Skocz do zawartości


Zdjęcie

Strona Sanockiego Klubu Judo


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

budo_langus
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1155 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sanok
  • Zainteresowania:Judo

Napisano Ponad rok temu

Strona Sanockiego Klubu Judo
Hejo!

Wchodzić, czytać i zgłaszać błedy (:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Układu graficznego się nie czepiajcie - zostanie taki jak jest i nikt go nie będzie poprawiał i basta! Bo mi się podoba i już (bo nie ja robiłęm (: ). Chodzi mi o błedy merytoryczne, ortografię i interpunkcję. Ewentualnie jakieś podpowiedzi co dodać co zmienić.
Galeria cienka - wiem - zdjęcia się nie powiekszają - ale na razie nie mam siły jej robić...

Pozdrowionka
  • 0

budo_voyzzek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 225 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:w-wa
  • Zainteresowania:Judo

Napisano Ponad rok temu

Re: Strona Sanockiego Klubu Judo
na początek o.k.
znacznie trudniej jest potem utrzymać aktualność strony i zachęcić kogokolwiek do jej odwiedzania.

sporo wiedzy mam w tym temacie!
życzę powodzenia !
  • 0

budo_langus
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1155 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sanok
  • Zainteresowania:Judo

Napisano Ponad rok temu

Re: Strona Sanockiego Klubu Judo
Hejo!

A to nie ma znaczenia za bardzo oglądalność. Aktualne mają być tylko rozklady zajęc (: No i oczywisice dodawane nowe klubowe osiągnięcia. Strona pełni charakter wyłacznie informacyjny dla lokalnych potencjalnych uczestników treningów. Dlatego na stronie są raczej informacje które nigdy się nie starzeją - historia, zasady itp. Nie ma i nie będzie najnowszych doniesień z polskich, europejskich czy światowych mat - no chyba że sukcesy odnosić będą nasi klubowicze (: Nie będzie to serwis informacyjny czy służący wymianie poglądów.
A dokładać nowe rzeczy zawsze można - w przygotowaniu techniki, wymagania na stopnie i takie tam.

Pozdrowionka
  • 0

budo_sysyphus
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 132 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Judo

Napisano Ponad rok temu

Re: Strona Sanockiego Klubu Judo
więcej zdjęć z treningów powrzucaj - jak można sobie wejść na stronę i pokazać znajomym/bliskim "to ja jestem", od razu człowiekowi milej. te dzieciaków wyeksponuj, gdyż często starzy boją się puszczać swoje młode na judo (bo to podobno niebezpieczne), lepiej żeby nie oglądali samych zakapiorów.

jakieś stare zdjęcia trenera, żeby się można było pośmiać i dowiedzieć, że tradycja w klubie jest (od biedy może być foto trofeów).

jak treningi są za free, wyraźnie zaznaczyć.
  • 0

budo_langus
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1155 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sanok
  • Zainteresowania:Judo

Napisano Ponad rok temu

Re: Strona Sanockiego Klubu Judo
Hejo!

Powrzucam Zdjęcia dzieciaków - jak tylko zaczną się treningi. Ta sekcja to reaktywacja sekcji która działała w Sanoku kilkanaście lat temu i dopiero w tym roku będzie sekcja dziecięca. Na razie muszą zostać zakapiory (: Do września.
Będę tą stronę bardziej urodzinniał, udziecinniał ale z czasem. Na razie jest taka surowa bo to w sumie szkielet taki. Na pewno podolepiam do niej jakieś bardziej wesole klimaty - ale chcę żeby to również pasowało i wyglądało przyzwoicie.

Pozdrowionka
  • 0

budo_drexio
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 101 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:MMz

Napisano Ponad rok temu

Re: Strona Sanockiego Klubu Judo
Chyba znalazlem błąd "Treningi przygotowują także to udziału konkursach, turniejach i zawodach organizowanych właśnie dla ludzi trenujących Judo rekreacyjnie. "
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024