotka
  • Użytkownik
  • Pip
  • 22 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:WRATISLAVIA

Napisano Ponad rok temu

Re: Tomasz Kobuciński
Byłam w maju na zlocie w W-wie, niestety dalej na Tomasza K. patrzeć nie mogę bleee
  • 0

budo_kravola
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Tomasz Kobuciński
Hmmm... A ja tam i tak uważam, że to porządny trener, zna się na rzeczy, a treningi są profesjonalne, męczące lecz zabawne i sympatyczne. Minusem Tomka jest dość częsta nieobecność na treningach, ale jego asystenci dobrze prowadzą zastępstwa.
  • 0

budo_-=sara=-
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 69 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:WWA

Napisano Ponad rok temu

Re: Tomasz Kobuciński

Aż tak źle? :roll: Hihi, mi się wydaje, że on jest dość sympatyczny... Osobiście byłam na obozie, było fajnie i profesjonalnie. To dobry trener.


Przepraszam który obóz Instytutu był profesjonalny?? Bo wg mnie organizacja to totalne DNO
No cóż... Chyba że Ojciec Dyrektor nie widzi nic złego w tym ze pojawia się 1 prysznic na 25 osób?? (w tym roku)
W tamtym - zgubienie całego obozu w nocy w górach i po porstu pojscie sobie do hotelu?? (Tomeczek)
2 lata temu - faceci w 13 osobowych pokojach + 2 prysznice na cały budynek??

No to ja bardzo dziękuję, a do tego mający nie wiadomo jakie mniemanie o sobie facet sie bedzie na mnie wydzierał?? 8O

Dobrze że jest Grzesiek i obozy u niego...
  • 0

budo_kravola
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Tomasz Kobuciński
W Ustce przysznice były 8) a i się nie gubiliśmy... :wink: Wiesz, nie twierdzę, że to co piszesz to nieprawda, zwyczajnie ja się nie spotkałam z tym zatem opinię mam jak najlepszą.
  • 0

budo_-=sara=-
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 69 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:WWA

Napisano Ponad rok temu

Re: Tomasz Kobuciński
W którym budynku byliście? W tym nowym czy w starym tuż obok kościoła??
  • 0

budo_zwierzu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 472 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Tomasz Kobuciński

No tak widocznie nie miałeś od niego dziwnych propzycji...
Kurcze nawet na Budo musze trafić na ślad tego faceta?? :?
Nawet za free bym na obóz IKMFu nie pojechała jeśli miałabym na niego patrzeć... :? Absolutne nie temu .. trenerowi... 8O ?

..........Mówi się że Kobuciński to taki Harcerzyk-Pikuś z przerostem formy nad treścią i opinią czarusia-bajerancika:) sądzący ,że jak już został szoferem OJCA-(zawsze)DYREKTORA to żadna z trenujących u niego "studentek" mu się nie oprze
  • 0

budo_spcwr
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Tomasz Kobuciński
Tomasz Kobuciński znany również jako "Harcerz"(wśród szanowanych Instruktorów) bądź "Pan z Jajem" :lol: w IKMP pełnił odpowiedzialną funkcję - eksperta do spraw zamawiania pizzy. Z czasem awansował nawet na szofera Ojca Dyrektora.
Pomijając już to ,że jest idealnym przykładem casanavy barów mlecznych ,jest całkowicie niekompetentny jako instruktor. Brak umiejętności stara się zasłonić cwaniactwem ,i prezentując odpustowe sztuczki tak jak by je sprzedawał w telemango (dlatego początkujący uważają go za nie najgorszego instruktora). Szczyci się wieloma stopniami które uzyskał z czasem na zasadzie "honorowej" za uległą służbę u Ojca Dyrektora. Prawda jest taka ,że doświadczenie i kunszt instruktorski zna tylko z widzenia :lol: . Moim skromnym zdaniem kompromituje Instytut i zraża do niego ludzi. Miałem okazję trenować pod okiem szeregu instruktorów,jak na razie Kobuciński całkowicie odstaje nawet od początkujących instruktorów czy nawet pomocników instruktorów. Wiem ,że moją opinie podzielają niektórzy szanowani instruktorzy. Niestety pan Kobucinski z niewiadomych względów jest pod protektoratem Ojca Dyrektora.
  • 0

budo_kajtek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 328 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Tomasz Kobuciński
Jak się jest Szoferem na każde zawołanie i Expertem od zamawiania pizzy to trudno nie być pod protektoratem Szefa :lol: Podobno Kobuciński uważający się za najlepszego z Instruktorów(podobno nawet od Sawickiego, zwłaszcza że jest od Sawickiego o ponad głowę wyższy) zgubił na obozie w lesie swoją drużynę(albo drużyna jego zgubiła)...a niby jest taki z niego cwany harcerz z całym multum specjalizacji-od kucharza do tropiciela śladów ...i bajerowania nawet nieletnich
  • 0

budo_wolf ram hart
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wolne Miasto Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Tomasz Kobuciński
Witam,
gościa spotkałem na obozie w Dziwnówku parę ładnych lat temu. Nie wywarł na mnie żadnego wrażenia. Był nijaki. W tym roku zobaczyłem go ponownie na zlocie i ledwo poznałem. Trochę urósł.
Sterydy są beee Panie Tomaszu :)

W wawie na pewno można poćwiczyć u lepszych.

Tak off-top: lubię te merytoryczne dyskusje. Chłopaki jak zdecydujecie dać sobie po buziach to djacie znać. Będę sprzedawał bilety :)

Pozdrawiam wszystkich drosłych
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024