Skocz do zawartości


Zdjęcie

MP Bjj - kategorie wagowe


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
51 odpowiedzi w tym temacie

budo_believer
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 115 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: MP Bjj - kategorie wagowe
na dywizje?? z tego co wiem to w Polsce nie ma za dużo kolorowych pasków i w niektórych kat. wagowych będzie po 2,3 osoby.
  • 0

budo_believer
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 115 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: MP Bjj - kategorie wagowe
nie lepiej nie robić podziałów i zrobić poprostu mistrzostwa Polski i na ME pojadą najlepsi??
bo na ME czy na Mundialu nie ma chyba dyw. białych pasków, więc w takim razie zwycięskie białę paski miałyby nie pojechać??
  • 0

budo_mma toruń
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 132 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toruń

Napisano Ponad rok temu

Re: MP Bjj - kategorie wagowe
Michał, naprawdę, Ty chyba często masz zły dzień, co??? Nie czepiaj się, tylko jak chcesz żeby wszystko działało po Twojej myśli to bierz się do roboty i organizuj! Nie znam Ciebie i teoretycznie nie powinienem Ciebie oceniać źle, ale do tej pory poznałem jedynie Twoje złośliwości. Masz coś do Mirka to się kontaktuj z Mirkiem - ja odpowiadam jedynie za przyjazd Rogera, a informacje które tu podaję, to informacje uzyskane od Mirka. Zauważ, że jestem z Torunia, nie siedzę na codzień w Warszawie i często nie nadążam po prostu za tym co się dzieje w MMA Warszawa. Ogłoszone było, że zwycięzcy pojadą i tego się będziemy trzymać - jak do tej pory nie słyszałem jakiejkolwiek innej wersji.

CO do podziału na dywizje - podział wynika z wymogów CBJJ. Lagarto, który kontaktował się z Konfederacją, stwierdził że jeśli MP mają być oficjalnie przez nich uznane, to muszą odbywać się wg ich przepisów i nie do pomyślenia jest, żeby niebieski pas walczył z białym czy też z purpurą. Tak więc - coś za coś. Nie ja to wymyśliłem.

Pax. Pax. Pax. :)
  • 0

budo_wampir
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 68 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: MP Bjj - kategorie wagowe
Chcialbym sie dowiedziec, jak wyglada podzial na wagi u juniorow oraz czy jesli jakis junior bedzie mial niebieski pas, to bedzie walczyl z "bialymi" 8) juniorami?
  • 0

budo_michal_m
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1034 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:nyc

Napisano Ponad rok temu

Re: MP Bjj - kategorie wagowe
ja nigdy nie jestem zlosliwy, chodzi mi o to zeby jak juz cos oglaszacie to bylo to pewne a nie w fazie zalatwiania.zycze wam jak najlepiej i ciesze sie ze roger przyjezdza, chociaz bedzie to smiesznie wygladalo jak w purpurowych pasach wystartuje lacznie 5 osob, a moze nawet nie tyle bo zapewne z poznania i bjj polska nikt nie przyjedzie.
  • 0

budo_mma toruń
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 132 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toruń

Napisano Ponad rok temu

Re: MP Bjj - kategorie wagowe
Ja też tak uważam, że będzie to wyglądać śmiesznie. Na razie jednak zaproponowany przez Mirka podział tylko na dwie dywizje, tzn. pasy białe oraz pasy kolorowe, został odrzucony.

Roger Gracie jest teraz w Brazylii i ma się jeszcze wypowiedzieć w tej kwestii po powrocie.

Rozumiem Michał o co Tobie chodzi. Uwierz mi, ja też bym chciał podawać tylko stuprocentowe informacje, ale niestety... Wiesz jak jest :roll: :wink:
  • 0

budo_michal_m
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1034 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:nyc

Napisano Ponad rok temu

Re: MP Bjj - kategorie wagowe
przeciez i tak na te mistrzostwa moze jechac kazdy kto sie zglosi ( czy nie?) nawet dywizja bialych pasow jest, wiec co to za roznica?nie lepiej zrobic mp po swojemu i wygranym zafundowac wyjazd?polskie bjj jest za male na dwa mistrzostwa polski ,a jeszcze z podzialami na pasy to w ogole komedia.
wyjasnijcie mi o co w tym chodzi.
  • 0

budo_barlug
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 551 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: MP Bjj - kategorie wagowe
Witam,
Ja uważam że podzial na pasy powinien byc wlasnie dlatego zeby dac szanse poczatkujacym :) (patrz ja). Co do drugich mistrzostw , czy jest jakies info kiedy one sie odbeda?
pozdrawiam
  • 0

budo_believer
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 115 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: MP Bjj - kategorie wagowe
słuchajcie, wiem że nie jestem organizatorem i to nie odemnie zależy. Ale wydaje mi się że najlogiczniej i najlepiej było by stworzyć tylko podział wagowy i wszystkie osoby, bez znczenia na pasek, startowałyby w jednej kat. Skoro to są mistrzostwa Polski to powinna wygrać najlepsza osoba. Jeżeli wygrałaby purpura, to pojedzie na ME i będzie walczyła w dywizji purpur, jeżeli niebieski, to w dywizji niebieskich. A jeżeli zwycięży biały w swojej kat. wagowej, to powinno mu się przyznać ( np. Roger ) niebieski i walczyłby w dywizji niebieksich na ME. Uważam że jest to sprawiedliwe bo w Polsce jest jeszcze dużo osób z białymi, które mają umiejętności niebieksich a nawet purpuri stwarzanie dywizji byłoby w Polsce w tym momencie bezsensowne. Zwłąszcza że te osoby by nie pojechały na ME bo nie ma tam chyba dywizji białych pasów.
Barlug wiadomo że dla tych którzy by chcieli powalczyć i są początkującymi trzeba robić kat. na zawodach , ale myśle że powinny być zawody np. te które wyłaniają tylko najlepszych ( wyjazd na ME ) Zwłaszcza że to nie jedyne zawody, które będą w najbliższym czasie.
  • 0

budo_barlug
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 551 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: MP Bjj - kategorie wagowe
Witam,
Jak wiesz coś na temat mistrzostw konkurencyjnych to plis napisz ew. link.
Pozdrawiam
  • 0

budo_believer
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 115 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: MP Bjj - kategorie wagowe
troche się rozpędziłem z tymi zawodami. Osobiście nic nie wiem o innych zawodach w najbliższym czasie ale chyba będą. Dowiesz sie na pewno z tego forum. W lutym pewnie będziesz miał Copa Posnania jak co roku. Ale to chyba nie tak niedługo.
  • 0

budo_michal_m
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1034 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:nyc

Napisano Ponad rok temu

Re: MP Bjj - kategorie wagowe
z tego co widze to w zeszlym roku byla dywizja bialych pasow.
  • 0

budo_believer
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 115 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: MP Bjj - kategorie wagowe
ale na jakich zawodach?
i co myślicie o tym, co napisałem na poprzedniej stronie( organizacja dywizji )?
czy mógłby się wypowiedzieć organizator?
np. w sprawie tego, czy ktoś kto wygra dywizje białych pasów, pojedzie na ME czy nie?
czy tylko taką szanse dostaną niebieskie albo purpury.
  • 0

budo_michal_m
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1034 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:nyc

Napisano Ponad rok temu

Re: MP Bjj - kategorie wagowe
napisalem ze na ME byla dywizja bialych pasow
  • 0

budo_believer
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 115 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: MP Bjj - kategorie wagowe
no to nie wiedziałem o tym. co nie zmienia faktu, że trudno będzie utorzyć kategorie w dywizji niebieskich, nie mówiąc o purpurach.
  • 0

budo_believer
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 115 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: MP Bjj - kategorie wagowe
no to nie wiedziałem o tym. co nie zmienia faktu, że trudno będzie utorzyć kategorie w dywizji niebieskich, nie mówiąc o purpurach. Poza tym, organizator będzie sponsorował wyjazd do portugalii wszystkim zwycięzcom ( biały, niebieski, purpurowy) z kategorii wagowych??
  • 0

budo_mma toruń
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 132 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toruń

Napisano Ponad rok temu

Re: MP Bjj - kategorie wagowe
Rozmawiałem z Mirkiem i dowiedziałem się, że zwycięzcy kategorii wagowych w pasach kolorowych (niezależnie od tego czy będzie podział czy nie) mają sponsorowany wyjazd na ME (najprawdopodobniej pojedzie cały autokar).

CO do reszty: dziś znowu będzie debata.

Pozdrawiam,
Paweł (który dziś coś schorowany jest :( )
  • 0

budo_chilar
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 119 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toruń/southampton

Napisano Ponad rok temu

Re: MP Bjj - kategorie wagowe
to debatujcie :) :lol: ,a Ty pawel wracaj do zdrowia zebys za tydzien mnial sily na treningi :P
  • 0

budo_mma toruń
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 132 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toruń

Napisano Ponad rok temu

Re: MP Bjj - kategorie wagowe
Oto co jeszcze się dowiedziałem:

1) będą tylko dwie dywizje: białe pasy osobno, kolorowe osobno;

2) zwycięzcy kategorii wagowych z obu dywizji mają sponsorowany wyjazd na ME;

3) możliwe będą promocje dla zwycięzców dywizji białych pasów na pasy niebieskie - na razie tylko jest taka możliwość, ponieważ chcemy złożyć Rogerowi propozycję, aby ewentualnie (jeśli rzeczywiście umiejętności danego człowieka na to pozwalają) promował białe paski wyżej. Osoba taka miała by wtedy faixa azul pod Gracie Barra :D .

Kolejne informacje wkrótce... Mam nadzieję :?

Ps. Dzięki Łukasz :D
  • 0

budo_chilar
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 119 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toruń/southampton

Napisano Ponad rok temu

Re: MP Bjj - kategorie wagowe
:lol: super wiadomosc :) :) :) :)
nie ma za co Paweł 3maj sie cieplo :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024