Skocz do zawartości


Zdjęcie

Lutadores Opole


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
37 odpowiedzi w tym temacie

budo_mystic
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 939 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Lutadores Opole
LUTADORES BRAZILIAN JIU-JITSU
Sekcja publiczna Brazilian Jiu-Jitsu przy klubie judo Gwardii Opole

Poniedziałek 19.00 Kickboxing
Wtorek 19.00 BJJ
Środa 19.00 Kickboxing
Czwartek 19.00 BJJ

BJJ - ul. Kowalska 2 sala judo przy hali Gwardii
KB - ul. Małopolska sala ZSZ

Treningi prowadzi Damian Grabowski

Kontakt:
- tel. do trenera : 511-35-86-35
- prv do mnie
- mail do mnie : [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_rysiek
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Lutadores Opole
Świetnie, a kiedy zaczynają sie treningi od tego poniedziałku?
  • 0

budo_dark_man_x
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 185 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Tąd

Napisano Ponad rok temu

Re: Lutadores Opole
IDEALNIE Wreszcze jakies konkrety znalazlem...hihi A jaka jest cena i od kiedy??
  • 0

budo_dark_man_x
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 185 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Tąd

Napisano Ponad rok temu

Re: Lutadores Opole
kurde sorki ze tak pisze i pisze ale zapominam caly czas co chcialem :D
Chce chodzic na BJJ 2x w tyg. i raz na Kickboxing do tego caly tydzien silownia?? co wy na to dobra opcja czy nie zabardzo takie polacznie?? czekam na opinie POZDRO 4 ALL
  • 0

budo_mystic
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 939 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Lutadores Opole
Polaczenie z codzienna silownia nie bardzo...bjj jest caly czas, kick sie zaczyna chyba w najblizsza srode...

Cena : 80zl za bjj , 80zl za kicka ... jezeli oba cwiczysz 120zl
  • 0

budo_dark_man_x
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 185 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Tąd

Napisano Ponad rok temu

Re: Lutadores Opole
Dlaczego nie bardzo z silka co dziennie?? a polaczenie 2 BJJ i 1 KICK jest dobre?? noom i powiedz co trzeba miec na treningu.... moze jakies odzywki wie ktos cos na ten temat??
  • 0

budo_martiness
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Lutadores Opole
mystic tak mowi,bo nie trenuje na silopwni:D:D i rozglasza,ze to lipa ..... Oczywiscie ,ze mozesz polaczyc bjj z silownia ,ale jest jeden warunek musisz sie rozciagac bo inaczej zblokuje cie to i bedziesz malo efektywny w parterze........pozdrawiam
  • 0

budo_dark_man_x
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 185 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Tąd

Napisano Ponad rok temu

Re: Lutadores Opole
Nooo to idealne polaczenie to silowania caly tydzien+ odzywki(jakie polecacie) codziennie rozciaganie, a do tego w poniedzialek KICK we wtorek i czwartek BJJ?? kurde juz nie moge sie doczekac az zamieszkam w opolu :D :D :D POZDRO
  • 0

budo_shannar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 685 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:P.I.Ł.A / Toruń
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Lutadores Opole
Nie mozna chodzic na silownie 7 razy w tygodniu ze wzgledu na to, ze nasz organizm potrzebuje regeneracji :!: Jezeli mozesz to podaj swoj plan(tzn. jaka partie miesni bedziesz cwiczyl w dany dzien).

ps:Pamietaj, ze nawet tacy zawodnicy jak Cro-Cop cwicza tylko 5 dni w tygodniu, a weekendy przeznaczaja na odpoczynek(regeneracje).

pozdro 8)
  • 0

budo_dark_man_x
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 185 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Tąd

Napisano Ponad rok temu

Re: Lutadores Opole
nooo jasne ze nie 7 dni w tyg!! nie wyrobil bym( nawet z kasa na silek:D) 5 dni bendzie odpowiednie: poniedzialek plecy, wtorek rece, sroda barki, czwartek przerwa, piatek rece, sobota klata plus nogi, mniej wiecej tak lub zamienie wolny czwartek na sobote zeby miec dwa dni loozu, chodzilem juz tak przez rok i bylo dobrze, tylko nie wiem czy w polaczeniu z treningami BJJ i KICKa dam rade, a jakie polecasz odzywki??

P.S
Mystic a jak mowisz ze tam trwaja caly czas juz treningi to jest sensc zeby taki cienias jak ja jeszcze zaczynal??:D zanczy ja moge przychodzic polamany ale tak zebym sam przychodzila a nie na wozzku:P:P POZDRO
  • 0

budo_krz
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 68 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Lutadores Opole
ee ja mysle ze polaczenie lipa zrob sobie przez pol roku silownie 6 razy w tygodniu 2 razy dziennie i dopiero potem na bjj idz bo tak to nie masz po co
  • 0

budo_shannar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 685 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:P.I.Ł.A / Toruń
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Lutadores Opole
Nie jestem ekspertem ale wydaje mi sie, ze ta Twoja rozpisaka jest zla... Nie powinno sie laczyc dwoch duzych grup ze soba(szczegolnie jezeli mamy mozliwosc chodzenia na silownie 5 razy w tygodniu), nie wiem rowniez czemu dwa razy masz zamiar cwiczyc lapy :?: Jezeli chcesz sie dowiedziec jak najlepiej rozpisac plan treningow oraz jakie odzywki byly by dla Ciebie najodpowiedniejsze poszukaj w internecie forum typowo kulturystycznego(tam na pewno znajdziesz fachowcow ktorzy Ci doradza :wink: )

pozdro 8)
  • 0

budo_rysiek
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Lutadores Opole
Mam pytanie do ludzi mieszkających przy trasie Opole - Nysa. Czy ktoś z was dojeżdża, albo chciałby dojeżdżać na treningi samochodem? Moglibyśmy zorganizować się w parę osób i zrzucać na paliwo.
  • 0

budo_mystic
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 939 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Lutadores Opole
Silownia i bjj jednego dnia to nienalepsze polaczenie, nie wytrzymasz tego dlugo - szczegolnie ,ze w Opolu sa ciezkie treningi...

Wlasnie o 19.00 jest calkiem nowa grupa dla poczatkujacych...

Jak bedziesz chodzicc na wszystkie treningi to na silownie juz nie bedziesz miec pary :twisted: i czasu

Rysiek- tutaj malo osob z sekcji wchodzi,a przynajmniej nikt prawie sie nie wypowiada- spytaj sie na treningu

Na treningi wezcie normalna koszulke(niezbyt dobra, bo sie wytarga) spodenki itp , z czasem jak sie spodoba to gi trzeba bedzie zakupic... do tego bardzo polecam zabrac sobie ochraniacze na kolana- bez tego mozna sie zajeb.... na kicka standartowo to samo-tylko szybciej trzeba bedzie sobie kupic rekawice,szczeke - dobrym wyborem bylyby tez bandaze i ochraniacze na golenie
  • 0

budo_dark_man_x
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 185 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Tąd

Napisano Ponad rok temu

Re: Lutadores Opole
Noom to jak tak mowisz to silka w te dni co nie ma treningu a jak sa ciezkie to dobrze bende mial po czym odpoczywac :D :D czli pierwszy trening w wtorek za tydzine bo czwartek nie dam rady jeszcze. NIe moge sie doczekac jak po ryju dostane :D :D :D POZDRO 4 ALL
  • 0

budo_rysiek
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Lutadores Opole
Ja też zaczne w następny wtorek, w tym tygodniu nie mogę.
  • 0

budo_dark_man_x
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 185 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Tąd

Napisano Ponad rok temu

Re: Lutadores Opole
NOoom a chodziles kiedys na to juz?? jak tak to napisz jak tam jest moze jakies porady? :D albo czy cokolwiek cwiczyles wczesniej, ja tylko gralem w kosza POZDRO
  • 0

budo_rysiek
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Lutadores Opole
Niestety sztuk walki nie trenowałem. Ćwiczyłem kiedyś na w siłowni, ale to było jakiś dwa lata temu. Zamierzam do tego jeszcze wrócić, ale dopiero wtedy jak się wciągnę w bjj.
  • 0

budo_dark_man_x
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 185 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Tąd

Napisano Ponad rok temu

Re: Lutadores Opole
No to tak jak ja tez chce zaczac silke ale kompletnie nie mam pojecia jak to dobrze polaczyc a chce to zrobic pozadnie i staranie, zobaczymy co z tego wyjdzie ale wiem jedno ze na treningu we wtorek nie bende sam zielony ktorym wszyscy zucaja o mate :) :) :) hihi POZDRO
  • 0

budo_rysiek
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Lutadores Opole
Ta, we dwóch to zawsze to raźniej... a o siołowni pogadamy we wtorek po treningu. :wink:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024