Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wroclawskie obozy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
49 odpowiedzi w tym temacie

budo_pmasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2101 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wroclawskie obozy
eeee życie deshi nie jest ani nerwowoe ani smutne - swoją drogą moim zdaniem to przygoda życia i esensja tego co w życiu można z aikido zrobić... nie jest fascynujące ze można stać się bezpośrednim uczniem kogoś kto uczył sie o O' Sensei'a? - przerciez blizej sie nie da! zadne książki, staże weekendowe, domysłuy i kombinacje - czysty przekaz... jak mozna uznac ze to smutne?
  • 0

budo_ankata
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 750 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Opole

Napisano Ponad rok temu

Re: Wroclawskie obozy

eeee życie deshi nie jest ani nerwowoe ani smutne - swoją drogą moim zdaniem to przygoda życia i esensja tego co w życiu można z aikido zrobić... nie jest fascynujące ze można stać się bezpośrednim uczniem kogoś kto uczył sie o O' Sensei'a? - przerciez blizej sie nie da! zadne książki, staże weekendowe, domysłuy i kombinacje - czysty przekaz... jak mozna uznac ze to smutne?


mysle,ze Łabędz troche zartowal z tym smutkiem, tak go odebralam :twisted:
Twoja przygoda zycia jest fascynujaca :) , choc nie wiem czy bym chciala ja przezyc ....

jesli to jest to czego szukales , znalazles cos waznego dla siebie , to fajnie :)
Jest w Tobie cos co wzbudza szacunek i sympatie. Ostatnio rozmawialam z moimi kumplami, ktorzy u Ciebie cwiczyli, studenci, fajne chlopaki, zrobiles na nich wrazenie-dobre - spokoj i opanowanie, rzetelnosc.....
teraz w mlodych ludziach trudno wzbudzic szacunek , Tobie sie to udaje tak naturalnie :) poklon :D
  • 0

budo_przemek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1208 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wroclawskie obozy

zadne staże weekendowe


noooo..... teraz to juz przegiales.. :? :? :twisted: staze weekendowe tez maja swoje zalety.. zwlaszcza wtedy kiedy nauczyciel u ktorego sie cwiczy nie ma swoich deshi.. a sa tylko osoby ktore jezdza po prostu na staze za nauczycielem... :wink: :wink:
  • 0

budo_łabędź
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2100 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Swanderful country :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Wroclawskie obozy

Sensei otóż w pełni sił miota, rzuca i postrach sieje taki, że mnie przeszły idiotyzmy o wypoczynkach w ten sam wieczór com przyjechał. Nagle mnie się przypomniały wszystkie te noce co to w dojo nie wiedziałem na którym boku spać bo mnie obsiniał i opuchł każden. I nagle nostalgia mnie opadła takowa: czy abym nie za stary i czy moje cielsko stare i sztywne zniesie takie przyjemności.

Pomasz - to miałem na mysli mówić o "smutnym i nerwowym zyciu deshi". Jak sam widzisz, też cię czerw watpliwości drążył i letko na duszy nie było. Teraz zdjęcia ogląda sie miło, a krew pot i łzy z maty wydają sie odległe :) To chyba tak jak na wojnie - kombatanci mogą sobie pośpiewac jak to na wojence ładni, ale pod obstrzałem na pierwszej lini nikt raczej nie robi takich rzeczy - na chyba że jako finalny życiowy akord po którym następuje THE END :D :)
Wszak sam piszesz:

ako uchideshi jestes albo uke albo sprzątasz a jak sensei jest w pobliżu to ganiasz przy nim albo starasz sie nie oberwaćSmile wyjątkowo głupio by było robić sobie zdjęcie. wyobrazcie sobie ze wczasie bitwy grunwaldzkiech chłopaki nagle przerywają zeby sie ustawić do grupowego Smile Smile Smile jak krawędz to krawędz!!!!!


Ot i tyle. A zważywszy na fakt, że twój sensei nie cieszy sie opinia misia pluszowego do przytulania jako deshi musisz być czujny jak pies podwójny :wink: 8O :idea:

Ł (pełen szacunku dla twej drogi i konsekwentnych wyborów) :peace: poklon
  • 0

budo_pmasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2101 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wroclawskie obozy
fakt, Przemek - przegiąłem - ale mnie nie chopdziło o Ciebie- ty masz nauczyciela - w przeszłości jeździło sie na 5 stazy z roznymi nauczycielami - wykluczające sie wersje i mętlik ogólny - ty podążasz za Tamura Sensei i sie chwali :)
Łabędz - się absolutnie zgadzam ze Tobom.
  • 0

budo_kurm28
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1261 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław i okolice, ale bardziej okolice

Napisano Ponad rok temu

Re: Wroclawskie obozy

fakt, Przemek - przegiąłem - ale mnie nie chopdziło o Ciebie- ty masz nauczyciela - w przeszłości jeździło sie na 5 stazy z roznymi nauczycielami - wykluczające sie wersje i mętlik ogólny - ty podążasz za Tamura Sensei i sie chwali :)
Łabędz - się absolutnie zgadzam ze Tobom.


no dobra - narażę się na kolejny strzał w czoło przy najbliższej okazji, ale co tam - raz się żyje:

uprasza się pmasza (się rymło :) ) by w temacie się jak najmniej wypowiadał, a jak najwięcej wklejał. 1 obraz zatępuje podobno 1000 słów.
wklej jeszcze ze 20 i policz jaka średnia powstanie :) :) :) :) :)
  • 0

budo_przemek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1208 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wroclawskie obozy

fakt, Przemek - przegiąłem - ale mnie nie chopdziło o Ciebie- ty masz nauczyciela - w przeszłości jeździło sie na 5 stazy z roznymi nauczycielami - wykluczające sie wersje i mętlik ogólny - ty podążasz za Tamura Sensei i sie chwali :)


:oops: :oops: :oops: dzieki.... :) tez bym chcial tak jak Ty pojechac sobie na miesiac do swojego nauczyciela jako deshi... ale niestety .... sensei Tamura nie ma :( .. echh...
  • 0

budo_nalesnik
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Wroclawskie obozy
Pmasz prosimy o fotki, prosimy, prosimy.... Zgadzam się z Kurm28, tylko z tymi słowami i obrazami to iloczyn, a nie średnia :) sorki tak tylko zaczepiam :)
  • 0

budo_kurm28
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1261 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław i okolice, ale bardziej okolice

Napisano Ponad rok temu

Re: Wroclawskie obozy

Pmasz prosimy o fotki, prosimy, prosimy.... Zgadzam się z Kurm28, tylko z tymi słowami i obrazami to iloczyn, a nie średnia :) sorki tak tylko zaczepiam :)


oj chodziło o srednią słów na temat.... :oops:
  • 0

budo_nalesnik
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Wroclawskie obozy
Kurm28 :) jedno jest pewne prawda FOTKI, FOTKI, FOTKI, FOTKI... Pmasz please !
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024