Skocz do zawartości


Zdjęcie

POLSKA - WALIA


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
48 odpowiedzi w tym temacie

budo_gambit
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:bardzo dziki wschód

Napisano Ponad rok temu

Re: POLSKA - WALIA
Wole być fantastą dlatego że sport jest piękny i właśnie w niespodziankach lezy cała jego siła. Założe się że w środę i czwartek wielu pijanych w sztok Irlandczyków Północnych, cieszyło się niesamowicie, z tego że udało sie im ograc Angoli. Pierwszy raz od iluśtam lat. A u nas?????? Do meczu jeszcze miesiąc, ale już wiadomo że nasi dostaną w dupę nie mają się co pokazywac i może tak najlepiej zrobiliby jakby wzieli się za kopanie...... ogródka.
Gratuluje podejścia, wszystkim polskim sportowcom właśnie takich kibiców zyczę.
  • 0

budo_benny
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 125 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: POLSKA - WALIA
nie wlasnie kuwa nie....... ja pieprze minimalizm

wytlumacz mi Gambit jedna kwestie czemu np Belgia ma 2 druzyny w CH L, W maciupenkiej Holandii PSV dochodzi do polfinalu......a my mamy radosc bo polska repra moze znowu bedzie grala w mistrzostwach....powinna bycn kwestia jedynie taka czy wchodzimy do mistrzostw z 1 czy 2 miejsca...38 milionowy kraj...a nitk tu nie umie biegac skakac grac w pilke kosza siatke......ale dzialaczy w pizdu

Realistycznie patrzac z ta obrona dostajemy w dupe z angolami.
  • 0

budo_spid
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 713 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: POLSKA - WALIA

Gratuluje podejścia, wszystkim polskim sportowcom właśnie takich kibiców zyczę.


A ile Ci kibice mogą wytrzymać? Po nie tak dawnych wybrykach siatkarzy, którzy omal nie wpędzili mnie do grobu, ja już nauczyłem się trzymać dystans do polskiego sportu. Całego.
  • 0

budo_gambit
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:bardzo dziki wschód

Napisano Ponad rok temu

Re: POLSKA - WALIA
benny sam sobie odpowiedziałes na to pytanie.
Sportowiec ma grać, biegać skakać trenować strzelac rzucać młotem kula oszczepem, odbijac piłkę, ale musi miec do tego stworzone warunki. Nie twierdzę że nie ma bo są kluby i dyscypliny gdzie te warunki można stworzyć było, patrz sukcesy Adama Małysza, grupy pływaków, naszych siatkarek, florecistek, kajakarzy czy wioślarzy, choć to po ostatniej olimpiadzie jest akurat nie najlepszy przykład.
Ale to są w polskim sporcie ciągle wyjątki. Polski sport to korupcja w piłce nożnej, brak sal treningowych, przestażały sprzęt w ośrodkach. Lozano jak przyjechał z kadrowiczami na zgrupowanie do któregos z nich to kazał cały sprzęt pochodzący jeszcze z lat 70 - tych wypieprzyć, i kupić nowy. To brak sprzętu sportowego ogólnie, mała masowość uprawianego sportu, mało lekcji wuefu, źle zarządzany system sportowy, źle wspierany tam, gdzie jest wspierany przez państwo. I jak napisałeś, masa działaczy, która pochodzi jeszcze z poprzedniego systemu i o zawodowym sporcie wie niewiele. A na dokładkę, w większości słabo wyszkoleni trenerzy, którzy się nie rozwijają , i którym drogę do praktyki, często blokują durne przepisy, vide licencja trenerska dla trenerów piłki nożnej. Swoją drogą jestem ciekaw z jakich oni dzieł się uczą. Ciągle z Talagi chyba.
Za to nie są odpowiedzialni sportowcy.

Spid, dystans dystansem, to zupełnie inna sprawa niź stawianie się na straconej pozycji już przed meczem. To lepiej w ogóle nie wychodzić na boisko, albo nie brac się za coś bo przeciwnik silniejszy przeszkodza za duża, czy co tam jeszcze. Rozróżniajmy te dwa pojęcia.
  • 0

budo_spid
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 713 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: POLSKA - WALIA
No tak ale sportowcy nieraz są również jakby żywcem przeniesieni z innej epoki, zupełnie jak ten sprzęt z lat 70' w tym ośrodku...

Długopolski pije piwo, piłkarze sprzedają mecze, siatkarze balują do rana... Profesjonalizmu trochę by się przydało.

Spid, dystans dystansem, to zupełnie inna sprawa niź stawianie się na straconej pozycji już przed meczem. To lepiej w ogóle nie wychodzić na boisko, albo nie brac się za coś bo przeciwnik silniejszy przeszkodza za duża, czy co tam jeszcze. Rozróżniajmy te dwa pojęcia.


Ja tylko chciałem nieco ochłodzić wasze rozgrzane główki, żebyście się bardzo nie zdziwili, kiedy powtórki z 73' nie będzie.
  • 0

budo_gambit
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:bardzo dziki wschód

Napisano Ponad rok temu

Re: POLSKA - WALIA
Można mieć rozgrzaną głowę i jednoczesnie mieć trzeżwą ocenę sytuacji, jak pokibicujesz dłużej, to przyjdzie Ci to z czasem.
  • 0

budo_benny
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 125 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: POLSKA - WALIA
kibic jest z druzyna na dobre i na zle tylko ze my Polacy mamy samo zle.............kosz na dnie, siatka niby dobrze ale bez medali.............pilka nozna jakis ochlap co pewien czas.........atletyka po korzeniowskim nic nie zostalo .itp.......

ja patrze realnie...serce juz gdzies przygaslo dawno temu
  • 0

budo_spid
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 713 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: POLSKA - WALIA

jak pokibicujesz dłużej, to przyjdzie Ci to z czasem.


Gambit a ty ile lat kibicujesz żeby mi prawić takie rzeczy? 50 ??? :lol:

:wink:
  • 0

budo_czarny_tygrys
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 620 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: POLSKA - WALIA
Polska awansowała na 17 miejsce rankingu Statystyków i Historyków Sportu. To najwyższe miejsce w historii!
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024